ЧААТАЙ УЛУСОЙ 💣 "БЕЗМИЛОСТЕН"/"Gaddar" 💣 Проекти, колеги, приятели - Тема 10

  • 11 593
  • 738
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 14 063

     Да си припомним случая Аднан, който ще бъде на дневен ред в предстоящия епизод на "Gaddar".


Инцидентът "Adnan Oktar" ще бъде представен в новия епизод на Gaddar

Аднан Октар и неговите котенца ще участват в новия епизод на сериала Gaddar, който обхваща теми, които от време на време са на дневен ред.
Сериалът Gaddar, с участието на Çağatay Ulusoy, се откроява с фокуса си върху текущите събития.
В телевизионния сериал Gaddar, който също отрази инцидента с убития таксиметров шофьор, бяха дадени незабравими наказания на текущите събития чрез героите в сериала. Този път в сериала се обсъжда много амбициозна тема.


ЩЕ СЕ ОБСЪЖДА „ПРЕСТЪПНАТА ОРГАНИЗАЦИЯ АДНАН“.
  В сериала мъжът, известен като Ариф Мубарак, говори пред своите последователки. Човекът поврежда и лицето на ученик, който не се засмя на шегата му по време на разговора.

Поредицата ще обсъди как организацията на Аднан Октар преследва хората, нейните незаконни дейности, контрабанда на оръжие и пране на пари.





# 316
  • Мнения: 9 309
Айде честито!

# 317
  • Мнения: 27 738






На  презантация на Мави  не са пощадили и Киво с тъпи въпроси .
Еййй, няма да мирясат докато не ги засекат някъде двамата.   
В туитър се шегуват, че Киво има по малко търпение за такива въпроси JoyJoy
Чаго им отговори достойно и не им се получи провокацията.

Последна редакция: пн, 29 апр 2024, 21:37 от femmi2

# 318
  • Мнения: 9 309
Приятелството по инстаграм ли се разбира?
Киво заби пироня 🤝😌 🔥
Даже не искаше да коментира 🤣

# 319
  • Мнения: 27 738
Приятелството по инстаграм ли се разбира?
Киво заби пироня 🤝😌 🔥
Даже не искаше да коментира 🤣

 Направо ги е заковАл ! Като не се следват не значи че не са приятели .  Въпрос от световно значение се превърна това Head Band


 Рекламата е  готина и Киво е в супер форма . Доколкото разбрах се е орентирал да снима един или два филма .

# 320
  • Мнения: 14 063

     
Фенките отново са "налазили" Чачо на снимачната площадка.

Направо ги е заковАл ! Като не се следват не значи че не са приятели.  Въпрос от световно значение се превърна това Head Band


 Рекламата е  готина и Киво е в супер форма . Доколкото разбрах се е ориентирал да снима един или два филма.
     Много си харесвам и Киво. Той винаги е бил в супер форма. Рекламата също е чудесна, а отговорът му на репортерите достоен.

И по традиция в понеделник - седмичната класация на IMDb.



Гордата и независима Айдан:





# 321
  • Мнения: 558
Добро утро . Ново,ново.
Това момче си прилича с Чачо ,даже в стил Гаддар е облечено 🤗😄. Има и интервю с Къванч за Чаатай,но после.


Последна редакция: вт, 30 апр 2024, 09:18 от diana_atanasova55

# 322
  • Мнения: 14 063
Здравейте, дами!


     Велики вторник е... Чачо ни изненада с нови фотки от сета, а от продукцията очаквам нов трейлър и отговор на някои от въпросите, които не ме оставят на мира. Колко истина може да има във всички предположения. Жив ли е Коркут. Ще го спаси ли някой, или участието на Ибо в "Gaddar" приключи. Кой е другият син на Енвер. Ще влезе ли наистина Арас Булут като гост актьор и т.н.
     Охх, изнервям се когато гледам сериали, чийто край не зная. Нетърпелива съм да разбера по-нататъшното развитие на действието.
     Не беше ми се случвало скоро да чакам с такова нетърпение всеки следващ епизод, но и се радвам, че всеки петък е малък празник за темата ни - Дахан се развихря, а Чачо демонстрира за пореден път невероятния си талант.
     Диди, благодаря за новите снимки от сета, а от репортажа с Киво попаднах на това:


Kıvanç Tatlıtuğ "Разстроен ли си от Çağatay Ulusoy?" Отговорът му на въпроса стана гореща тема

30 април 2024 г. 00:34 ч
Отговорът на Kıvanç Tatlıtuğ на въпроса дали се е скарал с близкия си приятел Чаатай Улусой стана гореща тема.
Твърденията за „негодуване“ са на дневен ред от дълго време между Çağatay Ulusoy и Kıvanç Tatlıtuğ, приятели, които са от много години и почти винаги са виждани заедно.
Участвайки в събитието, организирано от марката, на която той е лице, Kıvanç Tatlıtuğ отговори на въпросите, отправени към него от членове на пресата, „Ядосан ли си от Çağatay Ulusoy?“ Той беше обезпокоен от въпроса. Отговорът на Татлъту на репортерите стана гореща тема.

„НЕ Е ДНЕШНАТА ТЕМА“
Tatlıtuğ не беше доволен, че въпросът беше повдигнат в такава вечер и обяви реакцията си. Tatlıtuğ, чието напрегнато отношение не остана незабелязано, използва следните твърдения в изявлението си по темата:
"Някой създава нещо, дори няма нужда да говоря за това. Никога не сме се следвали в Instagram. Приятелствата укрепват ли се със следването в Instagram?"




Цитат
📸 Свежи снимки от Бусе Мерал!






