🌹 ЕРГЕНЪТ 🌹 - Сезон 3, Тема 9

  • 104 697
  • 2 593
  •   1
Отговори
# 2 415
  • Мнения: 39 571
Попи, бе то и догодина Ерген ще има, ама тя по млада няма да стане. Ще трябва да се преориентира към друго предаване. Бразди например Joy

# 2 416
  • Мнения: 210
Тая Виктория, в опит да не звучи меркантилна, си прозвуча меркантилна. Как ше седиш дома? Трябва да изкарваш пари да поддържаш апартамент, кола и плащане на сметки JoyJoy А и също мъж има пари баш щот не хойка къде му падне.

Точно! Тия дето хойкат насам и натам да харчат пари на поразия, те обикновено хич не са подходящи пък за семейство и им личи от километри.
А теорията на Викито май май е т.нар. ограничаващо мислене. Един вид, че пари=зло, респективно мъж с пари=изневери. Съществува си такова схващане по нашите ширини (не знам в други държави как е), че заможен мъж не е читав. Обаче, тогава, Викито защо влезе в Ергенът, след като във всяко едно промо се тръбеше че е заможен?!

За Крисито ме сърбят ръцете да напиша още нещо. Макар, че и аз много й сипвах тук и то с големият черпак, имаше един момент, когато я снимаха от близо като си махаше грима на коктейла, когато Наум ги накара…..хванаха я в кадър, в който е направила много тъжна гримаса и изобщо ми заприлича на много тъжен човек. Та в този момент ми стана хем жал, хем я съжалих. Зачудих се дали и в живота по принцип получава толкова хейт и какво ли й е? Даже съжалих, че съм сипвала така грозно и аз. Не само по нейн адрес, а по адрес на всички. Взимам си всички думи обратно! Hands V Макар, че някой по-назад е споменал, че едва ли тя се засяга или го приема вътрешно. За мен самата някакси, ще се чувствам по-добре, ако не бълвам такива думи.

Надежда ми е симпатична в лице, независимо колко корекции има. И не мисля, че корекциите са измислени за да заблуждават хората други хора, а за по-добро самочувствие. Не виждам нищо лошо.

# 2 417
  • Мнения: 4 167
Мен пък много ми дожаля за Викиту като каза как е плакала цяла нощ след като излезе онзи ужасен колаж. Представям си с какъв трепет е чакала първите отзиви от участието и получава това. Адски е жестоко. Но го е преодолява бързо и се е научила да се шегува със себе си. На мен ми у симпатяга това момиче и от сърце и желая хубави неща в живота.

# 2 418
  • Мнения: 1 923
А теорията на Викито май май е т.нар. ограничаващо мислене. Един вид, че пари=зло, респективно мъж с пари=изневери. Съществува си такова схващане по нашите ширини (не знам в други държави как е), че заможен мъж не е читав. Обаче, тогава, Викито защо влезе в Ергенът, след като във всяко едно промо се тръбеше че е заможен?!
Според мен толкова иска да се разграничи от останалите и да покаже, че не е меркантилна, че накрая изръси тази глупост. Ясно е като бял ден, че няма против милионери и милионерски надследници. 😁 Иначе тя самата се опитва да демонстрира завиден начин на живот, откакто излезе. Преди беше коментирала колко скъпи рокли имала, сега пък апартамент в заторен комплекс, кола. Ако не си меркантилна, защо изобщо коментираш тези неща?

# 2 419
  • Мнения: X
Сега видях, че има кастинг за новия сезон на Ергена. От толкова коментари и анализи тук, чак проявих любопитство дали да не взема да се запиша и аз да видя какво е отвътре, пък на всички бг-мами ще дам знак, че съм аз. Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning

# 2 420
  • Мнения: 210
Мен пък много ми дожаля за Викиту като каза как е плакала цяла нощ след като излезе онзи ужасен колаж. Представям си с какъв трепет е чакала първите отзиви от участието и получава това. Адски е жестоко. Но го е преодолява бързо и се е научила да се шегува със себе си. На мен ми у симпатяга това момиче и от сърце и желая хубави неща в живота.

