Как забременяхте с близнаци? (тризнаци, четиризнаци)

  • 19 101
  • 59
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 163
Забременях по естествен начин, още от първия път в който решихме, че вече искаме бебе Grinning

# 16
  • Мнения: 256
Забременях по естествен път/преди това пиех противозачатъчни Ясмин/,но съм и генетично обременена от майката на баща ми и нейната баба  Hug

# 17
  • Мнения: 1 419
От вътрематочна инсеминация след стимулация Peace

# 18
  • Бургас
  • Мнения: 446
Забременях естествено решихме вече да си имаме бебе те излязоха две Joy
И при нас така. Grinning

# 19
  • Мнения: 219
При мен също се получи по естествен път и напълно неочаквано. Не съм пила противозачатъчни. Преди повече от 5-6 години съм пила стимулиращи препарати, но не вярвам чак сега да се е проявило действието им. Така, че считам, че е станало по естествен път. В родовете от моя страна имаме близнаци, но разнояйчни, а моите се случиха еднояйчни.

# 20
  • Мнения: 35
естествено, като 2 месеца преди това ходих на калолечение и физиотерапия с алое вера, защото ми казаха, че имам запушени тръби.
Но в рода назад имаме близнаци

# 21
  • Мнения: 412
естествено - може би 8 -9 месеца опитвахми и тъкмо направихме изследвания дали при мен и мъжа ми всичко е наред и то взе че стана;а, да - два месеца преди това пих витамин е

# 22
  • софия
  • Мнения: 555
естествено и спонтанно (по докторската терминология)
решихме да си имаме второ... пък то кво излезе Simple Smile

# 23
  • Мнения: 2 051
Естествен път. Но не стана веднага, минаха доста месеци.
Не съм пила противозачатъчни. Лекарят имаше хипотеза, че съм имала проблеми с овулацията и след изчезването им организмът е наваксвал известно време с двойно производство на материал за продължаване на рода.
И че сме уцелили точно този момент. Laughing

# 24
  • Мнения: 431
Oт инвитро! Беше ни първо в клиника "Якентро"-Солун.
Живот и здраве малките човеци ще се появят към края на септември,началото на януари!

# 25
  • Мнения: 7 803
Oт инвитро! Беше ни първо в клиника "Якентро"-Солун.
Живот и здраве малките човеци ще се появят към края на септември,началото на януари!
уби ме  Shocked

# 26
  • Мнения: 431
Уфффф, голяма съм блейка! Embarassed
Исках са кажа началото на октомври!

# 27
  • Мнения: 7 803
помислих си го  Wink

# 28
  • Варна
  • Мнения: 161
По най - естественият начин  luvbed. Правихме опити 5-6 месеца. Преживяхме не много лека катастрофа cry и след месец бях бременна  preggo с близнаци.Моят мъж казва, че ми се наместили лимките в главата newsm44 след инцидента.Може и така да е?! newsm12

# 29
  • Мнения: 25
Забременях по естествен пьт,не съм приемала никакви медикаменти,това е и причината да се появят,защото не бяхме много предпазливи с таткото.Синчето ми беше при маика ми,защото започнах работа и не можах да намеря детегледачка,та бях принудена да го дам 4ак в Русе.Много ми беше мъчно за него и имам чувството,че донякъде и силното желание да е при мен доведе до тази двуплодна бременност.Аз наследстврено не съм обременена.В рода на мъжа ми има някакви близнаци,но нашите са двуяйчни,което означава,4е не може тои да е причината.

Общи условия

Активация на акаунт