Майски бебета 2024г. - Тема 14

  • 18 208
  • 745
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 997
mimi, таткото при прането оставил коша за новото на пода в хола и малкия се намъкнал вътре и се захлупил с покривалото за крачета да спи 😂

# 346
  • Мнения: 581
Честит да е Явор 💙💙💙Жив и здрав да е,да расте щастливо и безгрижно и много да ви радва 😍

# 347
  • Мнения: 109
zoya., честита радост и от мен! Нека Явор да бъде здрав и много щастлив!

# 348
  • Мнения: 74
Леле колко много новинииии! 😍 Не знам от къде да започна!

Зоя, Йо, честита радост, мили момичета! Да са ви здравички Огнян и Явор, да бъдат всичко, което искат сърцата им! На вас бързо възстановяване, чакаме разказ от Зоя щом имаш сили и желание!🩵🩵

Mad_hatter, честит да бъде и твоя батко! Да бъде най-добрият пример за бебчо! 😊😍

Мимс, Елейн, кураж и на двете ви, всичко ще се нареди! Бързо да се оправяте всички вкъщи, а относно връщането на Мимс от болницата - сигурна съм, че всичко ще е наред с бебка, просто явно й е писано да си дочака май месец 😊

Много емоционално ми влияе този бебе валеж 🥹🩵 нямам търпение и моя малчо да се появи

# 349
  • Мнения: 182
Честити бебчета и от мен! Да са ви здрави и щастливи!

# 350
  • Мнения: 2 904
Страшен бебевалеж днес 😁❤️ Честито, Zoya, да ви е жив и здрав Явор! Надявам се и ти да си добре и бързо да се възстановиш, че наистина сме за никъде без теми 🤣

# 351
  • Мнения: 307
Zoya, честит да бъде Явор! Да е здрав, щастлив, безгрижен и да хапва добре!
Аз съм утре на преглед (36гс) очаквам бебчо да е минал 3кг.. та чак се чудя колко ли ще го родя.. Важното е да са ни здрави!! Heart

# 352
  • Мнения: 581
Леле колко много новинииии! 😍 Не знам от къде да започна!

Зоя, Йо, честита радост, мили момичета! Да са ви здравички Огнян и Явор, да бъдат всичко, което искат сърцата им! На вас бързо възстановяване, чакаме разказ от Зоя щом имаш сили и желание!🩵🩵

Mad_hatter, честит да бъде и твоя батко! Да бъде най-добрият пример за бебчо! 😊😍

Мимс, Елейн, кураж и на двете ви, всичко ще се нареди! Бързо да се оправяте всички вкъщи, а относно връщането на Мимс от болницата - сигурна съм, че всичко ще е наред с бебка, просто явно й е писано да си дочака май месец 😊

Много емоционално ми влияе този бебе валеж 🥹🩵 нямам търпение и моя малчо да се появи

Благодаря...Сега се загледах в листа.Пише,че изостава две седмици по всички показатели ,отговаря по размери ,като за 36 🥹  За това ли не иска да я вади ,не знам ,чака сигурно да порасте ,колкото може -повече,още повече се притесних
Щом е така ще чакам ,всичко ще направя да е добре,но няма как да не я мисля ,от какво изостава,вървеше си в седмиците и изведнъж ето на

# 353
  • Мнения: 883
Аз с малко по-особен въпрос, но срам - не срам, ще питам. Към момичетата, които имат/са имали хемороиди по време на бременност - третирате ли ги по някакъв начин, или ще го оставите за след раждането? Аз не се осмелявам да го погледна с огледало, но всяка вечер по време на баня го напипвам и ми се струва, че прогресира постоянно... Страх ме е да не се спука 😳

# 354
  • Мнения: 581
Аз с малко по-особен въпрос, но срам - не срам, ще питам. Към момичетата, които имат/са имали хемороиди по време на бременност - третирате ли ги по някакъв начин, или ще го оставите за след раждането? Аз не се осмелявам да го погледна с огледало, но всяка вечер по време на баня го напипвам и ми се струва, че прогресира постоянно... Страх ме е да не се спука 😳
Няма нищо срамно,ужасни са и аз имам,аз ползвах Масту супозитории,питах лекари ,няма проблем при бременност,но не знам за външни дали помага наистина ,може би в твоя случай някакво мехлемче за хемороиди по-добре да видиш ,моите са вътрешни.Не обръщах внимание в началото ,обаче много взеха да болят и трябваше да ги слагам тези свещички да облекчат малко.Може да пробваш с мехлем Масту?Понеже за него съм се консултирала с няколко др,и за това него мога да кажа,а и ти локално щом е външен не мисля,че е проблем да мажеш ,ако те притеснява мн

Последна редакция: пн, 29 апр 2024, 23:34 от Mims1900

# 355
  • Мнения: 49
Честит да е Явор, zoya. Да е жив и здрав и да има прекрасно детство!

# 356
  • Мнения: 328
Аз с малко по-особен въпрос, но срам - не срам, ще питам. Към момичетата, които имат/са имали хемороиди по време на бременност - третирате ли ги по някакъв начин, или ще го оставите за след раждането? Аз не се осмелявам да го погледна с огледало, но всяка вечер по време на баня го напипвам и ми се струва, че прогресира постоянно... Страх ме е да не се спука 😳

На мен ми се появи за първи път по време на бременността и докторът ми даде някакъв мехлем, който си правят в болницата. Започнах да го третирам, защото си мисля че след раждането ще стане още по-зле. Мога да кажа, че има ефект от кремчето, но все още не се е скрил напълно.

Иначе също ми бяха препоръчали NeoFitoroid (според листовката става за бременни), но не съм го пробвала.

# 357
  • Мнения: 180
В 34 седмица съм и от доста време се оплаквам от подготвителни контракции, но тази вечер прекалиха.. в момента ми се е свила корема и е на кокал от 30 Мин вече и не отпуска дори за малко, но пък безболезнени..

# 358
  • Мнения: 883
Мога да кажа, че има ефект от кремчето, но все още не се е скрил напълно.
Най-вероятно няма да се скрие напълно, аз имам моя от бала (преди 13 години). След като го третирах с мехлем известно време се сви до размер, по-малък от стафида, не ми е създавал никакви проблеми от тогава, но никога не се скри напълно.
Щом е безопасно с мехлем започвам и аз да третирам, защото нещата хич не вървят добре и започва да става болезнено.
Благодаря за препоръките, нямаше да ми е комфортно да питам АГ.

# 359
  • Мнения: 581
Пипи сложи си ръчичката над пъпа (там се проследяват-на маточното дъно и проследи във времето има ли промяна някаква(усещаш ли нещо различно-свиване и отпускане ,и дали става през пет минути например ,зачестява ли,засилва ли се това усещане.Не бързай да се притесняваш
Понякога от самото бебе става твърд корема мн


pauly при секцио може да не се влошат ,не би трябвало,надяваме се ,че няма да ни тормозят

Последна редакция: вт, 30 апр 2024, 00:03 от Mims1900

Общи условия

Активация на акаунт