Кой колаж точно? Не се сещам.

# 2 421
  • Мнения: 573

Точно! Тия дето хойкат насам и натам да харчат пари на поразия, те обикновено хич не са подходящи пък за семейство и им личи от километри.
А теорията на Викито май май е т.нар. ограничаващо мислене. Един вид, че пари=зло, респективно мъж с пари=изневери. Съществува си такова схващане по нашите ширини (не знам в други държави как е), че заможен мъж не е читав. Обаче, тогава, Викито защо влезе в Ергенът, след като във всяко едно промо се тръбеше че е заможен?!


Съществува, щот видиш ли ще има конкуренция за него, че лесно може да прилапа жени стига да пожелае, същото важи и за красиви мъже. А българките обичат да ни мачкат постоянно и да ни командват. Жената каза и ние решихме. JoyJoy Просто ми направи впечатление за какво седене дома говори? Кога? Освен ако искаш той да докарва парите и ти да си седиш JoyJoy

# 2 422
  • Мнения: 15 764
Попи, бе то и догодина Ерген ще има, ама тя по млада няма да стане. Ще трябва да се преориентира към друго предаване. Бразди например Joy

Перфектно. Тъкмо да натрупа знания за къщичката на село, където ще си гледат зеленчуци. Не помня - нещо за кокошчици и козички спомена ли или само към земеделие иска да се насочи?

Вики е зодия лъв - не то забравяйте. Разбира се, че щом има собствен апартамент и хубава кола, ще иска да се похвали. Не виждам нищо лошо - дори е хубаво. Както видяхме част от участничките живеят на квартира в очакване да се появи някой със собствено жилище, при когото да се нанесат. Желателно да не е панелка в Люлин Simple Smile

Последна редакция: сб, 27 апр 2024, 15:48 от Lady Cassiopeia Duval

# 2 423
  • Мнения: 1 923
Сега видях, че има кастинг за новия сезон на Ергена. От толкова коментари и анализи тук, чак проявих любопитство дали да не взема да се запиша и аз да видя какво е отвътре, пък на всички бг-мами ще дам знак, че съм аз. Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning
Тунинг имаш ли си вече? Дори всичко да ти е наред, поне едни устни като нажилена от оси трябва да сложиш, иначе няма шанс да се класираш. 😁

# 2 424
  • Мнения: 1 503
Потърсих някакво обобщение на подкаста с Виктория. Слагам цитат.
Скрит текст:
В подкаста "Не съм такъв човек" тя категорично заяви, че не иска мъж с много пари. "Аз кола и апартамент си имам, а ако мъжът има прекалено много пари, значи няма да е само с мен. Аз ще си стоя вкъщи с детето, кучето или сама, а той ше обикаля заведенията с още няколко", разсъждава тя.

Голяма логика вади… Явно наистина има много странни възприятия за живота, ако съди мъжете единствено според това колко пари имат.
Ами тя си съди по нейната си среда и това, което е видяла. За нея си има право, но иначе не е права Grinning

# 2 425
  • Мнения: 3 810
Още ли обикаля Виктория по подкасти?
Според мен са запазили приятелството си с Мария, защото Алеко изгони Мария много позорно и Вики се е почувствала овъзмездена.

# 2 426
  • Мнения: 79
Горджи спойлна. Между другото много хубави неща каза за Нани. Ще се окажа права, че повечето момичета в предаването харесват Нани, а Маги не, защото първата е по-приятна.
Скрит текст:
Криси каза: "Надежда наистина харесваШЕ Алек"
Слушах какво говори Криси в Надкаст. Тя се е сприятелила с Надежда и много ясно, че няма да каже нищо лошо за нея, оправда я и в ситуациите когато Надежда определено прояви злоба. Момичетата имат право да си харесват която искат, аз пък точно заради тяхното държание минах към тийм Маги и Катерина Laughing и като разгледах профила на Маги в Инстаграм всъщност ми направи доста добро впечатление.

