Не пропускайте година без цитонамазка! Това може да ви коства живота! Тема № 60

  • 10 735
  • 266
  •   3
Отговори
# 135
  • София
  • Мнения: 7 172
Гита, как си?

# 136
  • Мнения: 5
Преди пиех кориолус за 2 месеца от Турция, но сега го няма и пия комбинация от гъби ,които се съдържят в АНСС-кордицепс,майтаке,шийтаке и рейши.Поръчах от една фейсбук група за лекарства от Турция.

# 137
  • Сливен
  • Мнения: 56
Преди пиех кориолус за 2 месеца от Турция, но сега го няма и пия комбинация от гъби ,които се съдържят в АНСС-кордицепс,майтаке,шийтаке и рейши.Поръчах от една фейсбук група за лекарства от Турция.

Препоръчвам ви да си закупите AHCC, което изписват доц. Карагьозов и д-р р Крумов.

# 138
  • Мнения: 39
Преди пиех кориолус за 2 месеца от Турция, но сега го няма и пия комбинация от гъби ,които се съдържят в АНСС-кордицепс,майтаке,шийтаке и рейши.Поръчах от една фейсбук група за лекарства от Турция.

Препоръчвам ви да си закупите AHCC, което изписват доц. Карагьозов и д-р р Крумов.
И аз вече близо 1 и половина пия АХЦЦ. И на мен доктор от Вита ми го изписа. Купувам си го от Ремедиум, защото ме предупредиха, че имало много имитации на продукта.

# 139
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 385
О, благодаря, че питаш. Според хистологията всичко е точно (без метастази), но отложих контролния с 10 дена, защото се наложи да влезна в болница по друг повод, който се отключи след изписването ми след хистеректомията. Причините може да са хиляди, вкл. и да ми е бил вроден проблемът, а да се е активирал от травмата от операцията. Урологичен проблем. Надявам се да не трябва да правя последващи лечения, свързани с рмш-то, но това ще го разбера на контролния.

# 140
  • София
  • Мнения: 7 172
Гита, чудесни новини от хистологията! Да не припарваш до болници вече! Желая ти здраве, здраве и пак здраве!

# 141
  • Мнения: 1 126
Преди пиех кориолус за 2 месеца от Турция, но сега го няма и пия комбинация от гъби ,които се съдържят в АНСС-кордицепс,майтаке,шийтаке и рейши.Поръчах от една фейсбук група за лекарства от Турция.

Препоръчвам ви да си закупите AHCC, което изписват доц. Карагьозов и д-р р Крумов.
И аз вече близо 1 и половина пия АХЦЦ. И на мен доктор от Вита ми го изписа. Купувам си го от Ремедиум, защото ме предупредиха, че имало много имитации на продукта.

Може ли линк към конкретното. Питах преди няколко страници, и някой предложи френско с по-висока концентрация. Наскоро бях в Париж, и го търсих по аптеките, но никъде го нямаха, та сега ще купувам каквото има в БГ.

# 142
  • Варна
  • Мнения: 1 951
Аз съм купувала от iherb, по-висока концентрация. Ето това: https://www.iherb.com/pr/quality-of-life-labs-kinoko-platinum-ah … 60-vegicaps/72288. Напаснах го горе-долу към дозата, препоръчана от доц. Карагьозов, но понеже няма как да деля таблетка, количеството идваше малко повече. Дали от него, дали от другите медикаменти, които също ползвах (не по същото време), а преди/след това (сещам се за Papilocare), но имаше положителен ефект.

# 143
  • Близко съм
  • Мнения: 832
Здравейте, какво ви е мнението за рвзултатите ми?
Скрит текст:
Скрит текст:

# 144
  • Мнения: 5
Здравейте, имам няколко въпроса по повод разказа по-доку:

Премахнаха ми сквамозен папилом от шийката преди 1 седмица. Трябва да отида на контролен след 3 месеца.

Първата гинеколожка, при ковто ходих ми изписа комбинация от Изопринозин, кандизин и папилокер за 6 месеца при 16ти щам на ХПВ

Ходих при д-р Оручева от екипа на д-р Карагьозов за второ мнение, тя ми изписа ссмо АНСС за 3месеца и ми каза да си направя тест за папилома чак след година.

