✨Dancing Stars Bulgaria 2024 - Тема 5

  • 31 463
  • 844
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 1 037
Много секси танц за Валери и Дорина. Sunglasses

# 271
  • София
  • Мнения: 11 714
Много добре им се получи на Валери и Дорина.

# 272
  • Мнения: 232
Тази година искам мъж да спечели! Валеркооо - жесток!

# 273
  • София
  • Мнения: 20 210
Я го виж ти  този Валери, чудесно се справи! Изглеждаше, че се забавлява на този танц, виждаше се, че се движи с удоволствие, а имаше и грация. На него май му е най-трудно да се справя, когато е в контакт с Дорина, като танцува сам, му се получава много добре напоследък.

# 274
  • Мнения: 1 050
Валери играе вече като професионалист... Прекрасно и много горещо изпълнение тази вечер за10-ки...

# 275
  • Мнения: 232
Кой искате да отпадне днес?

# 276
# 277
  • Мнения: 15 766
Щонова!

Емрах и Веси също много ми харесаха Simple Smile

# 278
  • Мнения: 3 779
Моля се на всички богове, тази вечер Емрах да си ходи. Много зле танцува тази вечер. Краката му все неизпънати, все дървен.

# 279
  • We are free to choose, but we are not free from the consequences of those choices
  • Мнения: 3 291
Странно, но танцът на Емрах и Веси ми хареса. За мен това е най-добрия му танц, от толкова хейт към него (не оттук) чак симпатичен ми стана.

# 280
  • Мнения: 1 051
Сега се включвам. През цялото време гледах Веси - ярка, грациозна и прекрасна. За Емрах - добре, че има подвижни камери, иначе не му се вижда танцуването. Дървенце.

# 281
  • Мнения: 7 259
Валери е голяма изненада. Много добър стана. Браво!

# 282
  • Мнения: 1 050
Кой искате да отпадне днес?

Емрах, няма усет към танца... даже ми е комичен, смятам че той ще отпадне, ако не са впрегнали почитатели Стораро.

# 283
  • София
  • Мнения: 20 210
Не! По-добър от всеки друг път Емрах, но пак не е достатъчно добре. Трябва той да отпадне тази вечер.
Вижда се, че се старае напоследък, но просто танците не са неговото. Прави си стъпките, но движенията му все още продължават да са доста ненодялани и като цяло е дървен. Няма усет за танци, те и не са за всеки.

# 284
  • Мнения: 1 417
Много е дървен Емрах. Искам той или Щонова да си ходи.

Общи условия

Активация на акаунт