Отговори
# 180
  • Мнения: 5 816
Най-новата ситуация в сериала Now TV:

 Kızıl Göncalar - ФИНАЛ НА СЕЗОНА
 Wild - Промяна на деня
 My Wonderful Life - Статус Неизвестен
 Boundless Sevda - ФИНАЛ НА СЕЗОНА
Gaddar - Статус Неопределен
 Korkma Ben Yanındadım - ФИНАЛ (27 април)
 Kirli Sepeti - ФИНАЛ (19 май)




И повторенията:

Bahar 1,31 | 1,40 | 1,47
Yalı Çapkını 1,27 | 0,84 | 0,82
Kızılcık Şerbeti 1,15 | 0,91 | 1,26
Gaddar 0,82 | 0,47 | 0,67
Arka Sokaklar 0,76 | 0,70 | 0,64
Aldatmak 0,74 | 0,88 | 0,64
Kuruluş Osman 0,72 | 0,51 | 0,61
Ömer 0,71 | - | 0,42
Sakla Beni 0,68 | 0,48 | 0,62
Kirli Sepeti 0,66 | - | 0,58
KaraAğaçDestanı 0,60 | 0,33 | 0,40
Şahane Hayatım 0,60 | - | 0,49
Sandık Kokusu 0,59 | 0,83 | 0,73
Taş Kağıt Makas 0,53 | - | -
İnci Taneleri 0,44 | - | 0,40

От първите пет сериала, четири са от петък.

# 181
  • Мнения: 7 470
Çağatay Ulusoy и неговите приятели 🎣
🔗 Mesut Çınar, Instagram Story 📍 Çanakkale


# 182
  • Мнения: 5 816
Любимият ми психопат


2.5 милиона гледания за около ден и половина

# 183
  • Мнения: 7 470
Излезе превода на Gaddar


Джаки, наистина е любимия ни психопат, обаче този път ни показаха един влюбен мъж, който търси всичките си кусури, за да оправдае предателството на жената, която обича.

# 184
  • Мнения: 5 816
Телевизионният сериал Gaddar демаскира Аднан Октар!
Ето кои са страшните факти!


Поредицата Gaddar продължава да изненадва публиката! Сериалът, който се следи с вълнение по телевизионните екрани на NOW, този път привлича вниманието, като приема име, което разтърсва дневния ред на Турция: Аднан Октар и мрачната организация на неговите котенца.
Поредицата Gaddar продължава да изненадва публиката! Сериалът , който се следи с вълнение от телевизионните екрани на NOW , този път привлича вниманието, като приема име, което разтърсва дневния ред на Турция : Аднан Октар и мрачната организация на неговите котенца.
Сериалът с участието на Çağatay Ulusoy и Sümeyye Aydoğan е в центъра на събитията с всеки епизод. Сериалът, който изведе на екран трагичната история на таксиметровия шофьор Огуз Ерге през последните седмици, този път разкрива тъмната страна на Аднан Октар и неговата организация.
Сериалът се фокусира върху бруталното отношение и разговорите на човек, известен като Ариф Мубарак, към неговите ученици. Реагирайки на шегата на ученик, персонажът на Ариф Мубарак не се колебае да повреди лицето му. Тези сцени разкриват каква среда на потисничество и страх създава организацията.
Новият епизод ще се фокусира върху тъмните дела на организацията на Аднан Октар. Ще бъдат обсъдени подробно въпроси като това как хората са жертви, как се извършват незаконни дейности, контрабандата на оръжие и прането на пари. Зрителите ще затаят дъх, за да открият истинското лице на организацията на Аднан Октар.
Трейлърът на новия епизод от поредицата Gaddar продължава да вълнува публиката. Фокусиран върху една от най-противоречивите фигури в Турция, сериалът гарантира, че ще ви държи закачени за екрана със своите изпълнени с напрежение сцени.




# 185
  • Мнения: 7 470
Çağatay Ulusoy лови риба на снимачната площадка на Gaddar.

# 186
  • Мнения: 7 038
Много риба, много нещо, тия дни.
Ето и по- големия улов от Чанаккале.
Рибата на Чаатай тежи цели 5.5 кг!
Жаки, интересно какво точно означава статус "Неопределен"? Thinking

# 187
  • Мнения: 5 816
Жаки, интересно какво точно означава статус "Неопределен"? Thinking
Според мен не са определили точно броя серии. Явно нещо изчакват, щом няма яснота колко серии ще бъде, ама не знаем какво. Ако имат големи продажби навън (въпреки, че няма никаква официална информация какъв е интереса), няма да има значение какъв ще е рейтинга, защото могат да се договорят продуцента и телевизията за процент от продажбите. Предполагам, че тая или най-късно другата седмица ще разберем каква ще ни е съдбата.

# 188
  • Мнения: 7 470
Момичета, изгледах епизода  със субтитрите и  имам  въпроси...
Първо вие как разбрахте репликата на Коркут, като каза на Айдан, когато отиде да я "отвлече" от дома на Екбер.
"Екбер е мой чичо". Екбер истински чичо ли му е или само му вика чичо без да имат роднинска връзка.

# 189
  • Мнения: 7 038
Цвети, аз точно това не съм го разбрала, но не мисля,че Екбер му е чичо.
Щяха да го споменат по- рано, ако имаха роднинска връзка, поне така си мисля.
А може и да е от превода.
Ибрахим/ Коркут беше брилянтен в този епизод.

Много симпатичен момент беше и запознанството на Айдан с Мюдюр.
Като се представи с Мюдюр, Айдан го пита на какво е Мюдюр (управител, мениджър).
А той пак, Мюдюр и Дахан и той - "ами Мюдюр е" . Joy


# 190
  • Мнения: 5 816
На мен Айдан, много ми хареса в тази серия.
Този път сценариста се беше погрижил, да не изглежда така нелепо като в доста от сцените с нея.
На мен и в сцените с Коркут, Айдан много ми хареса.
Изобщо Айдан е много хубава в последно време.

# 191
  • Мнения: 7 470
Нези, всичко е възможно. А напълно възможно е и сценариста да е решил така изведнъж да ги направи роднини. Ще разберем по-нататък.
Друго да питам... Накрая за онзи тел. разговор, останах с впечатлението, че дори Екбер се учуди на това "Казва, че е ваш син". На вас така ли ви се стори или аз само си въобразявам. Това означава, че ще се появи нов син на Екбер, още един...

# 192
  • Мнения: 7 038
И аз останах с впечатлението, че Екбер не знаеше кой е този "син ".
Нищо чудно да е имал някоя забежка на младини и сега да разбере,че има син ,за който не е знаел.




# 193
  • Мнения: 5 816
Слагайте тигана, рибата е изчистена!

# 194
  • Мнения: 1 588
Здравейте момичета, 
Честита Цветница,

Честит Имен Ден  на Нези и Цвети,
Бъдете здрави, щастливи и благословени!
Весел празник!


Момичета,
Благодаря Ви,  за подкрепата ♥️
Вчера имах РД,
Черпя Ви,

Общи условия

Активация на акаунт