Как се сваля жена рак?

  • 11 690
  • 48
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 053
Лесно се сваля. Те не се дърпат много  Mr. Green

И аз съм с такива наблюдения... Thinking

Тези мнения ме изненадват  newsm78
Явно аз съм "ненормална" жена рак   Wink


ха.......и аз май smile3516

# 16
  • Мнения: 384
Ха такааааааа-аз съм Рак с асцендент Скорпион Mr. Green Ако питаш мъжа ми-хич не я сваляй, ами бягай далече  Twisted Evil

# 17
  • Мнения: 6 993
Аз съм рак с асц. рак...Единствените мъже, с които не съм си позволявала нещо повече, винаги са били лъвове. Много ме дразнеха с една такава...властност и мания да ме наставляват Shocked И то още преди да се получи нещо...А че не се дърпаме много - не се, стига да ни хванеш цаката Mr. Green За цветя не знам, аз не обичам. Но шоколаааааад...или водене на вечеря. Много обичам да ме водят на  вечеря. Laughing И някакви уникални дребни подаръчета, за предпочитане ръчно правени.  И в секса мога да давам съвети какво да правиш, ама предполагам, че има време до там Laughing

# 18
  • Мнения: 24 467
Та, както казах, за жени рачки не съм сигурна, но със сигурност се чудя защо е необходимо да се държиш като нещо си, пък да си нещо си друго? Ако не те харесат като нещото, което си, значи не сте за нищо съвместно и не виждам що да се измъчвате взаимно. Ако си те харесат такъв, какъвто си няма да се хабиш и да се мориш да изглеждащ по друг начин.
Значи горното пиша без значение какво ти е слънцето и какъв ти е асцедента, като игнорирам същите и на девойката.
Ха сега- сладки заговезни и леки пости!

# 19
  • София
  • Мнения: 7 097
Еделия, не им се връзвай на жени, ущипани от рачки! Mr. Green

Жени-рачки не са ме щипали... Wink Имам само приятелки такива  Simple Smile И наистина искрено се надявам да греша и наистина да сте "трудна" зодия по отношение на "пускането", защото дъщеря ми е рак...

# 20
Пробвай с един м/у веждите Laughing

# 21
  • Мнения: 1 455
Ей тука ще прочетеш много истина за жената РАК: http://www.jamez.hit.bg/Cancer.htm

# 22
  • Мнения: 166
Еделия, не им се връзвай на жени, ущипани от рачки! Mr. Green

Жени-рачки не са ме щипали... Wink Имам само приятелки такива  Simple Smile И наистина искрено се надявам да греша и наистина да сте "трудна" зодия по отношение на "пускането", защото дъщеря ми е рак...


Ей, честито, мамче! Гарантирам ти една труднодостъпна дъщеричка!  Hug

# 23
  • Мнения: 3 447
Лесно се сваля. Те не се дърпат много  Mr. Green

И аз съм с такива наблюдения... Thinking
И аз  Simple Smile
Ето ти тактика: тръгни с приятелката й, тя сама ще ти се набута в ръцете  Twisted Evil

# 24
  • Мнения: 812
с мерак newsm47

# 25
  • Мнения: 93
Аз съм рак.Като такава мога да ти дам съвет,да разбереш дали все още си пада по някой друг.Ако има нещо неизживяно,просто забрави,че ще я свалиш.Играем добър театър,но...

# 26
  • Мнения: 6 993

Ето ти тактика: тръгни с приятелката й, тя сама ще ти се набута в ръцете  Twisted Evil
Shocked Уби ме. Това никога не съм го правила Mr. Green
Обаче се сетих друго. Ако някакво време си и обръщал внимание и после престанеш, тя сама ще те потърси.  Mr. Green Имаме силно чувство за собственост (на което един лъв едва ли ще се кефи) и когато нещо, което сме решили, че е наше , изчезва от хоризонта, се опитваме да си го върнем. Но не минава винаги тоя номер.

# 27
  • Мнения: 249
 По мое мнение раците жени са трудно достъпни и само, ако не ги лъжеш можеш да ги спечелиш...Също със внимание и много романтични жестове и изразяване на чувствата и комплименти които са искрени...защото те долавят фалша...
Не обичат да им обещават и да не изпълняват обещанията към тях...
Ако веднъж ги разочароваш няма да ти имат доверие... #2gunfire

# 28
  • Мнения: 2 534
Ха такааааааа-аз съм Рак с асцендент Скорпион Mr. Green Ако питаш мъжа ми-хич не я сваляй, ами бягай далече  Twisted Evil
М-да , бягай надалеч от нас  Mr. Green , особено ако си лъв  hahaha

# 29
  • Мнения: 2 035
Не съм чист рак, но мен ако питаш няма никакво значение от зодията  Mr. Green
Всички жени обичаме едно и също - романтика, комплименти, нежност, кавалерство, подаръчета и да виждаш едни бляскави очи пълни с очарование и интерес към теб на всяка среща  Wink

Общи условия

Активация на акаунт