Hell’s Kitchen България - Сезон 6, Тема №3 - финал на сезона, и след финала.

  • 48 839
  • 933
  •   1
Отговори
# 315
  • Другата България
  • Мнения: 37 758
Това, което гледам и слушам, удари в земята всички турски и индийски сериали, които са излъчвани по ТВ.....евър.

Тупарев надмина себе си, определено надмина! Тупарев!

Сега е момента да се появи самият ТОЙ - Тупарев, да му даде чека направо и да резервира и почивката, и ресторанта за сватбата, и .....абе всичко.

# 316
  • Мнения: 9 607
Тия тримцата са големи смешници. Много неприятни льольовци. Даже Димитър не ме дразни.

# 317
  • София
  • Мнения: 944
Това е някакъв евтин водевил Rage.

# 318
  • Мнения: 2 725
Фалшивеят основно поради една причина, като изключим слабата им актьорска игра. Аз ли нещо съм изпуснала или тези двамата бяха заедно няколко седмици и не показаха почти нищо, освен 1-2 изречения от страна на Чоткин, че си пада по Камелия. Не излъчиха нито една сцена, в която да се види, че има нещо между тях. А сега се държат все едно са Симона и Димитър, които 2 месеца разиграваха свалка, ходиха си на гости, гушкаха си, помагаха си и т.н.

# 319
  • Мнения: 437
Тъкмо, когато бягаше из залата, исках да коментирам, че от известно време поведението на Никол и някак видимо неглиже. Не й пука изобщо от шефа, от случващото се, все едно знае, че няма да спечели и всичко е пародия.
Janice_, не го погледнах от тази страна, но е много възможно. На мен ми се струва, че с това самочувствие се има за толкова над останалите и е абсолютно уверена в победата си ("спокойно, нали знаеш че сме на финал", към Чоткин), че вече го е "ударила на уволнение".

# 320
  • Мнения: 5 819
Е, не, това не може да бъде....
Абсолютна тъпотия, по-големи смешници не е имало!

# 321
  • Другата България
  • Мнения: 37 758
Тъкмо, когато бягаше из залата, исках да коментирам, че от известно време поведението на Никол и някак видимо неглиже. Не й пука изобщо от шефа, от случващото се, все едно знае, че няма да спечели и всичко е пародия.
Janice_, не го погледнах от тази страна, но е много възможно. На мен ми се струва, че с това самочувствие се има за толкова над останалите и е абсолютно уверена в победата си ("спокойно, нали знаеш че сме на финал", към Чоткин), че вече го е "ударила на уволнение".
Снощи писах, че за мен вчера Никол осъзна, че няма да спечели.
На снощната резервация, по-скоро преди нея някъде - когато похвали чинията на Станислав.
И според мен вече ѝ е все тая.

Аз още не мога да асимилирам какво гледахме.....и заради тази....тъпня прецакаха Станислав.

# 322
  • Мнения: 5 819
На Станислав чинията беше повече от идеална!
Но, не, Чоткин да спечели, за да видим тая безумна сценка на "любовта"!
Нямам думи...

# 323
  • София
  • Мнения: 7 972
Догодина кастинга щял да се провежда в НАТФИЗ Кръстьо Сарафов.

# 324
  • гр.София
  • Мнения: 1 653
Нямало хармония в чинията Joy Сериозно? Шеф Ангелов се чудеше какво да измисли, за да добута Чоткин до победата.

# 325
  • Мнения: 239
Те вече повече успех имат от цялата история на Ергеня, цели 3 двойки само от този сезон Sweat Smile За Чоткин и Камелия не съм особено изненадан, дори и да преиграват. По-шокиран съм как Славейко е успял да излъже очарователната Полина. Те въобще не ми пасват.

# 326
  • Другата България
  • Мнения: 37 758
Като гледам Цвети, се хващам, че ми е липсвала, на фона на Симона.
Цвети си беше “китка“, при това наистина работи в ресторант във Враца, не продава апартаменти. Blush
Станислав продължава да ми е антипатичен, така и не можах да го харесам това момче.
За сметка на това много се радвам да видя Виолета, аз бях за нея на миналогодишния финал.
А и през сезона.

Залагам на напуснал Сарамандов.
От вчера му се каня, време му е.

# 327
  • Мнения: 2 725
Според мен Ветераните ще завършат успешно резервацията, а Черните не.

# 328
  • Мнения: 5 819
Аз си мисля, че Никол ще си ходи тази вечер .

# 329
  • Мнения: 2 725
Да, и аз мисля, че Никол ще е пътник тази вечер. Сарамандов ще го държат още, той е любимеца на Ангелов.

Общи условия

Активация на акаунт