Надежда ми изглежда като човек, който както ти се лигави в лицето може да то забие нож в гърба. Разбира се може и да не е така и просто да си играе някаква игра и да си има някаква роля от продукцията, времето ще покаже.

# 2 427
  • Тайланд
  • Мнения: 146
Съфорумки, дами, другарки и колежки, драстичните операции на Надежда не са ОК.

Всеки има правото да прави със тялото си каквото иска. Но тук говорим за взаимоотношенията с партньор. Всичко й е фалшиво - косата, носът, очите, устата, брадичката, скулите, бузите, циците, кожата...
Замислете се как се е почувствал като се е оженил за една жена, а години по-късно се събужда до Майкъл Джаксън с гласа на жена му...
Не знаем дали ги е одобрявал тези корекции или е бил против тях, само че ги е финансирал.

Обаче има нещо друго по което можем да я съдим - изкарва се вечната жертва във връзките си. В брака и спомена нещо за семейството на мъжа си - тормозели я. После в София пак била с някой, който пак я тормозел. И какъв точно бил този тежък тормозът през 1 година съжителство - че я е нахокал за некви трохи дете детето направило, че й казал един път че била от провинцията и че била гледана в саксия... Егати тормоза! Малко издиша тук историята, но като си набърчи нослето, сбръчка веждите във формата на колибка, пусне обиграния тъжен гласец и използва ролята на майка - всички сме на нейна страна.
Понякога връзките просто не се получават и няма нищо лошо в това. Има обаче нещо гнило, когато ти винаги си жертвата.

Теорията ми е, че Надежда е истинската държанка, не Маги. Направила е дете на някой, изцоцкала му е парите да се тунингова, след някоя друга година и е писнало, развела се е и е получила щедри child support (как му се вика на български? детски осигуровки от родителя?) и си е била камшика обратно в България вече с стабилен доход от бащата и свободия да прави каквото си иска. Хващала се е с един-двама, никой не я е издържал, но винаги те са виновни, щото тя е вечната жертва и всички мъже сме свине, зли манипулатори и насилници. Решила е да се цели в по-млади будаленца с някой лев като Алеко, щото са по-лесни за контролиране от вече обиграната мамасита Нани. Пък ако не стане - поне ще си направи реклама.

Няма да я коментирам като майка, аз съм дете на разведени родители също, много добре знам за какво става въпрос.

# 2 428
  • Мнения: 1 503
Lilly_85, понеже подхванахме темата за Нани. Може би не се е омъжила, защото е бременна. Ок. Но аз така си спомням, че каза, че е забременяла и затова е останала в Гърция.
Не се заяждам, но просто не я виждам като зряла жена, която да има зряло отношение към важни неща (вкл. възпитанието). Например вие мислите ли, че е редно една жена да се заявява “много искрена”, но като се представя пред Ергена да не каже основно нещо за нея - че има дете. https://youtu.be/K4QQHC5tCC4?si=52QDUSAKm-JzZklJ Не е ли някак обидно, низко, мекушаво?
Може да е че аз лично не харесвам такъв тип хора. Усмихват се, изглежда, че странят от проблеми, представят се културни, но всъщност шушукат и хитреят.

Междудругото, в тон с някои други мнения, Криси в Надкаст-а и на мен ми беше приятна.

# 2 429
  • Мнения: 15 764
Бъркаш понятието “държанка”. Тя му е била съпруга, били са семейство и имат дете. Дали е работила или си е стояла вкъщи, а той е издържал семейството - това няма никакво значение. В немалко семейства жените си стоят вкъщи, а мъжа изкарва парите.

Общи условия

Активация на акаунт