ЧААТАЙ УЛУСОЙ 💣 "БЕЗМИЛОСТЕН"/"Gaddar" 💣 Проекти, колеги, приятели - Тема 10

  • 11 520
  • 738
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 13 960
Съвсем изоставам, момичета.
Само да мине утре и ще влезна в час.
Влезнах за минута в инстаграма и гледам не само, че има фраг, а направо е направил бум в лайковете😆 Преди да разбера отиват към 50хил😆
Изглежда добре. На мен обаче не ми хваща вяра това предложение. Явно, след всичко видяно до сега, някак не мога да го повярвам. Мисля си за умишлена сценка за мисия или сън някакъв. Ако не е, ще се окаже, че намесата на тази Селин е реална и вече се усеща😀
     Аз също си мисля, че това е сън. Не мога да повярвам, че толкова набързо скалъпиха предложението за брак. Не мога да се зарадвам, докато не изгледам епизода.
     Вярно е, че Дахан и Айдан минаха през много изпитания, закалиха любовта си, но... нещо ми убягва. Дахан, за да предложи на Айдан трябва да се е отказал от мисията си да е Гаддар. Пък и сцената с Екбер и предложението, което му прави изобщо не ми се връзват с предложението за брак.
 

# 331
  • Мнения: 9 203
Ох смях се като луда на това предложение интересно ми е да го видя цялото.
Сетих се за Кузей как отиде и каза на Джемре ,че ще се женят и тя беше туш...
Хубаво е това с хумора няма само патаклама да има я...



# 332
  • Мнения: 13 960
Да се порадваме на този момент, че в петък нямам идея с какво ще ни сюрпризира сценаристът.
Много ми допадна диалога - предложение, достойно за Дахан и Айдан.
Това ми харесва в сценария, чрез речта успява да допълни характеристиката на героите. Всеки един от тях има свой собствен изказ и не може да се обърка с друг герой. А хуморът винаги е премерен и на място.
Адмирации.


- Аз помислих, премислих и реших да ти направя предложение. Вземи, това е твоят пръстен!
- И така, какво ще кажеш?
- Аз чакам.
- Какво чакаш?
- Кога ще ми направиш предложение.
- Но аз вече го направих.
- Хайде, кажи "да".
- Ако ти сега не застанеш пред мен на колене и не ми направиш предложение, аз няма да кажа "да".
- Ще се омъжиш ли за мен?
- Да!!!
  "Колко е прекрасно, че влюбените се събраха отново!"


# 333
  • Мнения: 27 674
Здравейте , минавам набързо понеже пътувам. После ще пиша пак и ще се включа.

Хубав ,празничен ден на всички.

# 334
  • Мнения: 13 960
Здравейте, дами!


    Нашият много щастлив бъдещ младоженец.... Любопитството ни се засилва с всеки изминал ден. С нетърпение очакваме предстоящия епизод, за да разберем подробности.
    Дано днес пуснат резюмето и новите снимки!


Излезе вторият трейлър на 15-ия епизод на Gaddar!

Дахан предлага брак на Айдан

Вторият трейлър на 15-ия епизод на Gaddar, с участието на Çağatay Ulusoy, Sümeyye Aydoğan, Onur Saylak, който ще бъде излъчен по NOW TV в петък вечер, беше споделен. В новия епизод Dağhan предлага брак на Aydan, докато думите на Ekber увеличават вълнението.

 01 май 2024 г., 00:40 ч
Сериалът Gaddar на Ay Yapım, който се излъчва по NOW, ще се появи пред публиката с 15-ия си епизод в петък, 3 май. Излезе вторият трейлър на 15-ия епизод на Gaddar, чийто сценарий е написан от Hürer Ebeoğlu и режисиран от Sinan Öztürk.

КАКВО ЩЕ СЕ СЛУЧИ В ТАЗИ СЕДМИЧНИЯ ЕПИЗОД НА GADDAR?
В трейлъра, пуснат от новия епизод на Gaddar, който обединява Çağatay Ulusoy, Sümeyye Aydoğan, Onur Saylak, Alper Çankaya и Erdal Özyağcılar в главните роли; Виждаме Дахан да коленичи и да предлага брак на Айдан. Във финала на трейлъра, където станахме свидетели на забавните и щастливи моменти на дуото, Ekber помоли Dağhan да застреля Kurt в замяна на момичетата, на които ще помогне, което увеличи любопитството към новия епизод.




Цитат
Добре е, че поне не е по време на престрелка 😁💍




Вулкан от емоции...


Добре дошъл, Май!
Нов месец - Нов късмет!
Пожелавам ви много здраве, успехи, късмет, положителни емоции и добро настроение!

# 335
  • Мнения: 849

     Аз също си мисля, че това е сън. Не мога да повярвам, че толкова набързо скалъпиха предложението за брак. Не мога да се зарадвам, докато не изгледам епизода.
     Вярно е, че Дахан и Айдан минаха през много изпитания, закалиха любовта си, но... нещо ми убягва. Дахан, за да предложи на Айдан трябва да се е отказал от мисията си да е Гаддар. Пък и сцената с Екбер и предложението, което му прави изобщо не ми се връзват с предложението за брак.
 

