Предложение за албум

  • 36 613
  • 121
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 3 638
Дъмпер, скромна съм, честна дума Mr. Green Ама много срамежлиФ народ се навъдил ! Дори се сещам се за една мама, на която дадох юзър и парола преди известно време и още не се е наканила да качи поне една снимка Crossing Arms Да имаш идея, на какво се дължи Mr. Green

Гузен негонен бяга  Embarassed Аз реших, че може и за мен се отнася забележката и веднага качих снимки. Пък то се оказа, че имало и други мами забравани като мен  Wink

# 61
  • Мнения: 7 803
хихиих, айде сега си признавайте поред всички  hahaha

# 62
  • София
  • Мнения: 1 022
И аз реших, че за мен се отнася  Embarassed Креми, добре ни нагласи... с едно изречение и всички си признахме. Ще опитам да кача.... скоро  Hug

# 63
  • Мнения: 623
И аз реших, че за мен се отнася  Embarassed Креми, добре ни нагласи... с едно изречение и всички си признахме. Ще опитам да кача.... скоро  Hug

 Joy Joy Няма да излъжа,ако кажа,че си помислих същото - "За мен се отнася!"  Joy Joy
Креми, добро попадение - право в десетката!
Първо исках сама да ги кача,ама нещо не се ориентирах в този сайт,после всеки път като видя темата си казвам, че ще ти пратя снимки с молба да ги качиш и .......... Embarassed Embarassed

# 64
аз също ще се радвам за този сайт. моите близначки Яница и Лилия са на 6 м. 

# 65
  • Мнения: 1 092
Искам и аз "юзър и парола" за снимки Flutter

# 66
  • Мнения: 1 895
ceci ivanova и Пазя го въф тайна!
Пратете ми снимки, 2-3 на sunrise@abv.bg. Качвам ги и ви пращам юзър и парола за албума Peace

# 67
  • Мнения: 1 895
Хоста, който до момента приютяваше албумчето, ни спира да съществува!
От 30 юни няма да имате достъп. Та, местим се! Ще ми отнеме известно време, но ще сваля всичко качено и ще го преместя на нов адрес. Ще запазя юзър-а и паролата, просто когато съм готова ще ви кажа къде да търсите снимките Peace

# 68
  • Мнения: 964
Здравейте двойни мами,аз не сам писала повече от година и не немога да повярвам колко много нови двоики има:)
Ами като оправите албум ще кача и аз снимки.

# 69
  • Мнения: 1 895
Жана, а аз не мога да повярвам колко големи изглеждат София и Мария LaughingПомня първите им снимки с едни розови рокли Laughing Когато преместя албума ще ти изпратя на лични адрес, юзър и парола, за да се включите Laughing

# 70
  • Разград
  • Мнения: 518
Double with Cream и аз искам да кача снимки на моите малки мишлета в албумчето, но нямам юзър и парола.

# 71
  • Мнения: 1 895
Както писах по горе - местя албума на нов адрес. В момента няма къде да се качва. Когато приключа с регистрацията, източването на старите снимки и местенето им на новото място (до края на месеца ще е) ще изпратя адрес, юзър и парола на записалите се в темата Peace

# 72
  • Мнения: 964
Зорница честито ти бебоци,гледам че сте само на две седмици:)
Сякаш вчера и моите бяха такива:)

# 73
  • Мнения: 2 757
Ето малко снимки от последната ни ваканция.

http://s184.photobucket.com/albums/x317/NikiFin/Francia2008/

Ако някои има време и желание да се заминава да ги слага в албума има моето разрешение

# 74
  • Мнения: 1 121
 Shocked Ники, имаш страхотно тяло! Направо не мога да повярвам, че си родила три деца, две от които близнаци Crazy Браво на теб!!!

Общи условия

Активация на акаунт