ХАЙФУ - лазерно премахване на тумори

  • 189
  • 1
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1
Здравейте!
Бих искала да чуя мненията ви за ХАЙФУ процедурата при премахване на тумори и ракови образувания. Чета доста положителни статии, но някак си не мога да им се доверя. Затова бих искала да чуя мнения от хора, които са преминали през това. Всяко мнение и опит би ми бил полезен, надявам се и да всички, които се интересуват. Благодаря предварително!

# 1
  • Мнения: 60
С темата ме върнахте 8-9 години назад във времето. Правих Хойфу за отстраняване на фиброаденом в гърдите в Света Марина в Плевен. Самата процедура отне около 1 час, половината от който лежане във ледено студено вана. (Сега не знам дали има) но тогава ваната си беше нагласена за тумори на матката и следователно на мен ми беше супер трудно лежането по корем. До тук с подробностите.
Резултата - никакъв и негативен. От 1 фиброаденом, който трябваше да бъде "разбит" с Хайфу лазера станаха 4-5 фиброаденома с различна големина. От тогава де факто нито един от тях не е биопсиран, но ги следя веднъж годишно как се развиват. От тогава започнах да имам и кисти в гърдите, въпреки че не би трябвало да има нещо общо.
Понеже живях във Виена и там ги следях последните 7 години, нито един лекар от тамошните не одобряваше тази процедура, даже напротив.
И това е моята Хайфу-история за съжаление. Бях много обнадеждена тогава че ще сработи, а то стана по-зле. Ако знаех тогава, че ще стане така, щях да го изрежа само единия, понеже беше повърхностен и без това.
Все пак може технологията да се е развила за последните 9 години от когато е моята история, а и съм чувала, че при други доброкачествени образувания работи.
Желая успех, ако се спрете на тази процедура!

Общи условия

Активация на акаунт