До момичетата раждали в Бургас при д-р Ризова

  • 1 594
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Бургас
  • Мнения: 1 762
татяна д. първо трябва да говориш с Ризова, за това че държиш да раждаш с епидурална, тя ще ти каже номера на анестезиолог с който да говориш и да се разбереш и от там нататък като те приемат да раждаш тя проверява разкритие и т.н. и се преценя кога да дойде анестезиолога, аз бях с д-р Ганчев пропоръчвам го с две ръце изключително вниматеелен и забавен/ а това според мен е важно в този момент/ знам че другия възможен анест. е Димитрова, успех !!!!

# 16
  • Мнения: 1 111
Mama21 ако забеляза има доволни и недоволни от Ризова така ,че сама прецени.А пък и от старите теми стана ясно,че и за другите лекари има добри и лоши впечатления.Бъди оптимист и не мисли за лоши работи.Леко раждане!

# 17
  • Мнения: 9
Аз раждах февруари месец при д-р Ризова.Тя ми следи цялата бременност и понеже преносих 1 седмица тя ме извика в нейна смяна и останах наистина много доволна от нея.За пари и дума не стана вапрос и през цялото време беше до мен,за разлика от акушерката която ме гледаше с поглед "ти няма ли да ми дадеш някой лев".А за след родилно не искам и да си спомням-УЖАС.Винги ще има доволни и недоволни от определен доктор така;че сама си прецени и желая леко и безпроблемно раждане кото моето.УСПЕХ

Общи условия

Активация на акаунт