Майски бебета 2024г. - Тема 14

  • 18 444
  • 745
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: 997
mokka, честита Анна! Да ви е жива, здрава, весела и игрива. 🥰 Бързо възстановяване на всички. Simple Smile

Честит имен ден на всички, които празнуват днес! 💐

Steph, кокосова вода ми бяха препоръчали предният път да пия за увеличаване на водите.

# 571
  • Мнения: 74
Marisol, Mokka, честити да са Луиза и Анна! Желая им много здраве, усмивки и пълни памперси! HeartbeatSparkling HeartRevolving Hearts

На вас мили дами бързо възстановяване! Скоро да сте вкъщи и да сте много здрави и щастливи! Flowers Four Leaf Clover

Да е честит имения ден и на Борис! Blue Heart

BirthdayАз днес съм рожденичка и виртуално ви черпя с една вкусна торта. CakeCandyGiftBirthday

# 572
  • Мнения: 132
Честита да е Анна!
Barbiefirl, честит рожден ден!

# 573
  • Мнения: 7 302
Много празнуващи днес 🌸🎉🍀Да са здрави всички рожденици, именици, бебчета и мами

# 574
  • Мнения: 109
mokka, честита да бъде Анна, да расте здрава и много щастлива!

barbiegirl, честит рожден ден и на теб! Всичко най - хубаво ти пожелавам.

# 575
  • Мнения: 58
Честита да е Анна! Жива и здрава да е малката кукла!  Бързо възстановяване на мама!
Честит празник на Борис! Да му се слави името!

# 576
  • София
  • Мнения: 387
Честита да е Анна! Здрава, усмихната и щастлива! Хубаво име сте избрали.
Barbiegirl, честит рожден ден! Всичко най-добро ти желая!
Да са здрави и днешните именици!

# 577
  • Мнения: 621
Четсти рожден ден, Барби ! Бъди здрава, щастлива и много обичана! 🍀❤️

# 578
  • Пловдив
  • Мнения: 363
Честити да са Явор, Явора, Луиза и Анна (и ако още някой пропускам от последните дни)! Да бъдат здрави, безгрижни и спокойни дечица, а на техните майки героини - бързо възстановяване! ❤

Барби, честита да си и ти! Бъди здрава, обичана и безкрайно щастлива 😊

Благодаря за пожеланията за Борис Simple Smile Днес ни е много хубав ден, решиха да ни изпишат ден по-рано и чакаме с нетърпение да сме си вкъщи четиримата ❤

Аз имах малко премеждия с пишкането, даже бях започнала да се отчайвам дали няма да ни задържат повече заради мен, но да чукна на дърво - размина се. Още ми е дискомфортно, но ще мине Simple Smile
С Борис се опознаваме, засега е много кротичък и спокоен, кърменето е успешно, ще видим как ще продължи Simple Smile

# 579
  • Мнения: 319
Лелеее какви хубави новини днес! Вдигнахте ми настроението!

Мокка, честита да е Анна, много здрава и спокойна! Heart
Барби, честит празник! Здрава и щастлива да си!!

За околоплодните води моя позната пиеше кокосова вода в големи количества.

И аз умирам от киселини. Особено след поредното хапче (магнезий, желязо, витамин д и какво ли още не) става ужас. А вечер е приключение. Дали корема още не е слязъл и натиска диафрагмата или малкия бебчо ще има доооста коса не знам. Киселините са ужасно нещо и нищо не помага. Cry

# 580
  • Мнения: 49
Йеей честито на всички бебенца и мами, на всички рожденици и именици- здраве и късмет в изобилие 😊
Аз от днес съм 37+0 и официално се чувствам на финалната права със смесени чувства- страх, нетърпение, тревоги и вълнение. Много трудно се справям с корема вече, всяко въртене в леглото се усеща като изсипване, а на всичкото отгоре целият е в стрии вече. На преглед съм чак след седмица, бях последно миналия понеделник, и съм в неведение какво се случва общо взето. Weary

# 581
  • Мнения: 7 302
За вечерите не ми се говори....въртене....тоалетна....после през деня дремя..

# 582
  • Мнения: 2 912
Благодаря ви, момичета ❤️ Честито на имениците и рождениците.

За киселините аз много мрънках и включително имах и тази нощ непосредствено преди да родя, заедно с контракциите 🙄

# 583
  • Мнения: 391
За бебенцата с тегло под нормата се чудя нещо.
Мен лекарката ми все ми казва да не ям въглехидрати, защото от него  ще наедрее бебето. Пък ако върви назад ни изписват протеин? Аз ли нещо не схващам

# 584
  • Пловдив
  • Мнения: 619
Честита Анна, най-хубавият подарък за мама! Малко остана, момичета, в края е най-трудно, аз родих по-рано, но наистина не се траеха киселини, пишкане.

Общи условия

Активация на акаунт