Да изпратим последния ден на месец април с настроение и усмивка!
Прекрасен ден ви желая!

Последна редакция: вт, 30 апр 2024, 11:15 от Emiliya

# 323
  • Мнения: 27 738
Странно е че не обявяват от официанлната страница на канала за нов трей или фрагмант.. От скоро си разместиха схемата.
Пускат след новия епизод в петък фрагмант , а в сряда резюме и снимки.  
Предполагам, че по късно вечерта или утре ще има Ново.

”Гаддара” е жестоко уникален с новия  тоалет , панталоните му стоят чок добре хубава кройка с ципче.  Любимият му черен цвят не само в сериал ,но и в реал. Често го виждаме в черно. Забелязала съм и че сив цвят предпочита и облича. Предпочита удобството и качеството не робува на марки или да парадира със скъпи неща и възможности.

Фена младеж го е прегърнал и му се радва и копира Гаддарската мода и компас гривната е купил. Нашият темерут му се радва и усмихва.
  Искам и аз така да го гушнааааа:sob: значи ще позволи ако ми излезе късмета.
Ще усети как  треперя и вълнувам. Преди това ще пия успокоително или някое силно питие. Всъщност не знам какво ще направя... и ще имам ли смелост?  


Дидиии , какво реши ще се пробваш ли за Истанбул?
Не е невъзможно стига да знаеш нерде снима и имаш късмет.  От екипа са любезни хората. Може да се разберем да идем двечките ей така за кеф, но сега и да желая не мога.
Ти вярваш ли че наистина ще си оскубем косите JoyJoy
Вижда ме че е щастлив и в прекрасно настроение и цени свободата си. По - добре да ”гушка” котлони и морски риби че настръхвам като си помисля за  друго. Но няма да крия че излезе умен и не толгова сляп и бившата не можа да го върже дори и да я подценихме в началото. Лоша или добра и всякаква ще си остане официалната показана с която живя дълго време. Много от феновете не я харесваме меко казано... няма нас да пита негова си работа и избор. Все нещо е намерил в нея.. за него е хубава не само външно. 
Но е разпизноваема единствено заради него ,никой не знаеше преди за съществуването на великата актрисЪ. Може и да си запазили уважението след раздялата.  Зависи и от това как са се разделили дали има огорчение.

Последна редакция: вт, 30 апр 2024, 19:40 от femmi2

# 324
  • Мнения: 14 063
Цитат
Gaddar Dizi
#Gaddar Нова промоция, ще бъде пусната тази вечер! ⚡️
@ayyapim @nowtvturkiye

# 325
  • Мнения: 10 822
Здравейтеее...
Изгледах серийката...хареса ми...
Тоз дъртак Екбер, няма ли вече някой да го гръмне.?Сега пък и друг син му се появи...дали ще е по стока от Енвер,според дъртака... да видим... Thinking
Оя ...май ще си седне на д..о...
Къдрокоска не си призна ,че е влюбена в Дахан... хитруша...
Иначе екипа е страхотен...
На солетко май ще му излезе късмета...ако тъста разреши ,естествено.... Open MouthJoyJoyJoy
Не разбрах много... Дахан ли би някаква отрова на Коркут,ама явно няма да умре...прочетох ,че му удължават договора...
Според мен по добре сериала да е един сезон...да няма разтягания и излишни неща ,но  други решават...
И...Пожелавам ви весели и светли Великденски празници! Kissing Heart
Много ,много здраве и благополучие! Heart

# 326
  • Мнения: 14 063

Епизод 15, Трейлър 2
Ще се омъжиш ли за мен?


     Момичета, след малко ще нарежа гифките и ще пусна превода!

# 327
  • Мнения: 27 738
Пуснали са фрагмента с изненадващо заглавие и предложение .

Не мога да повярвам че Гаддара накрая се предаде пред любовта и пръстен има. 
Толкова я отблъскваше.. инатлив , горделив , егоист..
Не се чуства достоен за Айдан заради това, че е наемен убиец.
Айдан нито за миг не го изостави и доказа любовта си.
Знаех си че накрая ще са заедно да видим дали пак няма да се случи нещо и разделят. Двамата остри характери и Огнени.

Последна редакция: вт, 30 апр 2024, 21:42 от femmi2

# 328
  • Мнения: 14 063

Епизод 15, Трейлър 2

 Ще се омъжиш ли за мен?


- Аз помислих, премислих и реших да ти направя предложение. Вземи, това е твоят пръстен!
- И така, какво ще кажеш?
- Аз чакам.
- Какво чакаш?
- Кога ще ми направиш предложение.
- Но аз вече го направих.



- Хайде, кажи "да".
- Ако ти сега не застанеш пред мен на колене и не ми направиш предложение, аз няма да кажа "да".
- Ще се омъжиш ли за мен?
- Да!!!
  "Колко е прекрасно, че влюбените се събраха отново!"



- Ти обичаш да помагаш на нуждаещите се момичета. Ти можеш да ги спасиш!
- Какво се опитваш да постигнеш, Екбер?
- В замяна на живота на тези момичета и на твоя, искам само Курт! Стреляй!

# 329
  • Мнения: 917
Съвсем изоставам, момичета.
Само да мине утре и ще влезна в час.
Влезнах за минута в инстаграма и гледам не само, че има фраг, а направо е направил бум в лайковете😆 Преди да разбера отиват към 50хил😆
Изглежда добре. На мен обаче не ми хваща вяра това предложение. Явно, след всичко видяно до сега, някак не мога да го повярвам. Мисля си за умишлена сценка за мисия или сън някакъв. Ако не е, ще се окаже, че намесата на тази Селин е реална и вече се усеща😀

Общи условия

Активация на акаунт