bremennost_iznevqra2

  • 4 237
  • 79
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 311
Много съжалявам за това което ти се случва, когато разбереш че любимия човек те мами грозно боли много, още повече че си бременна. За мен това не е достоен мъж- факт лъже те  newsm11
Какво ще правиш можеш да решиш само и единствено ти, независимо от съветите тук.
Ако те интересува моето мнение и виждане по въпроса то Аз бих си тръгнала веднага от такъв човек, все ще намеря къде да ида.
 При положение че сте разговаряли вече и той ти е казал че няма нищо, и всичко е "приключило" а фарса продължава имам  въпрос - " Какво очакваш от него и това ли е живота, който искаш за себе си и бъдещото дедетнце?"- вечно да се съмняваш, да страдаш, да те лъжат в очите, да плачеш, да мислиш с коя ли е, да мислиш къде сгреших. Ти си избираш.
Може би съм крайна прекалено , но аз лично няма , не искам и дано не ми се налга да избирам дали да живея с такъв страхливец и подлец. В крайна сметка живота е един и не ми се пропилява в сълзи и страдание за сметка на това че някой друг не може да реши, като не може прав му път.
Много успех и щастие за напред   bouquet



Абсолютно съм съгласна. Според мен този човек е много долен и твоето бъдеще и това на детето е обречено.
Трябва да си спокойна сега, а той дори това не може да ти осигури.

# 16
  • Мнения: 46 518
имам на кого разчитам,имам близки ...

Бягай при тях, махни се ...

# 17
  • Мнения: 508
Момиче я вземи се стегни-дете ще раждаш.Това би трябвало да са ти най-спокойните дни.Като чета какво си писала имам чувството,че ти по-скоро гледаш да го предпазиш "любящия" ти съпруг от роднините.Недай си боже да разберат какво е направило момченцето.Я се успокой-защо изпитваш вина ,защо те е срам заради неговите постъпки?Колко семейни мъже получават съобщения с подобен текст от "добри"познати?Никакъв съвет няма да ти дам.Единствено ти трябва да си вземеш решение.Успех ти желая и много ,много сили.

# 18
  • Мнения: 636
В кой месец си? Късно ли е за аборт?
Абе махай се от тоя. Той просто се подиграва с чувствата ти.

# 19
  • Мнения: 1 336
Миличка, една от най-близките ми приятелки изживя същото нещо преди 2 години, хващаше го с смс-и, телефони, той отричаше, обещания, драми, скандали, детенцето се роди и той се изнесе на 2-рата седмица...Сега тя съжалява хиляди пъти, че не са се разделили още когато е разбрала, а 5 месеца търпя и страда, точно когато трябваше да се се радва и очаква малкото човече тя се съсипваше от съмнения и сълзи... Две години по-късно има прекрасен човек до себе си, който се грижи за детето и за нея и са чудесно семейство. Така че живота ти продължава и без него колкото и невероятно да ти се струва това в момента.

# 20
  • Мнения: 5 317
Защо си изтрила смс-а, а не му го показа? Аз бих поискала обяснение- какво ще каже в свое оправдание за това "обичам те"  Twisted Evil
И аз това щях да напиша.
Зарязвай го,баси и  тъпака.

# 21
  • Мнения: 521
Ако всичко това е истина тежко ти. Задай си въпроса този еректирал пенис докога ще те мъчи. Заслужаваш ли това, което ти причинява? Можеш ли да му го върнеш и искаш ли да му причиниш същото? Ако си отмъстителна може да чакаш подходящия момент и да нанесеш ответен удар. Но... заслужава ли си? И все пак нямаш гаранции, че няма да попаднеш на друго мекотело подвластно единствено на нагона си. И всъщност ти какво очакваш отнего от тук нататък? Ще живееш в ад. Той няма да се промени. Хората не се променят.  Не искам да съдя никого, макар че го правя Confused. На мнение съм, че всеки е свободен да прави всичко, което иска стига да не наранява хората. За съжаление обаче този случай не е такъв и ако уважаваш поне малко себе си -вземи мерки. Ако не- значи така ти харесва и толкова. Има и доста мазохисти между нас newsm78

# 22
  • Мнения: 6 618
Наистина е трябвало да му покажеш СМС-а .Зарязвай го по-добре ужасен край отколкото ужас без край.

