Как си слагате молив за очи?

  • 8 496
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 380
И аз не можех да си слагам , докато не си купих молив на Clarins.
Много е мек и лесно се нанася.Както са ти казали момичетата, трябва и да е добре подострен.
Ето тук се вижда молива http://www.snimka.bg/profile.php?edit_photo&photo_id=1338268

# 16
  • Мнения: 183
И аз си очертавам очите с молив, но понеже съм светла не мога да се възприема с черен молив, приличав на рускиня Sick
Винаги ползвам тъмно кафяв молив (в момента на ейвън).
След като го нанеса, върху него слагам сенки - обикновено с един - два тона по светли от молива или тъмно бежави. На долния клепач ги слагам по-прецизно, че иначе след няколко часа става като сенки под очите, на горния клепач нанасям и нагоре и настрани - както си се слегат сенки за да се издължи окото.
Ефекта не е лош - стои много естествено, а и не се размазва молива и не се събира в гънките на окото така, както ако сложиш само молив.
Не съм спец по моливите, някои по-нови може и да не се размазват newsm78, ама тези, които съм си купувала, ако не  се покрият съссухи сенки се отбелязват отгоре на горния клепач и след два - три часа се събират в гънките на клепачите и става много грозно Sick........все едно наистина си спала с грим

# 17
  • Мнения: 2 229
И аз не можех да си слагам , докато не си купих молив на Clarins.
Много е мек и лесно се нанася.Както са ти казали момичетата, трябва и да е добре подострен.
Ето тук се вижда молива http://www.snimka.bg/profile.php?edit_photo&photo_id=1338268

А каква му е цената на Кларинс? Simple Smile

# 18
  • Мнения: 1 027
И аз съм много кьопава в слагането на молив и темата ми е много интересна, ще пробвам по вашите съвети  Peace

# 19
  • София
  • Мнения: 1 481
Слагам точки в основата на долните мигли, съвсем лекичко и след това размазвам по посока външния ъгъл на окото. Не рисувам плътна черта, защото ставам прекалено ококорена.  А молив от вътрешната страна наистина смалява оптически окото, освен ако не е перлено бял!

# 20
  • Мнения: 2 673
Аз все по рядко слагам денем, защото ме състарява WinkСамо вечер, в основата на миглите от средата навън...и на горните в края, изтеглен навън

# 21
  • Мнения: 5 317
Слагам си и от вътре и от вън,ама не мога да обясня точно как.Навик.

# 22
  • Мнения: 2 159
наистина трябва да е остър молива, когато бързам слагам само на горния клепач и то очна линия, защото ми е много по-лесно

# 23
  • Мнения: 1 380
И аз не можех да си слагам , докато не си купих молив на Clarins.
Много е мек и лесно се нанася.Както са ти казали момичетата, трябва и да е добре подострен.
Ето тук се вижда молива http://www.snimka.bg/profile.php?edit_photo&photo_id=1338268

А каква му е цената на Кларинс? Simple Smile

Аз го взех за 19 евро. Има го в ягодка за 16 евро. http://www.strawberrynet.com/makeup.aspx?brandid=279&goChar= … ;LineId=6385#6385

# 24
  • София
  • Мнения: 1 626
Слагам молив и на горния и на долния клепач. Когато е на долния клепач слагам под миглите - плътна черта. Ползвам кафяв молив обаче. Много по-мек е погледа, отколкото с черен.
На горния клепач слагам от средата на окото към външния край, като линията постепенно става по-дебела към края. Някой път я извивам леко към веждите, някой път не.

# 25
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
Слагам молива над долните мигли. Харесва ми как ми стои. Преди години всеки ден се мацотех, сега черен молив използвам само за вечерен грим.

# 26
  • Мнения: 4 546
слагам и на горен, и на долен клепач. мацам дебело с молива, после излишъкът го махам с клечка за уши и тоалетно мляко. за над 10гидини гримиране, така и не се научих да го слагам от раз  ooooh!
и аз като fam вече слагам само за вечерен грим. или пък събота и неделя, когато имам време. сутрин за работа слагам само сенки и спирала. така и търкането вечер е по-малко

# 27
  • Мнения: 5 299
Я дайте малко снимков материал.
Азсъщо искам да си слагам под миглите, ма като го направя изглежда все едно съм спала с грим  Sick
На мен точо този ефект ми харесва  Joy

Слагам на точки, и после поразмазвам с четка за грим. Grinning

# 28
  • Мнения: 1 069
 Така го слагам аз от години, без да претендирам, че е правилно:

Последна редакция: ср, 14 фев 2007, 20:45 от valieta

# 29
  • Мнения: 537
Рядко слагам молив за очи, слагам го на горния клепач и малко в края на долния.

Общи условия

Активация на акаунт