ЧААТАЙ УЛУСОЙ 💣 "БЕЗМИЛОСТЕН"/"Gaddar" 💣 Проекти, колеги, приятели - Тема 10

  • 11 819
  • 738
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 27 865









АйДах:revolving_hearts:

Започваме новата седмица чок добре . Чачо е 7 -ми в социопола . Върнахме си позицийте .Hands Clap  Ибо е 5 - ти . Тубата , която да се чудиш защо и от колко време е първа е спаднала доста и сега Джан Яман е първи. Хазалка също е на добра позиция въпреки че е извън десятката ..  

Последна редакция: пн, 06 май 2024, 16:09 от femmi2

# 481
  • Мнения: 14 292
Започваме новата седмица чок добре. Чачо е 7 -ми в социопола. Върнахме си позицийте .Hands Clap  Ибо е 5 - ти . Тубата, която да се чудиш защо и от колко време е първа е спаднала доста. Хазалка също е на добра позиция въпреки че е извън десятката ..

Цитат
Ако не беше този човек, нямаше да можем да видим как Çağatay и Sümeyye се забавляват на снимачната площадка 😂 Ти си голям, Ергюн Аби 😎

     Феми, Диди, специално за вас:

# 482
  • Мнения: 27 865

Уаууу , Грасияс за подаръчето .Gift Heart С Диди ще си поделим принца и плейбоя .. ще можем лиииии ?JoyJoyStuck Out TongueHeart EyesHeart Eyes

 В испанският фен профил на Чаатай отбелязват 5 години от както са излъчили Фериха по тяхната тв .
 ХазЧа сътвориха чудеса на 20 години. Open Mouth Някой неща са необясними и просто се случват във Вселената.
https://twitter.com/masqueloqueseve/status/1784906761020785080

Последна редакция: пн, 06 май 2024, 17:43 от femmi2

# 483
  • Мнения: 14 292

     Най-после изгледах епизод 15 с превод и както казва Пипи, нищо изненадващо. Разбрали сме добре развитието на действието още на онлайна. Но диалозите ми помогнаха да вникна в съдържанието.
     И може би от припряност да разбера какво ще се случи, при първото гледане смятах, че някои сцени доста се разтягат.
     Сега вече категорично мога да кажа, че и този епизод ми хареса много. Нямаше нищо излишно, всичко е добре структурирано и издържано като стил на писане и поведение на героите.


     Много ми допадна хрумката на сценариста да визуализира образа на Хаял – „любимата” на Месут и то като момиче бягащо от сектата на Ариф Мубарак. Този сблъсък на въображение и реалност беше добро попадение.
     Мечтите винаги се сбъдват! Месут намери своята любима. Беше мимолетен флирт, но това е достатъчно, пък и няма за кога да разгръщат още една любовна история. Особено силен беше моментът, когато  умиращата Хаял  благодари на Месут за цветята и повтори неговите думи: ”Цветята наистина правят хората щастливи”.
     Допадна ми много и сцената с предложението за брак. Репликите допълваха представата ни за двамата влюбени. Простички думи, но изпълнени със съдържание. Страхотна игра и на двамата актьори. Успяха да ме докоснат с изпълнението си.
     Но за съжаление Сюмейето ми хареса само тук. Във всички останали сцени много преиграваше и това превърна образа ѝ в гротеска. Разбрахме колко е ревнива и инатлива, но с изпълнението си актрисата олекоти героинята, придаде ѝ вид на свадлива и завистлива жена, която иска да държи мъжа си на каишка.
     Двете с Лейля ми приличаха на махленски клюкарки, а не на разумни млади момичета. И заслугата е на Айдан, която толкова е заслепена в ревността си, че не може да мисли, когато около нея е Лейля.
     Това дори не е ревност, а липса на самочувствие, възпитание и доверие у хората.
     Лейля дойде уплашена и търсеща помощ от Дахан, заради съобщението от Коркут, а си тръгна разярена и готова да приеме предложението на врага, за да унищожи щастието на Дахан. И затова е виновна Айдан, която дори не я изслуша, а я нападна яростно.
    За пенсионера Гаддар ще пиша в следващия си пост, че стана много дълго.
    Момичета, сериозно взех да се замислям, че краят на сериала няма да ни хареса. Сякаш сценаристът ни подготвя за това. Има ли бъдеще за човек като Гаддар?  

# 484
  • Мнения: 27 865

 Това якенце е ново не сме го виждАли досеха . Отива му . По принцип не е суетен за дрехи .  Всички цветове му отиват най многоооо с които е зашеметяващ са черното , сивото , синьото , цикламата.
В бяло е красив, като ангел , в червено е Огън , като същността му.
Чистят му караваната вижда се кофата и парцала .. Има всички удобства там, като къща е.  Снима нон - стоп не се прибара нормално е да се осигурят условия и храна .. Не говоря само за него, а по принцип за колегите ..


