Момичета, как издържат бебетата в самолета?

  • 1 871
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 994
аз бих взела количка, носене на ръце по терминали  плюс багаж е ужас!!!!

# 16
  • Мнения: 3 478
И аз не бих се наела да тръгна без количка, особенно ако има и смени. В количката бебето поне може да поспи.

# 17
  • София
  • Мнения: 897
нямаV Полета е директен- 2 часа. Въпроса е да се замъкнем до самолета и там някак си да я укротя да стои в мен. Не ми се искаше да купувам лятна количка специално за това пътуване...  Rolling Eyes Иначе нашата е доста голяма...

# 18
  • Мнения: 2 849
Полезна тема и на нас ни предстои дълъг полет 9,5 часа . ooooh!как ще се държи на полета ,не ми се мисли .

# 19
  • Мнения: 1 559
Ако някой е минавал вече през новия терминал, може ли да ми каже колко се върви? Дали да взема количка? Иначе ще кацаме в Цюрих, ако може и някоя мама от там да се включи да каже дали ще се справим с носенето през терминала?


Оооооо,задължително си земете количка,иначе не те виждам Crossing Arms Naughty

# 20
  • Мнения: 1 559
Иначе нашата е доста голяма...

И нашата количка е голяма,няма никакъв проблем,но те съветвам да е вземе6.Много е трудно ако трябва само на ръце.Представи си че полета има закъснение,и трябва да се дондюркате ...,а ако е там количката,просто слагаш вътре и разхождаш...не,не...задължително я вземи

# 21
  • Мнения: 1 216
2 часа не го броя за полет. Количка е хубаво да имаш, в София не ти трябва, но в Цюрих летището е голямо, може да имате голям преход като слезеш от самолета. Ще чакате и митническа/ не знам как е сега с ЕС/ и паспортна проверка, трябва все да я държиш в себе си. Лятна количка ще ти трябва и занапред,

# 22
  • Мнения: 4 399
При мен така се получава че аз пътувам винаги сама с детето или поне в едната посока. Скоро пак ни предстои полет и пак ще съм сама. Първия път пътувах с кошницата за кола и реших че няма да повторя тази грешка. Затова без количка не тръгвам вече. Но дори и да сте двама, пак бих те посъветвала да пътувате с количка. Не разбрах на каква възраст е бебето, но осбено ако е малко и още не ходи, не виждам как ще се справите без количка. МОжете да пътувате и с голяма количка, разбира се е малко по-неудобно. Пък ако купиш спортна количка, рано или късно ще ти трябва и тя.

# 23
  • София
  • Мнения: 897
Благодаря момичета, май ще търсим лятна количка, колко и да не ги харесвам с тези малки колелца...  Rolling Eyes

# 24
  • Canada
  • Мнения: 1 773
Габи, не ти трябва малка количка. Аз имам и малка и голяма, но за пътуванията до БГ използвам само голямата. Едно, че е по-удобна за детето (миналата година имахме престой от 7 часа на летището в Мюнхен), друго, че има багажник отдолу и можеш да сложош там доста неща, вместо да ги мъкнеш на ръце. Тази година пак ще пътуваме с количка, макар, че щерката ще е вече на 2 години. Пълен абсутд е да я пусна да ходи сама по летищата - това би означавало да тичам постоянно подир нея, нарамила поне 2 раници на гръб.

# 25
  • София
  • Мнения: 897
Не ви ли е проблем, това че са обемни, по-трудно се сгъват и прибират...? Ние сме с Куини freestyle XL и ми се стува доста голяма за пътуване... Rolling Eyes

# 26
  • Bristol
  • Мнения: 9 364
Ами ти до входа на самолета си буташ количката. На входа те чака човек от персонала на летището, който я взима. Обикновено са мили и услужливи. Държали са ми бебето или пък са сгъвали количка под моите инструкции  Laughing
Давай смело, 2 часа са нищо. Виж до Америка не знам как пътуват момичетата  Crazy Аз моята я пускам да се разхожда из самолета, кога на 4, кога на 2 крака Wink

Общи условия

Активация на акаунт