Добро утро. Честит ни месец Май🌹🌺🌷, който слага началото на очакване за лято, море и слънце😀🌞⛱️🌊

Еми, има обаче и нещо такова, че в първия трей видяхме, че Дахан иска да се пенсионира вече като Гаддар. Може би с това е свързан и този завой към устройване на семейство и здрава връзка. Показаха, че Горкхьн всъщност му казва, че трябва да се завърне като Гаддар и да разреши случая с момичетата. Така че явно Дахан не иска повече да се занимава с тази тъмна страна от живота си.
Пак изглежда някак не на място това предложение след всичко видяно до тук, но някак логически се опитвам да ги навържа нещата😉

Пожелавам ви успешен, позитивен ден🍀🍀🍀

# 336
# 337
  • Мнения: 13 960
Еми, има обаче и нещо такова, че в първия трей видяхме, че Дахан иска да се пенсионира вече като Гаддар. Може би с това е свързан и този завой към устройване на семейство и здрава връзка. Показаха, че Горкхьн всъщност му казва, че трябва да се завърне като Гаддар и да разреши случая с момичетата. Така че явно Дахан не иска повече да се занимава с тази тъмна страна от живота си.
Пак изглежда някак не на място това предложение след всичко видяно до тук, но някак логически се опитвам да ги навържа нещата😉

Пожелавам ви успешен, позитивен ден🍀🍀🍀
    Йоана, имаш право, че Дахан иска да се пенсионира като Гаддар, че като всеки млад мъж копнее за семейство и любов, но възможно ли е така лесно да се откаже от мисията си да закриля онеправданите и да раздава правосъдие по съвест.
    Ще може ли като "пенсионер" да махне с ръка и подмине случай на изнудване, побой или изнасилване? Ще се задоволи ли с топлата семейна идилия, при условие, че средата около него е пропита с несправедливост?
    Аз някак не мога да го приема. Гаддар е призвание! Гаддар е месия в очите на другите!
    Приемам момента на предложението за брак и сватба за края на сериала. И... заживели щастливо, но и това не ми пасва на екшъна, който гледах досега.
    Объркана съм и не зная какво да очаквам...
    

Диди, благодаря за новата фотка на Чачо с фенове.

Цитат
Çağatay и Alper  #Gaddar set  #ÇağatayUlusoy 💞

# 338
# 339
  • Мнения: 2 672
Привет! Hug И аз да се изкажа относно новия фраг! Много хубаво не е на хубаво. Head Band Много ми хареса Айдан, реакцията и при предложението. Липсва ехидната усмивка, много тренинг ще и трябва да я овладява, защото си е в природата и.  Та за предложението, радвам им се, но наистина не му е времето все още. Какво ли са замислили? Нямам търпение за петък, имам един ангажимент тогава, та може малко да изпусна от началото.

# 340
# 341
  • Мнения: 2 672
Значи Курт е жив! Heart Не съм си и помислила, че Дахан ще го предаде или застреля.

# 342
  • Мнения: 13 960



    Момичета, благодаря ви, че се включвате с коментари и инфо. Така ще можем да отразим всички новости около епизод 15 докато Феми отсъства. Днес може и резюмето на новия епизод да пуснат.
    Феми, приятно прекарване!
    Ние тук в напрежение ще чакаме развитието на действието. Аз също мисля, че Курт ще остане жив, но ми е любопитно как двамата с Дахан ще успеят да се измъкнат от лапите на мазника Екбер.

# 343
  • Мнения: 849

     Йоана, имаш право, че Дахан иска да се пенсионира като Гаддар, че като всеки млад мъж копнее за семейство и любов, но възможно ли е така лесно да се откаже от мисията си да закриля онеправданите и да раздава правосъдие по съвест.
    Ще може ли като "пенсионер" да махне с ръка и подмине случай на изнудване, побой или изнасилване? Ще се задоволи ли с топлата семейна идилия, при условие, че средата около него е пропита с несправедливост?
    

Няма все още да се откаже. Но пък му се иска. Иска спокоен живот и може би точно това планира и да предлага брак. Докато не дойде следващия случай и не го върнат обратно в реалността.
Той един ден трябва да се откаже. То това не е живот, да дебнеш все и да убиваш лошите. Все някой ден трябва да си заживее спокоен живот. Но няма да е сега, както му се ще🤷‍♀️

Не се и съмнявам, че Курт ще си живее. Поне на този етап. Чакаме го за среща с дъщерята на Мюдюра😀

# 344
  • Мнения: 725
Здравейте, момичета! Дано не разсърдя някого с включването си, защото ще касае Terzi 😇 Започнах да го гледам и току-що приключих с епизод 2, и съм едновременно впечатлена и шокирана😀 Всички ли са с травми и отклонения в този сериал? Все така силен ли си остава до края?
Извинявам се още веднъж, ако прекъсвам текущата дискусия за Gaddar.

Общи условия

Активация на акаунт