Та чудя се:

1. Да направя ли комбинация от АНСС, папилокер и този кандизин? ( за имунната система е, не за гъбички инфекции, както си помислих първонсчално и се прие също по схема)
2. При вас имаше ли ефект от прием само три месеца? Тя каза, че резултатът ще бъде обективен едва след 1година, но ако няма подобрение, това значи още 3м прием и пак чакане 1г за отрицателен резултат …
3. Правите ли друго ( билки или храни) за подсилване на имунната система?

4. Относно приема - написала ми е първият месец 2х2 таблетки ( на опаковката пиши макс доза 3) и не знам дали не е имала предвид тази доза и за партньора? При вас по каква схема е? Гледах и, че ина АНДС и от 500 мг в разни сайтове, които на места твърдят, че са по ефективни, но ще карам по схемата на докторката.

5, след изгарянето на папилома ми казаха, че може да имам някакво по странно течение, при вас имало ли е?


 

Здравейте. Включвам се с доста въпроси, на които се нафявам да намеря отговор, защото от различни лекари чувам различни неща.

Мин година октомври бях на гинеколог, имах нвкаква раничка, цитонамазката беше 2ра група. Междувременно 6 м по-късно, бях многоо болна ( грип) ,с паднал имунитет, реших тогава да отида и  пак на гинеколог за един обрив и тогава и си пуснах и всякакви изследвания за полово-предавани болести. Оказа се, че имам ХПВ 16.

На 30 съм, нереждала. Отидох на още един гинеколог за 2ро мнение, тогава установи, че раничката всъщност не е 1, а 3, които били мн малки, взе биопсия - сквамозен папилом. Предстои да се изгорят, докторите, на които ги показах ( резултатите) казаха, че не са нещо фатално.

Обаче, лекарят, макар и от доста популярните и добри, имам чувството, че леко неглижира ситуацията, според него дори не е нужно да взимам имуностимулатори, щял да се пребори организма. На мен това никак не ми е достатъчно и имам толкова много въпроси ( ще ходя на пореден, различен доктор да ги задам, но все пак ако някой тук от опит може да отговори):


Има ли сред вас жени с ХПВ 16, пихте ли лекарства, успяхте ли да го преборите? На доста места пише, че при много хора се чисти до 2г уж( но не знам дали важи и за високорисковите).

Като е открито с гинекологично изследване, може ли да доведе до рак и например в гърлото и следва ли да ходя на профилактични прегледи и за гърлото)

Как седи въпроса със забраменявяне при наличие на вируса ( нямам партньор сега, питам информативно, защото това много ме притеснява!

Секс с ХПВ - ясно, че с презерватив, но редно ли е да се прави докато имам положителен резултат?

Орален секс - извинявам се за глупавия въпрос, но щом съм положителна, значи ли, че мога да го пренеса на партньора и само от орален секс?

Според вас на колко време е най-добре да ходя на контролни прегледи?


Благодаря предварително…

Последна редакция: ср, 22 май 2024, 18:45 от muholeta_a

# 145
  • Мнения: 15
Здравейте,резулата от цитонамазката ми е |||А група,микробиология-без данни за възпалителен процес,последва колпоскопия,на която видяха лек изменен участък,ХПВ е отрицателен,въпроса ми е,според вас дали е възможно да е само възпаление?Притесни ме резултата понеже съм с конизация

# 146
  • Дубай
  • Мнения: 3 782
Дорита, ние няма как да знаем, това може да каже само лекар и то след като е  взел биопсия според мен.
Успех ти желая и добър резултат.
Аз идната седмица също съм на лекар след конизация, която беше през февруари и се притеснявам. Надявам съм се на добър резултат от цито, моля се!

# 147
  • Мнения: 5
Момичета, 10 дни след електродиструкция на папилом от шийката нормално ли е да ми се появи леко кафеникаво течение? Първо беше като кръв, но много светло розово, а сега е кафяво. Не е силно течение, лекаря ме предупреди, че може да имам някакво ( не уточни какво), но вече е десети ден, аз очаквах такова в първите няколко дни след електродиструкцията и сега се притеснявам дали всичко е наред…

# 148
  • Мнения: 23 447
Нормално е.

# 149
  • Мнения: 15
Здравейте,днес ми излезе резултата от цитонамазката,но чак края на седмицата имам записан час зада го изкоментираме,ще помоля за мнение,изглежда ми,че не е много притеснителен

Общи условия

Активация на акаунт