🌹 ЕРГЕНЪТ 🌹 - Сезон 3, Тема 9

  • 104 806
  • 2 593
  •   1
Отговори
# 1 800
  • Мнения: 9 161
Не беше прав за Мария. Имаха нещо.. Тя стои и не може да повярва, той студено "Сбогом". С Надя нямат нищо.
И за Криси ме е яд. Кой ще ме разсмива. Клюките на Надя и Йоана ми втръснаха до болка.

# 1 801
  • Мнения: 227
Супер! Супер! Супер! Сега стискам палци следващите да са летящата сервитьорка и Надежда! Те са толкова злобни, че направо ми се гади от тях двете!

# 1 802
  • Мнения: 1 128
а така Наде, бой по манерките!

# 1 803
  • Мнения: 573
Ама нека ги видим всичките коя колко може да готви като ще се хапят ала tradwife JoyJoy

# 1 804
  • Мнения: 46
Бррр, Мария стои и чака някакъв обрат, а той с леден тон - сбогом, Мария!

Да, някой има ли обяснение за това?!

# 1 805
  • Мнения: 4 167
Някакви предположения? Защо изгони Мария?

# 1 806
  • Мнения: 271
НАТФИЗ как са изпуснали такъв талант като Маги , обаче???

# 1 807
  • Мнения: 196
Следващата церемония явно няма да има изгонена и Валерия ще е на среща😀

# 1 808
  • Мнения: 467
Супер! Супер! Супер! Сега стискам палци следващите да са летящата сервитьорка и Надежда! Те са толкова злобни, че направо ми се гади от нях двете!
Следващата среща май е с Надя злобната

# 1 809
  • Мнения: 164
Е тя Магдалена от втората среща го обича.. 😂😂😂
Валерия ли е на среща следващият път?

# 1 810
  • Мнения: 67
Надка и Йоана пак ще повтарят старите песни и ще изобличават.Аман! Май Валерия ще е на среща,видя ми се силуетът да е на къдрава жена.

Последна редакция: чт, 25 апр 2024, 23:21 от summerwhite6

# 1 811
  • Мнения: 682
Някакви предположения? Защо изгони Мария?
Мъж с претенции за хипстър-хипар-бохем-палатки-авантюри и златотърсачка. Да, защо я изгони наистина? Кой можеше да предположи?

# 1 812
  • Мнения: 33
Надя и Йоана се изкарват  големи борци за правда и само те могат да сложат край на несправедливо царуващото господство на държанките и празноглавите.Съжалявам, но комунизмът свърши отдавна.

# 1 813
  • Мнения: 1 128
На скалата мисля, че е с Надя. На нея й каза, че трепери от вълнение, докто го целуваше тази вечер.

# 1 814
  • Мнения: 1 210
Гадно изгони Мария. Каквато и да е,  не са се натискали  без негово съгласие. Леден тон и "сбогом". Да не се окаже, че всичките му силни думи за момичетата са също толкова "топли" и "истински".

Общи условия

Активация на акаунт