Последна редакция: пн, 06 май 2024, 23:40 от femmi2

# 485
  • Мнения: 14 292
Цитат
Над 3 милиона гледания 💣💪🔥❤️‍🔥❤️‍🔥

     Ехаа, може да е нисък рейтингът на "Gaddar" в Турция, но милионите гледания в чужбина са доказателство за успеха на продукцията. Адмирации за Чачо, който се завърна с гръм и трясък на малкия екран и отново покори зрителите.
     За пореден път този актьор доказва усета си към различното и интригуващото. Избра екшън сценарий, който вълнува. Направи ни свидетели на продукция, която дълго ще се помни. Изгражда образа на герой, който аз поставям на 1-во място сред любимите негови превъплъщения.
     Дахан е сложен и противоречив образ, не е "лъжица за всяка уста", но Чаатай се впусна с хъс в това приключение и извая образ, достоен за възхищение.
     И в епизод 15 продължи да разкрива неподозирани черти от характера на героя. Видяхме влюбения и щастлив младеж, готов да предложи брак, падайки на колене пред любимата. Неговата скромност, притеснение и безкрайно вълнение.
     Свидетели сме и на желанието му семейството и приятелите да бъдат добре, да бъдат щастливи и доволни. И на непрекъснатите обвинения, че страдат заради него. Иска да сложи край на този порочен кръг, в който се върти, за да заживее спокойно като всеки обикновен човек. Иска, но чувството му за справедливост и решимостта да защитава беззащитните са по-силни от светлината на безоблачното семейно съществуване.
    Иска да се пенсионира като Гаддар, но ще успее ли да махне така леко с ръка и да остави всичко зад гърба си.
    Много силен момент е изповедта му пред Мюдюр. И двамата разголиха душите си и сякаш се изповядаха.
   "Красавецът е мъртъв, но щом ми се обади няма да спреш, нали?"
    "Не аз, а човекът в мен, който не спира - Гаддар. Вярно е, че много по-лесно е да си Гаддар. Той няма отговорност, няма страх, няма правила. Ние сме егоисти, шефе! Ние избираме светлината."
    "Правиш това с висока цел, за да спасиш момичетата."
    "Правя това, за да нахраня вътрешното си чудовище."

     И напълно съм съгласна с мнението на Only Çağatay Ulusoy:
     "Дахан продължава да пита Мюдюр защо е избран от компанията и все още не получава отговор, но в тази важна сцена можем да чуем защо е избрал да бъде Гаддар. Това е бягството на Dağhan, лесен път за излизане от живота му, звярът вътре в него, който търси справедливост, докато не успее да се справи със собствената си реалност."









# 486
# 487
  • Мнения: 14 292
Още снимки от сета на "Gaddar":






📸 Последна актуализация от Sümeyye Aydoğan!




От руските фенове - Асоциации...


Цитат
"Любовта е като чаша горещо кафе... можеш да се стоплиш или да се изгориш."
#ÇağatayUlusoy

Група за подкрепа на Айдан 💍

# 488
  • Мнения: 27 865
Работна седмица след почивните празнични дни.
Преядохме направо.. нищо не ми се яде.. по леки храни ще хапваме. Лятото и пролетта са изобилни сезони на пресни плодове и зеленчуци.  
От сладичкото колкото и вредно да е не се отказвам..


Днес дали ще открехнат завесата с нова част от епизода на Гаддар ?

Ехааа , Мюдюр и Дахан вече си споделят и говорят приятелски.
Много се радвам затова.  
Как тръгнаха в начолото ... но се обърнаха нещата. Вече са великолепната тройка и квартет.
Енвер с тоя компромат със сектата и това ,което видя Ямур е нормално да си задва въпроси и да е шокирана.

# 489
  • Мнения: 14 292
Здравейте, дами!


     В очакване на нов трейлър, който би трябвало да излезе днес, да си припомним видяното до момента:


