Предложение за албум

  • 36 618
  • 121
  •   1
Отговори
# 15
И аз съм за. Hug
Това е страхотна идея

# 16
Скъпи майчета,тъйкато съм от скоро във вашия форум някой може ли да ми обясни как мога да си вкарам снимка на бебоците.Пробвах се няколко пъти,но Cry

# 17
  • Мнения: 1 419
Очаквам да ми изпратите на лични или на е-мейла от профила снимки, ник и име (ваши и на децата). Ще изпратя юзера и паролата на всички, които поискат да се включат. Смятам да направя папки с годините на раждане на децата и вътре да ги качвам с никовете на мамите според това кога са родени близнаците им. Hug
Ето инструкциите за албума Wink
Иначе ако питаш за в профила си, то натискаш бутона "вмъкни изображение" и между таговете копираш линка с адреса на снимката.

# 18
  • Мнения: 25
може ли някой да ми обясни как да пратя снимки за албума на ЛС на Креми,може и на мейл-а,но тои е скрит в профила

# 19
  • Мнения: 7 803
пиши и на лс или на кюто 254251110, тя ще ти каже как да и ги пратиш

# 20
  • Мнения: 1 895
Можете да пращате снимките на  pashova75@gmail.com или  sunrise@abv.bg.
Хайде, давайте да си направим албумчето Hug

# 21
  • Мнения: 25
Много благодаря,след малко пращам снимки.Още едно питане-само по-една снимка ли да пращаме или отделни-да речем една на едното дете и една на близнаците,които е с 3 и повече?

# 22
  • Мнения: 1 895
Можете да изпращате колкото снимки решите. На децата заедно или пък поотделно на всяко - изборът е ваш Laughing Изберете просто тези, които вие харесвате и покажете сладурчетата Flutter

# 23
  • Мнения: 903
Чудесна идея. И аз ще пратя снимки, само да реша кои.

# 24
  • Мнения: 1 744
Креми, пратих ти снимки с две писма, защото забравих да пиша чии са децата. Crazy Дано си ги получила.

# 25
  • Варна
  • Мнения: 1 037
Креми ,изпратих ти снимки ,дано не са много.Как върви работата по албума

# 26
  • Мнения: 1 895
Албумчето вече е факт Laughing Имаме и качени снимки - всички са добре дошли Hug

# 27
  • Мнения: 541
Албумчето вече е факт Laughing Имаме и качени снимки - всички са добре дошли Hug

Креми искам да разгледам албумчето и да сложа снимки на моите бебета, на е-мейл ли да ги изпратя?

# 28
  • Мнения: 1 895
estrella, имаш ЛС Laughing

# 29
  • Мнения: 1 174
Може ли и на мен адреса на албумчето да го разгледам и кача снимки?
 Hug

Общи условия

Активация на акаунт