За "КОМПЛИМЕНТИТЕ"ама в пълният им смисъл!!!

  • 1 670
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 565
Когато нещо не ми харесва,просто се въздържам от коментар,но в никакъв случай няма да излъжа.Но когато нещо наистина ме впечатли,то е нормално да направя комплимент,дори на хора които не са ми толкова приятни.

И аз съм така.

# 16
  • Мнения: 2 673
когато нещо ми направи недобро впечатление, в никакъв случай не мога да го похваля...Да речем и най-прекрасния цвят коса, "стои" лошо, ако тя е мръсна...ооооо ужас..
но като нещо ме грабне, дори да е на дебело дупе, правя комплимент...ей, че хубава пола и т.н...дупето е отделна тема Wink

# 17
  • Майничка
  • Мнения: 12 582
но като нещо ме грабне, дори да е на дебело дупе, правя комплимент...ей, че хубава пола и т.н...дупето е отделна тема Wink
  Peace

Отвътре ми иде да правя комплименти. Не да ги измислям предварително с цел подмазване, а ей така, да ми хареса нещо у някого точно в този момент и да му го кажа.
Но много се вкисвам, когато в 80% от случаите жените (мъжете обикновено са по-спонтанни) се чувстват задължени да ми противоречат - роклята е стара, косата ми е мръсна и т.н., все едно ще ги урочасам с комплимента си. Радват ме хора, които отговарят "Благодаря!", без да се обясняват, а такива, които реагират с "Нали!" направо ме размазват от кеф. Grinning

# 18
  • гр. Козлодуй
  • Мнения: 203
И много мразя мъж или колега, с когото се не понасяме, да ми каже "колко си красива днес" - знам, че лъже Simple Smile.

защо да лъже? може да не се понасяте и ти пак да си красива, нали? или смяташ, че не си красива?

Е, не че се хваля, но съм красива все пак Simple Smile. Не ги понасям да ми казват, че съм красива, като знам, че не ме понасят. Просто не е искрено да се подмазваш по този начин на даден човек. Може би не се изразих правилно като използвах "лъже" Simple Smile.

Общи условия

Активация на акаунт