Hell’s Kitchen България - Сезон 6, Тема №3 - финал на сезона, и след финала.

  • 50 806
  • 955
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 1 945
Най-голямото леке, обижда на "леке"

Айде да бъдем малко по обективни. Ревльото не му е мястото там.

# 271
  • Мнения: 4 611
На Михаела мястото не е там

# 272
  • гр.София
  • Мнения: 1 654
Тази Михаела е непоносима. Не знам как я изтърпяха Rolling Eyes Дано нея да изгони, че не ми се гледа това вулгарно, нагло и арогантно същество.

# 273
  • Мнения: 4 611
Ураааааааа

# 274
  • Мнения: 2 750
Добре е, че изгониха Михаела, но това трябваше да се случи преди 10 епизода.

# 275
  • Мнения: 116
Йейейейеееееее останаха симпатични, битките ще са интересни. Доволна съм.

# 276
  • Мнения: 4 611
О не Цветка

# 277
  • Мнения: 126
Йейейейеееееее останаха симпатични, битките ще са интересни. Доволна съм.
Симпатични?
Нали осъзнаваш,че това не е конкурс по красота,а съревнование между готвачи?

# 278
  • Мнения: 116
Йейейейеееееее останаха симпатични, битките ще са интересни. Доволна съм.
Симпатични?
Нали осъзнаваш,че това не е конкурс по красота,а съревнование между готвачи?
Разбира се. Имам си фаворит.
Исках да кажа, че останаха най-малко напрягащите /за мен/ хора и битките ще са интересни.

# 279
  • Мнения: 2 750
Видях Васил, Цветомира, Станислав и Виктор за утрешния епизод. Не съм очарована, но кой ли ни пита вече...

Не разбирам тази голяма симпатия от страна на Ангелов към Сарамандов.

# 280
  • Другата България
  • Мнения: 37 817
Имало справедливост.
Не, че Сарамандов няма да си тръгне скоро, но това...нещо Михаела просто няма място там.
То не се трае, нетърпимо е. Беше.

# 281
  • София
  • Мнения: 7 170
Ее сега, не е 1 човек..има и други извратени..като мен 😄  Всички си имат бъгове, айде да не ги определяме по външен вид. Готвенето също не е критерии, всички се излагат доволно...а на шефа грам не му вярвам..

# 282
  • Мнения: 4 066
Алелуя! Крайно неприятна, некадърна, нагла и какво ли още не.
Сарамандов прекалява със сълзите, харесвам чувствителни хора, но неговото вече прекрачи всякакви граници. Следващият ще е той, няма как.

# 283
  • София
  • Мнения: 20 217
Не е точно така. Тук се гледаше "развитието" на участниците: първа - последна чиния. Затова Чоткин беше първи (манджорляк срещу... визия), Михаела втора (омлетче със салатка срещу... далеч по-различна визия и нови техники), Станислав - трети (на пръв поглед сходна визия, но далеч по-голяма прецизност при "новото" изпълнение).
Не, друго имах предвид. Ясно, че задачата вчера беше да се види развитието, но то пак е по отношение само на една чиния. По принцип в ХК се гледа цялостното представяне и Виктор можеше да отчете, че Царина се справяше като цяло несравнимо по-добре от Михаела и с мастъркласовете, и с воденето на кухнята, и с предизвикателствата.
Както и да е, видя се, че Михаела не стигна много по-далеч. Излишно беше да остава, ясно беше, че ще е първият пътник от черните.
Продължавам да не разбирам как коскоджамити готвачи не могат да сварят ориз за суши и да го завият после. Изобщо не е някаква голяма философия.
Малките шампионки бяха разкошни!

# 284
  • София
  • Мнения: 27 369
Такаа и защо по дяволите разкараха Царина??? За да лъсне Михаела колко е скарана с кухнята още на следващата вечер? Кому бе нужно? Някаква резерва влезнала по средата на сезона с каруцарски език и поведение да вземе черната куртка на Царина, която беше любимката на зрителите този сезон. Недоумявам!
ОК, решили сте да не давате титлата на любител, но защо не и дадохте черна куртка. Това е важно за тях и остава в историята на ХК. Пък после я изгонете. С цялостното си представяне този сезон Царина заслужаваше в най-лошия случай и най-малко, поне това признание.

Наближава Гергьовден, появи се агне за мастърклас. Толкова ли нямахме български специалитет и Шеф ами опряхме до македонците за нещо толкова българско...?

Има ли му нещо на Дани Спартак? Доста неадекватно се държа. Дано здравословно всичко да е наред, защото имаше едни странни тикове.

Никол остана последната оцеляла жена. Сама срещу четирима мъже. Има ли шанс за финал? Да, но минимален. Шеф Ангелов не я харесва много, много, защото е твърде надменна и с прекалено голямо его, едва ли не е над ХК изобщо. Чоткин е ясен, но ми е интересно срещу кой ще е на финал. Сарамандов, Митко или Станислав? Към момента залагам за Станислав, изглежда някак си най-стабилен. Иначе би ми харесало да са с Митко на финала. Двама приятели един срещу друг. Но едва ли ще стане така...

При златните се надявам да спечели Гатьо или Изи, въпреки че като цяло за мен те са излишни и дано да ги няма от следващия сезон.

Общи условия

Активация на акаунт