Ahlan Wasahlan при най-слънчевите мами в арабските страни 17

  • 20 665
  • 288
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 804
4estit sv.valentin na vsi4ki
maria,pi6e6 4e 6te si stroite ka6ta, ne znam pri vas no tuk v siria praviat strahotni dekoracii i ciment i gi boiadisvat s saot.cvetove-napr.darvena oblicovka ili kanenna ili celi darveta izkustveni vrati i prozorci nie izpolzvahme tozi metod za dekoracia na ka6tata i ka6tata za gosti
priatno prekarvane na vsi4ki koito 6te praznuvat
http://foto.bg/data/500/medium/SUNP0035.jpg

# 31
  • Мнения: 3 804
ako te interesuva moga da ti izpratia snimki za da vidi6 po podrobno
vie v emirstvata niamate li bg kulturen centar za6toto pri nas v damask ima i se sabirame na vsi4ki [po vajni praznici ,a kam nego ima i u4ili6te vseki 4etvartak ,bar4eto raboti 4etvartak i petak vhod svoboden

# 32
  • Мнения: 927
    txtloves newsm76 Wine Glass Wine Glass ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ!!! newsm51 smile3525 newsm51 

# 33
  • Мнения: 3 461
Добро утро на мамите в арабския свят и тези в България  bouquet

Сега да ви заредя с моя ентусиазъм и да ви облъча с положителна енергия.  Heart Eyes За какво става въпрос:тази сутрин бях в най-доброто арабско училище в Бахрейн,известно с отлична подготовка по арабски и английски едновременно,голям процент ученици приети в топ британски и американски университети и на последно място без никакво значение за мен,че го посещават членовете на кралската фамилия.  Разговарях с директорите и на началното училище и на гимназията,за да си избистря смелата идея Дилън и после Атли да започнат там.Казвам смела,защото изискванията за арабски са големи и от сега ми е ясно,че ако на арабските деца им е трудно,на моите ще е два пъти повече.Отпадна ми поне притеснението,че ще напуснат най-доброто английско училище,защото стандартите на преподаване и квалификацията на учителите са равностойни.Там ще продължи само Ния,а  малките,които започват от а и б ще имат шанса и предимството да владеят арабски,нещо задължително и много полезно, след като смятаме да се установим тук за дълго.Ще бъдат освободени от часовете по религиозно обучение.Много съм ентусиазирана,другия месец Дилън е на интервю и ако всичко е ок,ще започне през септември,тогава ги приемат за първи път.Ако не потръгне пък,винаги може да се върне в старото.Извинявам се за суперлативите по-по-най,ама нали живея в арабския свят,та прихванах и аз. Wink

# 34
  • София
  • Мнения: 462
Добро утро !

Първо да ви кажа на Ноя, Ели и Миленка за 3-тата сливица на Илияс сега разбрах от Gp-то му т.е тя се съмнява. Не съм събирала информация , само четох из Здравния форум и си съставях мнение . Според мен педиатърката на Ноя е права, за да се види, че има възпалена 3-та сливица трябва снимка и 2-ро пак цитирам Ноя:
 " За третата сливица иза сливиците ми казаха тук,че са проблем ако детето боледува повече от 6 пъти годишно от тях,хърка докато спи и след като видимо спре да диша изведнъж дълбоко си поеме въздух звучно. " На мъжа ми са махнали сливиците, след като се е разболял, като дете от ревматизъм  Sick и аз съм имала проблеми и очаквам , като тръгне наесен на градина да се види как ще потръгнат нещатата  newsm78. Казват, че сливиците растат до 6-7-8 годишна възраст, но ако детето има големи проблеми ,не знам коя майка ще го гледа как се мъчи  Crazy

Ноя, супер новина ! Дано да примат младежите в " кралското школо"  Peace и очакваме в бъдеще дипломатическа кариера  Peace Шегувам се !  Hug Много е хубаво, че ще научат перфектно и арабски, който е труден език. Илияс тази сутрин ,бе подложен на изпитание от баща си да изговаря гърлените звуци ( защото не може) и накрая му заявил, че го боли гърлото  Joy . Аз също много държа на образованието и живо се интересувам, но да видим докъде ще го докараме... ooooh!

Миленка, дали се отключи от вчера ?  Party

Чао и приятен ден! Тук е слънце и е ден за разходки !

Къде ли е Дани ? Дали си намери работа по Италианско  и ни забрави ? 

# 35
  • Мнения: 1 655
Добро утро момичета!
Ноя ного е добраидеята ти , и вобще не натрапваш,напротив интересно ми е!
Ох при насе всесъщото, сами ходи из целия апартаменти и се научи даотваря шкафове, да преподрежда дрехи, да вади всичко от шкафовете!
хаиде лек от мен!
и едно кафенце

# 36
  • Мнения: 1 184
Добро утро и от мен.
Ноя и Сноу, как успяхте милички да станете толкова рано след снощи???  Crazy Аз още не мога да си отворя очите, но снощи изкарахме супер  Peace.
Креми, мерси за кафенцето.
Ноичка, стискаме палци за интервюто на зетя. Ние и така сме много горди с него, а след като започне и в "кралското школо" няма да има равен  Mr. Green /да не увеличите сега зестрата?  Joy/
Аз отивам да реанимирам сега. До после  Hug

