✨Dancing Stars Bulgaria 2024 - Тема 5

  • 31 183
  • 844
  •   1
Отговори
# 495
  • Мнения: 591
Емрах просто не е съпоставим с Валери като танцьор. Този път даже изпълни тангото по-зле от първия път.
Нямаше да е справедливо да продължи, а Валери да отпадне. Не е хейт.
Не одобрявам постъпката му с целувката. Но след това не одобрявах и поведението на Веси спрямо него. Като го разрева преди 2 седмици ми стана тъпо за него. Миналата седмица даже писах, че въпреки всичко, след този емоционален танц баш не ми се иска да отпада и се зарадвах на решението да няма отпаднал. Но вече летвата е много високо и обективно всички други са много по-добри от него.
Между другото, на Валери румбата този път дори повече ми хареса от първия път, макар че видях една дребна грешка.

# 496
  • Мнения: 1 031
Ох, олекна ми ... щеше да бъде нелепо Валери да си тръгне, а Емрах да стои още. Вече ще става тежко с отпаданията ... иска ни се да е Щонова, ама с този (доста съмнителен) вот ... ще се кикерчи до финала ми се струва.

Тя и Натали са хора на БТВ. Ще ги държат възможно най-дълго в предаването. Даже няма да се учудя, ако едва от двете, а може и двете накрая да са на финал.

Според мен не е правилно да канят техни хора за участие. Защото, колкото и да са добри, винаги би имало някакво съмнение за връзкарство, ако техен човек спечели или отпадне точно на финала

Айде сега Натали и без да е от БТВ е една от най-добрите и ще стои затова, а не че я държат.. Вижда се и от самолет!

# 497
  • Мнения: 5 695
Значи беше отчаян опит да събере зрителски вот. Но то всичко е нагласено. 😏

# 498
  • Берлин
  • Мнения: 4 570
Уф, тая целувка. Важното е,че си тръгна. В началото ми стана много противен, не го знаех що за звезда се явява. После го приех някак, но дълго се задържа. Дори НЕлюбимката ми Милка беше по-добра в танците. Емрах никак няма да ми липсва.
Остана ми Щонова. Дано е следващата. И винаги с Насьо изглеждат уверени,че ще продължат. Що ли?
И като цяло ми хареса тази вечер. Е, без Щонови и Емрах и компромисно Натали.

# 499
  • Мнения: 5 695
Ей, голям хейт по Емрах, голямо нещо. Дано вече сте спокойни…
Аз си го харесвам. Даже го предлагам за следващия ерген. 😉

Е нали уж го харесваш - защо сега така с лошо 😂
Да види какво е незачитане на интимно пространство. 😂😂😂

# 500
  • Мнения: 5 285
Ох, олекна ми ... щеше да бъде нелепо Валери да си тръгне, а Емрах да стои още. Вече ще става тежко с отпаданията ... иска ни се да е Щонова, ама с този (доста съмнителен) вот ... ще се кикерчи до финала ми се струва.

Тя и Натали са хора на БТВ. Ще ги държат възможно най-дълго в предаването. Даже няма да се учудя, ако едва от двете, а може и двете накрая да са на финал.

Според мен не е правилно да канят техни хора за участие. Защото, колкото и да са добри, винаги би имало някакво съмнение за връзкарство, ако техен човек спечели или отпадне точно на финала

Айде сега Натали и без да е от БТВ е една от най-добрите и ще стои затова, а не че я държат.. Вижда се и от самолет!
Димитър е от най-добрите! Има страхотно присъствие момчето!

# 501
  • Мнения: 5 695
Аз съм за Ивет. 🥰

# 502
  • Мнения: 5 285
Папи не е толкова добър. Даже Валери ми стои като профи последните танци.
Но аз съм си за Дора Heart.

# 503
  • Мнения: 598
Гледам със закъснение , но явно Емрах и Веси имат отношения и момичето по незнайни причини не иска да се афишират . Но много грозно се дръпва от него и отправя пронизващи критични погледи . Но най-забавни бяха момчетата зад тях какви физиономии правеха Simple Smile

# 504
  • Мнения: 1 031
Гледам със закъснение , но явно Емрах и Веси имат отношения и момичето по незнайни причини не иска да се афишират . Но много грозно се дръпва от него и отправя пронизващи критични погледи . Но най-забавни бяха момчетата зад тях какви физиономии правеха Simple Smile

Точно така е, Веси се притеснява и не иска да афишира в шоуто!

# 505
  • Мнения: 15 712
Колкото хора - толкова мнения. За мен лично сред тези, които останаха, Щонова и Натали са последни. Дара, Валери и Виктор са най-добри и битката за победата мисля, че ще е между тях.

# 506
  • Мнения: 5 695
Да, абсолютно. Папито и Вико обсъждаха разпалено нещо.
Гледам със закъснение , но явно Емрах и Веси имат отношения и момичето по незнайни причини не иска да се афишират . Но много грозно се дръпва от него и отправя пронизващи критични погледи . Но най-забавни бяха момчетата зад тях какви физиономии правеха Simple Smile

# 507
  • Мнения: 1 872
Моето желание към този момент кой на кое място искам да завърши.
1.Валери
2. Дара
3.Натали
4.Ивет
5. Папи Ханс
6. Виктор
7. Щонова

Класацията ми е на база напредване спрямо участниците и очевидни финалисти, които наистина заслужават, а не очевидни такива, които по някакъв начин имат винаги най-висок зрителски вот/Щонова/.

Едно със сигурност искам - мъж да спечели, защото за мен е много по-трудно мъж звезда се научи на танци, от колкот жена такава.

# 508
  • Мнения: 752
Аз мисля, че или Дара трябва да спечели - на друго ниво е още от началото, или Валери - защото развитието му е невероятно, а и е с много приятно присъствие. Не мога да повярвам, че го пиша, но Виктор се справя страхотно! Най-накрая видяхме нещо от личността му. За мен това е топ 3 този сезон ☺️

# 509
  • Мнения: 4 169
На мен ми се струва, че Дорина има чувства към Валери. Все гледа да го прегърне, докосне, той като че ли се усеща и гледа да е по-обран, значе, че Мария гледа. Според мен Дорина не е безразлична.

Общи условия

Активация на акаунт