Промяна в живота на Дахан и неговата борба

2024-05-06, 20:15:04
Дахан съжалява за събитията, които са поставили него и семейството му в трудна ситуация и решава да се вслуша в съвета на баща си преди смъртта му и да поеме живота си по различен път. Той цели да се заеме с магазина, който баща му изостави, и да прекарва повече време със семейството си. Той също така предлага среща на Айдан, за да ѝ направи предложение, защото  не иска да напусне живота му.
Междувременно поредица от събития изправят Дахан пред старите му врагове. От друга страна Месут, негов стар приятел, иска да разреши проблемите, които има с жена, която се е свързала с него, Дахан отхвърля предложението за помощ.
Докато Месут рискува всичко, за да защити момичето, Дахан се опитва да поеме контрол над ситуацията, като се съпротивлява на гласовете, които чува вътре и извън себе си. Той обаче е принуден отново да се изправи срещу своята жестока страна.
Решението, взето от Дахан, тревожи Енвер, който се страхува, че тайната за връзката му със сектата преди години, ще бъде разкрита.
Това развитие води до това, че Дахан попада на радара на голяма и опасна организация и всяка стъпка го въвлича във все по-дълбока задънена улица. Въпреки че е решен да се бие, Дахан е навлязъл в труден процес.
Този изпълнен с драма и екшън сериал привлича вниманието с актьорския си състав, включващ имена като Çağatay Ulusoy, Sümeyye Aydoğan, Fatih Berk Şahin, и носи различно приключение на екраните във всеки епизод. Sinan Öztürk е режисьор на сериала, продуциран от Ay Yapım, а сценарият е написан от Hürer Ebeoğlu.
Източник: ilkgundem.com.tr



Дахан в епизод 15














Слънчев ден, здраве, щастие, любов ... но най вече позитивно мислене. Такъв да бъде денят Ви!
Спорен, спокоен, цветен и прекрасен!

# 490
  • Мнения: 1 001
Така! Тъй като бях обявена за "лицемерна" копирам отново и тук мнението си за последната серия на Гаддар! Ще се повторя, но явно някой не е успял да го прочете, докато обикаля темите!!! За който го е видял и прочел, извинявам се, че се повтарям! Не се притеснявам да кажа какво мисля нито тук, нито където и да е! Нека да е ясно!

"За мен хвърлянето на пръстена беше преекспонирано действие. При положение, че преди няколко дни му беше казала "Аз знам кой си и те приемам такъв". Не си спомням той да й е обещал да не бъде вече такъв и да не тича да помага.
Ама да му метне пръстена, знак на неговото признание, че я обича, защото се качил в кола да прави това, което тя знае, че той прави...това беше доста преувеличено и извън всякаква логика. Да се ядоса ок, да се обиди също...но пръстенът е нещо лично, не се хвърля току така с лека ръка. Аз съм наясно с образа и темперамента й, но в последния епизод я принизиха до кота нула. Да я изкарат от сериала най-добре и да се свърши и нейната мъка. Аз си имам една теория за нея, но ще изчакам до лятото за една друга продукция да видя дали съм права.
Мюдюра използва добре ситуацията, защото е умен мъж, на моменти безскрупулен. Но самият Месут няма право да сипе обвинения за собствените си грешки. За мен той не е приятелят, който ми се искаше да вкарат. В този сериал като цяло не виждам приятели, истински връзки и нещо, което истински да обединява героите. А това е доста тъжно...
На Ямур пред очите й хора убиваха, тя сега разбра кой я е забременил😳

То като цяло и малкото хора, които гледат все още, гледат заради Чаатай, включително и аз. Изключая феновете на Ибо, които го чакат като манна небесна. Но като цяло сериала си държи този рейтинг заради Чаатай и неговите фенове.
Но на черното няма как да кажем, че е бяло😉"


И не, не съм лицемерен човек! Но за сметка на това се старая да съм добър човек, да съм обективна, справедлива и да се отнасям с хората, така както те се отнасят с мен! За съжаление, често не получавам същото в замяна и скочат ли ми, настъпят ли ме, обидят ли ме, виждат и моята друга страна, типична за зодията ми- Стрелец! Да се знае и види, от когото трябва❗️❗️❗️

# 491
  • Мнения: 14 292
Скрит текст:
Така! Тъй като бях обявена за "лицемерна" копирам отново и тук мнението си за последната серия на Гаддар! Ще се повторя, но явно някой не е успял да го прочете, докато обикаля темите!!! За който го е видял и прочел, извинявам се, че се повтарям! Не се притеснявам да кажа какво мисля нито тук, нито където и да е! Нека да е ясно!

"За мен хвърлянето на пръстена беше преекспонирано действие. При положение, че преди няколко дни му беше казала "Аз знам кой си и те приемам такъв". Не си спомням той да й е обещал да не бъде вече такъв и да не тича да помага.
Ама да му метне пръстена, знак на неговото признание, че я обича, защото се качил в кола да прави това, което тя знае, че той прави...това беше доста преувеличено и извън всякаква логика. Да се ядоса ок, да се обиди също...но пръстенът е нещо лично, не се хвърля току така с лека ръка. Аз съм наясно с образа и темперамента й, но в последния епизод я принизиха до кота нула. Да я изкарат от сериала най-добре и да се свърши и нейната мъка. Аз си имам една теория за нея, но ще изчакам до лятото за една друга продукция да видя дали съм права.
Мюдюра използва добре ситуацията, защото е умен мъж, на моменти безскрупулен. Но самият Месут няма право да сипе обвинения за собствените си грешки. За мен той не е приятелят, който ми се искаше да вкарат. В този сериал като цяло не виждам приятели, истински връзки и нещо, което истински да обединява героите. А това е доста тъжно...
На Ямур пред очите й хора убиваха, тя сега разбра кой я е забременил😳