# 23
  • Мнения: X
Ако всичко това е истина тежко ти. Задай си въпроса този еректирал пенис докога ще те мъчи. Заслужаваш ли това, което ти причинява? И всъщност ти какво очакваш отнего от тук нататък? Ще живееш в ад. Той няма да се промени. Хората не се променят. 

Съгласна съм със Синьорината Peace Пределно ти е ясно,че добрите познати не си обменят подобни смс-и по нощите. Както са писали и други, наглостта му да афишира тези отношения пред теб в такъв момент е дори по-тревожна от самите му отношения с момата.
Не реви и не се разправяй повече, за да не направиш някоя беля /пази Боже Praynig/. Бягай, душичко! Събирай дрешките и бягай там, където те обичат. Закрилата на близките и дома в такъв момент е голяма сила- почерпи от нея. И задължително направи фактите достояние на твоите и неговите родители. Не за отмъщение. Заради справедливостта.
Знам,че си уплашена, знам... Сигурно си и младичка доста. На мен ми се случва на 30години и затова не ми е страшно. Ама пак боли /макар моите възражения към таткото да са от друг характер/.

# 24
  • Мнения: 2 891
Много трудно бих си позволила да ти дам съвет, но съм съгласна с другите момичета, че е време да си тръгнеш от този човек. Когато коментираш за пореден път случката с него, рискуваш скандал, който имайки пред вид състоянието ти, е по- добре да си спестиш, за да не страда бебето в теб.
Мисля, че трябва да се опиташ спокойо да изясниш ситуацията и ако дори и една частичка в теб се съмнява в искренотта му, напусни го. Ще бъде по-добре за теб и детето.

# 25
  • Мнения: 1 455
Аз бих звъннала на девойката,поне щом мъжа ти няма акъл в главата,да се надяваме,че тя има.
Тя ако имаше акъл щеше ли да се хване с женен мъж, че и жена му бременна?
Ми тя мацката може и да не знае,че чака дете от жена си.

# 26
  • София
  • Мнения: 957
Много добре разбирам положението ти, защото за съжаление и моето е подобно...
Една гореща прегръдка от мен!!! Hug
Друго не знам какво да ти кажа...

# 27
  • Мнения: 3 166
Много трудно бих си позволила да ти дам съвет, но съм съгласна с другите момичета, че е време да си тръгнеш от този човек.
Peace
Не мисля, че можеш да разчиташ на това, че той ще се промени - заради теб или заради детето. Днес е една , най-вероятно утре ще е друга жена. Съжалявам, че го казвам. Знам, че ще те заболи. Но имам приятелка, която дълго търпя мъжа си с надеждата, че ще се промени. Е, той не се промени. Сега е сама. Махна се. А нямаше и при кого да отиде. Но това не я спря.
Каквото и да решиш, кураж и успех!

# 28
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Aз на твое място, веднага след като съм намерила смс-а, щях да звънна от неговия телефон на въпросната лелка, и да я попитам директно докога смята да се обяснява в любов на съпруга ми, който на всичко отгоре очаква първото си дете.  Crossing Arms Мисля, че и сега не е късно, стига да издебнеш той да е в банята, и да звъннеш от неговия телефон. Задай въпроса директно, без предисловия.  Peace И бъди твърда!
А колкото до съпруга ти... гнусно е това, което прави. Създал е живот, накарал е една млада жена да му повери бъдещето си, а той си играе с живота й #2gunfire
Представям си в първите 2-3 най-трудни месеца след раждането на бебо, как ще ходи да се "отпуска" навън с "приятели", а ти ще стоиш сама у дома, отчаяна, че този, който трябва да ти е подкрепа и опора, оставя всичко на теб.  Confused
Не знам как бих постъпила в твоята ситуация. Първата мисъл на всеки страничен човек, е да бягаш от него. Но това е твоя живот, твоето бебче, което искаш да има мама и тати... и не може всичко да се изтрие с лека ръка. По-скоро, трябва да решиш какъв живот искаш за детето си и какъв баща искаш да го възпитава.  Peace
Желая ти много, много късмет, мило момиче!   bouquet

# 29
  • Мнения: X
Може мацката наистина да не знае, че чака дете.
Иначе коя ще се хване. Съвсем куку трябва да е.  ooooh!
Мъжа ми избяга като бях трети месец бременна. Ако искаш ми пиши на лични. Ако мога с нещо да помогна.  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт