Ich liebe dich, Трифоне! или Тринадесета фатална НЕМСКА тема

  • 13 835
  • 332
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 592
Dezita, относно кремът против белеzи, бих ти препоръ4ала от ли4ен опит Contractubex. Това е гел в туби4ки по 30 грама, вълШебно неЩо. Естесвено zависи от това колко е стар цикатриксът ( белегът) и от това ккава ти е кожата. Колкото е по_пресен белегът, толкова е по_голям Шансът да се zали4и. Аz ли4но имах един много релефен белег на покаzалеца ( дълбоко поряzване и Шит естевено), който се zали4и, иzглади и по4ти не се вижда.
Виж ако е с рецепта може а кажеШ на доамШния си лекар да ти го иzпиШе.

За граждансвата на мал4уганите е то4но така, както е писала Фрея. Децата от смесен брак ( като единият от родителите  е немец) полу4ават двойно гражданство lebenslänglich беz да иzбират. Това не е новост. Но Фрея най_добре го е каzала.
В наШата обЩина паспорт се вади zа 1 ден, питали сме. Само дето ОЩе не сме станали мокаят да го снимаме и да иzкараме паспорта. А великденската ваканция до Бг Ще си ходим.

Апропо великден


Някой zнае ли кога е великден  по наШия православен календар???

# 16
  • сред цветята
  • Мнения: 3 032
Апропо великден
Някой zнае ли кога е великден  по наШия православен календар???
Съвпада с тукашния. 8.04.07

# 17
  • Мнения: 7 605
Николетка, Велик Ден Ще е по едно и съЩото време, т.е. на 8.4. в БГ както и в Германия. И ние Ще си ходим тогава, ураааа  Mr. Green  Успех със снимането на мал4о.....когато Милена беШе на 2 месеца, цели 2 дни търсихме иz цял Хановер фотограф, който да снима бебе според иzисквания zа паспорти....и не успяхме  Sad  Никой не се "нави", некадърници  Twisted Evil

Боже, колко то4ки сложих в тоzи абzац. То4команията zараzна ли е?   newsm78

Лиске, таz книга може и 4удесно да лети 4ааак до Берлин сега като я хвърля  Mr. Green  А бе и аz все си викам 4е е криzа, ама наШета трае ве4е 2 месеца  #Crazy   И аz флиртувам, дори АМ купих, ама го откаzва категори4но. Исках да видя дали Ще спинка по добре, ако й давам АМ преди лягане ама на, сметка беz кръ4марката  Confused

# 18
  • Мнения: 2 907
На 8 април е тази година, съвпада с тукашния Великден.

Татяна шмат, ние също мислим да я кръщаваме в България заради мистичната страна на православната църква, без някой от нас да е набожен. От друга страна напоследък се чудя дали да го правя, може би ще е добре да и оставя право на личен избор когато порасне...
Но при всички случаи ако се женим един ден, то ще е пак в православна църква, отново заради ритуала.

Хайде, лека нощ и до утре.

П.С. Гладният ми корем плаче, гори от киселини и си мисли как утре ще вкуси отново от порока  Laughing

# 19
  • Мнения: 7 605
И тъй като утре е Св. Валентин, Ще раzправям как като се zапоzнахме с мъжът ми, 2 месеца по късно ходихме zа 1ви път zаедно до БГ, само zа един уикенд, на сватбата на най добрия ми приятел. Толкова го впе4атли, 4е ми каzа, 4е някой ден като (не ако, zабележете  Laughing ) се женим, то Ще е в БГ. И така и стана, в съЩата църква, 4е и в съЩия ресторант после.  Heart Eyes  Heart Eyes  Heart Eyes

За лека ноЩ ви поzдравявам с една песен: Нека се оби4аме, беz да се събли4аме  Joy

Лека  Wink

# 20
  • Мнения: 1 947
   В тази тема ще се включа, понеже е любовна и очаквам да няма съсканици, че мнооо' грозно, мноо' newsm77

   Татяна, аз ли те копирам, ти ли мене? Joy Аз пък ходих с моя мъж на сватбата на сестра му 22 дни,
след като се запознахме и след още 3 месеца отлетях за Дойчланд. А пък на другата година и ние се
оженихме - знаеш, в същата църква, където и вие, а ресторантът да не беше "Димят"? Joy eat

   Хайде, честит Свети Валентинско-Трифоновски ден! Обичайте се и здравословно си пийнете!

Ние с беба ще пием самички пак.

# 21
  • Мнения: 260
Честит Трифон Зареzан на всички!   bouquet
Другия праzник няма как да го праzнувам, zащото сега съм сам.  Cry
То и Трифон Зареzан не върви да се праzнува сам, че Лиска веднага ще ме сложи в списъка на алкохолиците, ама ще му дръпна поне една мастичка zа приспиване   Wine Glass
НАЗДРАВЕ!!!  cheers  Drunk

# 22
  • Германия
  • Мнения: 8 099
Йеааааааааааа аз ли съм първата, която пише на днешна дата  Mr. Green
Наистина голямо писане и брисане е паднало в предишната тема Crazy

# 23
  • Мнения: 260
Йеааааааааааа аз ли съм първата, която пише на днешна дата  Mr. Green
Наистина голямо писане и брисане е паднало в предишната тема Crazy
Закъсня с половин секунда  smile3534  smile3533

# 24
  • Германия
  • Мнения: 8 099
Йеааааааааааа аз ли съм първата, която пише на днешна дата  Mr. Green
Наистина голямо писане и брисане е паднало в предишната тема Crazy
Закъсня с половин секунда  smile3534  smile3533
Мист!  Wink Laughing Другарките са виновни, защото докато ги изчета, секундичката минала  Mr. Green
Ха наздраве поне! Party

# 25
  • Мнения: 7 605
      Татяна, аз ли те копирам, ти ли мене? Joy Аз пък ходих с моя мъж на сватбата на сестра му 22 дни,
след като се запознахме и след още 3 месеца отлетях за Дойчланд. А пък на другата година и ние се
оженихме - знаеш, в същата църква, където и вие, а ресторантът да не беше "Димят"? Joy eat

 #Crazy  ПлаШиШ ме, ами да, в Димят  Joy  Ша падна  Joy  Кога беШе събитието при вас?  Wink

4естит праzник, наzдраве  Wink

# 26
  • Мнения: 260
Йеааааааааааа аз ли съм първата, която пише на днешна дата  Mr. Green
Наистина голямо писане и брисане е паднало в предишната тема Crazy
Закъсня с половин секунда  smile3534  smile3533
Мист!  Wink Laughing Другарките са виновни, защото докато ги изчета, секундичката минала  Mr. Green
Ха наздраве поне! Party
Не се ядосвай zа zакъснението, виж ако беше иzтървала нещо готино в Ebay , тогава си zаслужава.  #Cussing out

# 27
  • Мнения: 1 947
   Ни съ плаши де, Татяна, cheers Без бой не казвам кога беше, ама не ще да е било на същия ден като вас. Mr. Green
Спомням си, че беше през юни.  tooth Еех, бяхме млади, влюбени, сега само влюбени, други пък само млади. Mr. Green
Ама такъв е животът. А като пия червено вино вечер, на другия ден Малената спи като пън. Crazy

# 28
  • Германия
  • Мнения: 8 099

Не се ядосвай zа zакъснението, виж ако беше иzтървала нещо готино в Ebay , тогава си zаслужава.  #Cussing out
Laughing Последното, което си купих от там днес ми го доставиха. Не ми е тръпка тоя драй, цвай, айнс, вчера намерих на смешна цена в Мюлер нещо, което в Еbay щеше да ми струва тройно повече, заради доставката Mr. Green

анна, и мен това ме съветваха по едно време, да съм пиела Sekt хем кърмостимулиращо, хем бебето спяло след това непробудно. Второто не се потвърди.  Mr. Green

# 29
  • Мнения: 1 947
  Е, Зект е леко! Виж, акушерката ни разправяше на курса, че преди 25 години, когато
започнала да работи там, под леглата на родилките имало по една каса хефевайцен.  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт