Афра Сарачоглу&Мерт Р. Демир в Рибарче/Yali Capkini и в живота.Проекти и колеги/Тема 46/Златно момче

  • 70 734
  • 739
  •   1
Отговори
# 360
  • София
  • Мнения: 2 032
И аз мисля, че тези болки не ги показаха случайно. Или ще е била бременна и е загубила бебето или е болна.
Това да е изнасилена не го вярвам, много брутално звучи.
А може и да е бременна, но да има нещо друго...
Нещо ми се върти около бременност, защото всички спойлерски твърдят, че не е бременна, а никак не познават напоследък.

# 361
  • Мнения: 238
Тези три епизода пълни с любов между СейФер, които ни даде Гюнтер, ще ни се върнат тъпкано Head Band

# 362
  • Мнения: 1 181
Ох въпреки тежкия фраг,аз ви пращам положителни СейФер,след всяко зло идва добро,така че. Не забравяйте какво се изрича при подписване за брак "в добро или лошо,в болест и здраве" ,Ферит няма да остави никога Сейран, винаги ще бъде до нея. Това за нея ще е много тежко емоционално,но те ще преминат през всичко .

# 363
  • Мнения: 1 197
Нямам думи.
От няколко дена съм в стресово състояние от тези издевателства и само ви чета.
Не мога да пиша. В главата ми е пълна каша. Това ако  в действителност съществува,
не може да бъде направено от хора. Потресена съм.
Лелята е жива и здрава за сметка на невинното момиче. Как пък Ферит се помирява с
това положение. Не биваше изобщо да се прибират след болницата в конака.
Много мъка ще изживеят и двамата.

# 364
  • Мнения: 3 478
Халис говори за "деликатна за семейството тема" и в тази връзка пита има ли още нещо, на което докторът кимва утвърдително. Та се чудя, кои са им деликатните теми - че е отвлечена и изтезавана, това и журналистите го виждат; че я тъпкаха с някакви гадости - това го видяхме. За нелечима болест на Сейран баш - не знам защо да е деликатна тема за семейството, Сейран не се занимава с бизнес... Не ми е ясно, но като че ли остават вариантите: да е загубила бебе в следствие на ония инжекции, побоищата и психическия ужас; да са я повредили нещо... За изнасилване не мога да повярвам, че Акън би извършил такова нещо... Head Band
Но ... жените са по-жестоки в изтезанията, това е исторически доказано.

# 365
  • Мнения: 291
Да това е най-изнервящо, на Хатуч и Халис нищо им няма, само прилягват от време на време щото им е лошо ... Абсолютно Ферит трябваше да протестира и да не се върнат в имението, но сега не му е до това .. неговата Сейро е много зле психически и всичко друго е на заден план ..
Ноо да оопредено трябва да се случи нещо и на лелята и Халис !

Скрит текст:
В коментарите чета, че може да са и инжектирали нещо, с което са направили така, че Сейран да не може да има деца. Доста разгневени хора пишат, че ако се окаже така ще спрът да го гледат.

Нямам думи.
От няколко дена съм в стресово състояние от тези издевателства и само ви чета.
Не мога да пиша. В главата ми е пълна каша. Това ако  в действителност съществува,
не може да бъде направено от хора. Потресена съм.
Лелята е жива и здрава за сметка на невинното момиче. Как пък Ферит се помирява с
това положение. Не биваше изобщо да се прибират след болницата в конака.
Много мъка ще изживеят и двамата.

Последна редакция: ср, 24 апр 2024, 00:33 от Jessy3

# 366
  • Мнения: 881
Гюнгер сега чете коментари, че да й напише диагнозата, такова чувство имам и имах за много епизоди.

# 367
  • Мнения: 49
За съжаление мисля, че лекарят ще каже, че Сейран не може да има деца ... Предполагам, че са й направили нещо 😢

# 368
  • Мнения: 1 197
И дъртият тиранин, все още говори за деликатна тема в семейството.
Това семейство ли е, или си мислят, че с парите си са неща повече от семейство.
Как пък нямат поне малко нормални, човешки отношения и уважение . Кой от кой по коварни,
злобни, а някой и неморални. Дори и "новата булка" се вписва идеално в семейството.
С Халис се допълват по жестокост и издевателстване върху невинни свои и чужди.
От фрага не стана ясно дали Акън е стрелял в майка си и него, или са избягали, защото когато
Ферит носеше Сейран до колата, беше сам.

Последна редакция: ср, 24 апр 2024, 01:52 от Катерина49

# 369
  • Мнения: 291
Това вече ще е прекалено и изтъркано, не ми се иска да е така, не ми се иска и да е болна разбира се, но и Асуман не можеше да има деца, сега и Сейран ... както каза една дама по-горе, ще е банално ако и тя няма да може да има деца ...


За съжаление мисля, че лекарят ще каже, че Сейран не може да има деца ... Предполагам, че са й направили нещо 😢

# 370
  • Мнения: 82
Всички знаем че в живота имат син и дъщеря.Каквито и глупости да напишат и ни покажат,те ще имат деца.

# 371
  • Мнения: 291
Така е, може сега да ни разочароват, но по-нататък да ни изненадат приятно ! 🌸
Ей така за лека нощ ! 🫶

https://www.facebook.com/share/r/aVYbpPpJy932gAFM/

Последна редакция: ср, 24 апр 2024, 04:13 от Jessy3

# 372
  • Мнения: 5 486
Озета като излезе, може да ни подскажат нещо. За трети сезон ще има много да съчиняват сценарии. И хубаво, и лошо ще има. От нас търпение.

# 373
  • Мнения: 183
Със сигурност рисуването заедно  / не конкретно на бижута/ ще е терапия, както и кученцето.
Колкото за Акън и фамилия. след сринатата физически и психически за 2 дни Сейран, те не ме интересуват, но Едже как ли е?

# 374
  • Мнения: 3 478
Добро утро, момичета! Simple Smile
Все се каня да попитам, знаете ли коя е актрисата, която изпълнява ролята на Мезиде. Все забулена ни я представяха...

Общи условия

Активация на акаунт