Какво с малка черна рокля?

  • 4 628
  • 29
  •   1
Отговори
# 15
# 16
  • Мнения: 4 371
Снимка на роклята? Я се пъхай и ни се покажи Hug
Аз бих я облякла със сако. Така и правя, де. Черно сако, вталено. И вече като аксесоар можеш да си развинтиш фантазията - фишу, бижу, цвете на ревера...

# 17
  • Мнения: 4 371
Сега се размислих за твойта рокля - с какъв цвят обувки ще си?

# 18
  • Мнения: 27 524
Много черно, бре...  Rolling Eyes роклята, чорапогащника, ботушите, сакото...а аксесоари не харесвам и не нося...
Болеро ще да е и то в ярък цвят.

# 19
  • Мнения: 4 371
В такъв случай може сакото да е в друг цвят. Червено?
Какво беше болеро?

# 20
  • Мнения: 1 813

Ето това е болеро.
Тоест нещо като много къса жилетка/кожухче/якенце .

# 21
# 22
  • Мнения: 4 371
А, да, идеално е. Но дали ще си намериш? И все пак не трябва ли да имаш връхна дреха отгоре? Палто, ала бала newsm78

# 23
  • Мнения: 27 524


Нещо такова? Има го и в бяло...
А, ще имам кожено яке, палто нямам, черно тип сако, вътре така или иначе ще го сваля.

# 24
  • Мнения: 4 371
Като модел е супер, но бяло не ми се нрави на мен лично Thinking

# 25
  • София
  • Мнения: 10 858
Значи точно болеро съм имала в предвид, но не знаех, че така се казва.
Примерно пухесто такова, тямън няма да имаш нужда от бижу, щом не харесваш.

# 26
  • Мнения: 27 524
Поръчах си сакото, което е малко по-горе, в този сив цвят. Мисля, че няма да е лошо, а и после мога да си го нося с дънки и черни панталони. Иначе болерото после с какво?  Thinking

# 27
  • Мнения: 14 490
защо въобще трябва да има нещо отгоре? самата черна рокля е достатъчно ефектна. като не харесваш аксесоари, може и без тях да минеш.
аз лично не одобрявам идеята за опушения грим и пастелен цвят на устните. за черна рокля - леко подчертаване на очите и ярко червено червило /или някакъв винен нюанс/

# 28
  • Мнения: 27 524
Защото е с тънички презрамки и все пак е зима, хем не върви така, хем ще ми е студено.

# 29
  • Мнения: 14 490
Защото е с тънички презрамки и все пак е зима, хем не върви така, хем ще ми е студено.

е нали няма да сте отвън? моята черна рокля пък е и без презрамки даже - обличах си я на новогодишното служебно тържество, и после на самата нова година

Общи условия

Активация на акаунт