90 Day Fiancé / 90 дни до сватбата Тема XIX

  • 4 076
  • 80
  •   1
Отговори
# 45
  • Sofia
  • Мнения: 26 672









Последна редакция: сб, 25 май 2024, 17:53 от Doli

# 46
  • Мнения: 4 105
Кошмарна Дарси 😵💫

# 47
  • През девет планини в десета...
  • Мнения: 1 287

# 48
  • Мнения: 36 911
Не знам до колко е истина, но Анджела е съобщила в Инстаграм, че тя е напуснала TLC (а не била уволнена). И е обидена, че са съкратили нейните сегменти в новия сезон.

# 49
  • Мнения: 4 105
Да, да, какво друго да каже. Радвам се, че ще я дават малко в новия сезон, а в следващи - изобщо. Чакам същото да се случи с Джино и Джасмин.

# 50
  • Мнения: 36 911
Тях май ги даваха без прекъсване 3-4 сезона... Persevere
Но сега излезе информация, че Джазмин има нов мъж, може би най-после ще престанат да ги излъчват.
Странно, но той ми прилича на по-млада версия на Джино (с коса):

# 51
  • Sofia
  • Мнения: 15 624
Наистина има лека прилика. Simple Smile Макар че този изглежда далеч по-привлекателен (и по-млад) от Джино. Simple Smile

Не очаквах да се разделят толкова бързо, в случай че новината е вярна.
В новия сезон Джазмин обяснява как вече (след като са се оженили) е сигурно, че ще бъдат завинаги заедно и няма мърдане.

# 52
  • Мнения: 36 911
Сега видях, че в Редит коментират, че е излязъл трети сезон на 90 дни: Великобритания, обаче никъде не успях да намеря трейлър.

# 53
  • Мнения: 4 105
Аз не вярвам на Джасмин, че обича Джино. Извратено ми се струва. Иначе този е далеч по-симпатичен от Джино.

# 54
  • Мнения: 36 911
Джино изглежда значително по-симпатичен (от сега) на младежките си снимки. Но като си представя лигавия му глас и неадекватно поведение, си мисля, че снимките са много подвеждащо нещо.

# 55
# 56
  • София
  • Мнения: 11 746
Калани е родила от новия си:

# 57
  • Мнения: 111
Кога успя да се разведе и да има още едно дете? А какво се случва с Асуело, знаете ли?

# 58
  • Мнения: 4 133
Боже, аз сега загрях, че е тя, мислех си, че става дума за сестрата Grinning Бързи са.

# 59
  • Мнения: 36 911
За Асуело преди време четох, че се е върнал в Самоа, но май само временно. Баща му още  живее там (за майката не съм сигурна, може и да е при Тами), както и още братя и сестри (освен двете, които дадоха в предаването).

Общи условия

Активация на акаунт