Отговори
# 255
  • Мнения: 6 822
Добро утро! Coffee
Ех,че хубаво! Завиждам им!!!
Феновете смятат, че с това предложение за брак краят на сериала наближава.
Дали наистина е така?
Пожелавам ви прекрасен ден на Велика сряда с това красиво творчество на аржентинката  Fabiana.

# 256
  • Мнения: 5 374
С Алпер на сета

# 257
  • Мнения: 7 194
Здравейте!

По отношение на предложението за брак в новия епизод...
Според мен може да е продиктувано от последния разговор на Давут и Дахан. Тогава Давут нали му каза, че иска да го види женен за Айдан и с деца. Дахан явно е решил да изпълни последното желание на баща си.

# 258
  • Мнения: 5 374
Според мен, Айдан го сънува.
Няма логика, ей така в нищото да предлага брак (не че, не го искам, ама ми е странно).
Много неестествено ми изглежда, точно като влюбването на Коркут в Лейля и на Курт в Нилюфер.

# 259
  • Мнения: 6 822
Е,защо, Жаки?
На мен не ми изглежда така. Не виждам нищо общо между влюбването на Коркут и Лейля и тях.
Те имат история, минало, напоследък успяха по някакъв начин да рестартират отношенията си и да разберат, а и да си покажат,че са важни един за друг.
Нищо чудно, както казва Цвети, Дахан да се е вслушал в думите на баща си.
А и Айдан много пъти му показа, че иска и ще бъде до него във всичко.
Фатма анне също видя това и я прие.
Какво повече трябва ,освен едно естествено продължение на нещата! Wink
Много се надявам,че не е сън!

# 260
  • Мнения: 707
А според мен си е истинско. Той е голям темерут. А в последните серии проявяващи много внимание към нея. Спаси я от змийската отрова. Първо за нея тръгна като Коркут ги заплаши, не за семейството си. Отново първо за нея се сети като Коркут избяга. Беше готов да се жертва за нея. Тя му се привидя като беше в ковчега. И си я представи бременна. Целуна я там при лодката. Което трябваше да е много романтична сцена. Целуна я като я развърза. Хвана я за ръката като се видя, че ще се мре. Абе като цяло си преосмисли отношението към нея, а снимките ги беше забравил още преди Лейля като ѝ каза, че вече не е същия и да не го обича.
И най важното - бащината заръка. Да не говорим, че дори Фатма анне отново я смята за снаха.

# 261
  • Мнения: 5 374
Не казвам, че не искам или че не имало история за тях, а за момента, в който й предлага. Гони я, бяга от нея и хоп, хайде да се женим, ами не ми естествено за момента. От нищото, в предложението, няма разлика с другите две двойки ...за мен! Ако го сънува ще ми е по-естествено, защото всички знаем, че тя това иска.

# 262
  • Мнения: 7 194
Момичета, вижте какви наблюдателни фенове има. Някой се е прицелил и към Екбер.
Кой ли ще е той?

# 263
  • Мнения: 5 374
Малеее, тоя Ибрахим как слиза от колата само....трепач!

# 264
  • Мнения: 7 194
Ето на каква фенска теория попаднах, за онзи който се е прицелил към Екбер.

Има теория, че човекът отзад е Исмаил Хаджиоглу в много забързаната сцена във 2-рия трейлър на Гадар, епизод 15. Смятате ли, че Исмаил Хаджиоглу може да бъде включен в поредицата?



Ако наистина е Исмаил Хаджиоглу, гледала съм го и е страшно добър актьор.

# 265
  • Мнения: 5 374
Курт май раздава автографи, вместо Чачо

# 266
  • Мнения: 6 822
Момичета, вижте какви наблюдателни фенове има. Някой се е прицелил и към Екбер.
Кой ли ще е той?

Това не са ли хората на Екбер, които винаги са около него. По- скоро те са насочили пистолети от няколко страни срещу Курт,  Дахан, момичетата...
Поне на мен така ми се струва.

# 267
  • Мнения: 707
Курт май раздава автографи, вместо Чачо
Според мен, просто му палят цигарка.
Странно мие е малко как човек спортист пуши, но те нали всички пушат.

# 268
  • Мнения: 845
Аз не мисля, че този човек се е прицелил в Екбер. Те са всички с пистолети и са се прицелили в Дахан. Просто Екбер е застанал така. Този си е част от неговите хора. Но феновете по принцип кой ли не вкараха в тоя сериал, та не ме учудва и това😀

Съгласна съм, че в този момент от нищото Дахан да предлага брак, е малко странен завой. Нетипичен за него. Но пък той изглежда иска да се пенсионира като Гаддар и това за него може би е първата крачка към спокоен живот, за какъвто мечтае.
Само не мисля, че това между Курт и Нилюфер беше неестествено. На тях най-естествено им се получи. Знаех си го, но само се чудех кога😉

# 269
  • Мнения: 5 374
Топ 10 на най-гледаните думи в YouTube до 01.05.24 г
Брой гледания на първия епизод
🌟

Общи условия

Активация на акаунт