# 37
  • Мнения: 1 655
Добар вечер!
Ех голямо реанимиране, голямо чудо сте, е то е и четвъртък, утре е почивка,ще му изтървете края!
Замечтах семного аз тези дни , но слезнах на земята!
Малко поизпуснах и кантара и пак съм 1 кг отгоре но утре съм глади инат пак, чеплеменника има рожден ден в неделяи ще ходим до варна!Че искат и мнго да стоим всички дани видат дани се нарадват, на Сами де на мен кво да ми се радват! Joy
лека вечер

# 38
  • Мнения: 3 804
privet na vsi4ki  bouquet
snow za 3tata slivica na moi plemennik mu ia mahnaha kogato be6e na 3.5 i mina savsem leko.
noia mnogo se radva za decata ti 4e si gi zapisala v tova u4ili6te
moite sa v darjavno za6toto v siria 4astnite davat mnogo dobro obu4enie po ang.,i ne tolkova po arabski koeto v posledstvie se otraziava na maturite taka 4e az sam poela doma6noto obu4enie po ang. i bg
maria 6te ti izpratia snimki-no darv.oblicovka e samo imitacia i tia e ot ciment ,no na van6en vid ne se razli4ava

# 39
  • Мнения: 1 269
Къде сте бе моми4ета-коки4ета

Какъв бе този празник,никакви ви няма newsm78

Креми да поздравиш морето от мен Heart Eyes Heart Eyes Дано скоро да си отидем,4е така ми е домъ4няло Sad
Дтти много са ти хубави децата.А и сигурно са ти големи помощни4ки Grinning
Как е живота в сирия?От колко години си там?

Нои4ке реанимира ли след снощната по4ерпка с любимия  hahaha Heart Eyes

Хаиде топъл ден на вси4ки  bouquet

# 40
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
привет! едно мра4но, то4но като мене, напоследък! но външно съм си аз, усмивка и слънце!
ноя, страхотно е за децата да имат първо добра основа и после престижен диплом! гледам братов4едката на мъжа ми, надпреварват се да я искат, тя има поне 6 дипломи!4ак в белия дом е стажувала 2 г. и сега си знае цената и концерните си знаят интереса да й предложат страхотни оферти! моя мун4о го е мързяло, но поне е свръх интелигентен, практик и дано някой ден  си намери то4ното място!ама като не понася шефове!засега отлагаме работата за след бг пътуването! аз да си довърша спортуването, после я, имам по4ивен ден, я не!бебеправенето го оставяме на вас! засега не ме искат на работа, отказали са! гадни! моят поне ме успокои-той не ме давал къде да е! ей- имидж му съм била! хахах реклама!
креми, моля те, иди до морето и му кажи, 4е ми липсва, помисли си за мене! толкова ми липсва морската градина, спокото и простора!ей, душата ми то4но се описва с простора и спокойствието и вълните!бурно или гланцирано море!
елип, как са децата, наборката какво нау4и в градинката? докъде са с  буквите и цифрите?
дтт, за децата Hug!
да ви кажа за малко в4ера загубихме линда из къщата, добре, 4е не отворила врата за навън отзад!намерихме я на терасата (тя е огромна) от другата страна за ми закоп4ава вси4ки дрехи от прането! и не се обажда! даже да не бяха прави косите, сега ве4е щяха да са прави! просто изтръпнах!а така ме болеше главата! Sick Tired

# 41
  • Мнения: 122
Добро утро мамчета , с тоя грип където ни е налегнал вече полудявам #Cussing out
dtti  ти  ме заинтригува с тези декорации, по принцип  в Сирия се строи от камък,много красиви сгради , не се сещам за какви декорации говориш може ли снимки, а за училищата  не  мога да се съглася с теб ,частните са си по- добри и за арабски включително ....

# 42
  • Мнения: 1 655
Здравейтеи от мен, няма да казвам добро утро че стана обед!
Докато зареди може и вечер да стане!
Дтт много са ти сладки момичетата!
Момичета задължително ще предам поздрави на морето от вас!
Сами пак от сутринта е по белите!Току се заиграе и като го погледна тои ясвършил,днес намери торбичката с лакомствата която купих заплеменникаи нагризал шоколадовото мече!как точно шоколада умерил, станиоли шоколад беше вустата му!Или пък ходи да преподрежда документите на майка ми, но тя вече ги прибира!Отваря шкафа точно с неговите храни и вади бурканчета!
тук едно мрачно,дъждовно!
Миленче мерси за слънцето, имаме нужда!
Хаиде лек от мен, че пак вой наддава бандита

# 43
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
Марси, морска душа, къде те е пратила съдбата? Hug живи и здрави да сме. аз се спасявам със садене на цветя. вече няма свободно място у нас. та даже и 4 саксии с "чери" домати си имам Embarassed и луфа съм засадила, но нещо семето не хубаво....
аз за какво искам къща с много прозорци #Crazy Laughing
Креми, вземи си приспособления за затваряне на шкафове отвътре. скоро няма да спре с ровенето.  bouquet

Ноя, няма нищо по-хубаво от това да дадеш добър старт и основа на децата си. в днешно време без добро образование си за никъде. дори и да ги осигурим финансово, нали все някога ще си тръгнат по пътя..... здраво залягате над учебниците вие  bouquet

dtti, писах ти на лични Peace

Последна редакция: пт, 16 фев 2007, 23:04 от mariabutti

# 44
  • Мнения: 2 804
Здравейте момичета ! Flutter
Не мога да ви открия брей ! newsm78
Честита ви нова темичка ! Flutter
Ние сме добре , децата правят от ден на ден все по-голами бели и така .
Отивам да ви чета , че нещо много съм назад .
Лека за сега .

Общи условия

Активация на акаунт