То като цяло и малкото хора, които гледат все още, гледат заради Чаатай, включително и аз. Изключая феновете на Ибо, които го чакат като манна небесна. Но като цяло сериала си държи този рейтинг заради Чаатай и неговите фенове.
Но на черното няма как да кажем, че е бяло😉"

И не, не съм лицемерен човек! Но за сметка на това се старая да съм добър човек, да съм обективна, справедлива и да се отнасям с хората, така както те се отнасят с мен! За съжаление, често не получавам същото в замяна и скочат ли ми, настъпят ли ме, обидят ли ме, виждат и моята друга страна, типична за зодията ми- Стрелец! Да се знае и види, от когото трябва❗️❗️❗️
     Йоана, какво става?! Тук, в тази тема ли някой те обяви за лицемерен човек?! Не мога да повярвам, а и не зная къде другаде пишеш.
     Аз неведнъж съм писала, че уважавам всяко лично мнение, без значение дали то се покрива с моето или не. Безмилостна съм само, когато се отправят личностни нападки и се използва язвителен тон по адрес на момичетата, които пишат в темата. (то затова и често докладват и трият постовете ми.)
     С удоволствие чета всеки коментар на момичетата. Тук всички сме на различно мнение, но това не ни пречи свободно да изказваме становището си и да проявяваме уважение и такт.
     Радвам се, че сподели това, което ти е направило най-силно впечатление в епизод 15. Аз също коментирах по-горе моето лично впечатление, но без притеснение, че виждането ми за сериала и епизодите се различава от гледната точка на останалите.
    Всеки един от нас има свой поглед и възприема по свой начин сериалите, които гледа. Това не ни прави врагове, а напротив - хора, които имат собствено мнение и не се страхуват да го изкажат.
    Очаквам всеки твой пост с нетърпение и с удоволствие те чета. Винаги си добре дошла при нас.
    И понеже съм убедена, че и този ми пост ще бъде прилежно докладван, ще ти изпратя отговора и на лични. Държа да прочетеш личното ми мнение.

# 492
  • Мнения: 27 865
Не се притеснявайте да пишете и кажете мнението дори и да се повторите. Всеки пише в темата, когато има време и  желание да коментира впечатления или да поздрави.
Не гоним норматив за нищо всичко си върви леко и спокойно. Тук сме за развлечение и наслаждаваме на любимият актьор.
Аз също съм добронамерен човек  , но често  съм емоционална, като типично Овне. Когато не се отвръща със същото и  нападат се защитаваш или най добре игнорираш и това е.
Случиха се неща в темата   точно заради лицемерието и грубото отношение и това че си изразяваме мнението.
Не сме длъжни да припадаме и харесваме всяка екранна партньорка ,която му натресат и изберат или той си избере в живота. Не че му пука и нас ще пита затова , нооооо така е с известните личностни още повече красавци с кариера се пазят ревностно.

Тези, които са хейтили Чаатай с какви ли не грозни думи за външният му вид и това че е посредствен актьор сега му се пишат на големи ”фенове” не правят нищо друго освен да критикуват.. Като не ти харесва  сериала Гаддар и сценария те дразни не го гледай и тормози напразно. В някой изказвания са толкова катагорични.. ша рече човек, че Чаатай лично им е съобщил и споделил ..Смешна работа е погледнато от страни.

Последна редакция: ср, 08 май 2024, 01:55 от femmi2

# 493
  • Мнения: 1 001
Аз гледах с вас епизода в петък. Споделих ви още тогава, че на мен не ми хареса и споделих какво не ми хареса. То не е тайна. Това беше просто повторение. Ненужно, но за някой явно изключително важно.
Няма да се впускам в подробности. Който трябва ще види и разбере. И да не разбере, все тая🙄
Това беше просто лирическо отклонение, най-вече, за да защитя себе си. Не се задълбавайте в темата, няма смисъл от излишни коментари по нея, няма нищо общо с вас.
Няма да кажа нищо лошо за никого, да са живи и здрави всички, и да се опитаме малко повече да разграничаване сериалите от реалния живот!
Каквото имах да кажа, си го казах😉

# 494
  • Мнения: 14 292
Цитат
Only Çağatay Ulusoy
Това е денят на новия трейлър на Gaddar... 💥
Ще получим ли повече #Dağhan този път?
Надяваме се 🙏
Пак ли ще ни покажат края на епизода? Вероятно 🤣
#ÇağatayUlusoy 💥 #Gaddar 💥@ayyapim💥

     
Любим момент:



Общи условия

Активация на акаунт