Отговори
# 315
  • Мнения: 5 617
Да, Айдан не може да му поставя ултиматум, но аз я разбирам, защото тя се докосна до мечтата си да бъде негова жена и сега пак трябва да се страхува, дали нещо няма да му се случи. Ние го оправдаваме, защото знаеме с какво се захваща и че трябва да разбие тая секта, а Айдан не знае, иначе и тя би отишла с него.
Явно ще отложим сватбата за последната серия.

# 316
  • Мнения: 6 967
За сватбата е ясно, но той беше откровен с нея. Каза и с какво се занимава, каза и да стои далече от него, но тя твърдеше,че знае какво прави и ще го подкрепя.
Каза на Коркут,че Дахан е Гаддар с добро сърце и тя за това го обича.
И сега, изведнъж се почувства сигурна и започна да поставя условия.
А тя, дали ще е негова жена или не, еднакво щеше да се страхува да не му се случи нещо.
Разбирам я, но не мога да я оправдая.

# 317
  • Мнения: 7 339
Здравейте!

Петък е... Гадар ден...

Усещане за стил от... Познайте кой?





# 318
  • Мнения: 5 617
Аз я оправдавам в случая, защото се очаква, че след като й предлага брак, той трябва да е готов за такава реакция от нейна страна, защото тя се страхува за неговия живот. А след като е решил да се жени е длъжен да осигури спокойствие на семейството си. Как ще създава семейство и ще продължи в тази среда.
Разговора с баща му беше точно това, да спре с това и да създаде семейство.

# 319
  • Мнения: 6 967
Това, което не знаем е, какво са си говорили.
Ако той и е обещал,че повече няма да се занимава с това, тогава да, разбирам реакцията и.
Но, ако не е обещавал промяна, то тогава тя много добре знае за какъв мъж е приела да се омъжи.
В добро и в зло трябва да е до него!

# 320
  • Мнения: 755
Аз мисля, че са говорили как това приключва и изведнъж той отново тръгва.
Разбирам я, тя мисли за него.
Тя и преди да предложи брак се чувстваше достатъчно силна да има претенции, а те дори не бяха официална двойка.

# 321
  • Мнения: 6 967
Аз мисля, че са говорили как това приключва и изведнъж той отново тръгва.
Разбирам я, тя мисли за него.
Тя и преди да предложи брак се чувстваше достатъчно силна да има претенции, а те дори не бяха официална двойка.
Да, но никога не го е карала да избира. В това е разликата.
Когато го заключи за себе си, също мислеше за него и се страхуваше, че ще му се случи нещо. Но му показа решителност, каза му " От сега нататък, където си ти там съм и аз!"
А сега...
И, ако избере да отиде и да помогне, ще го остави ли според вас?

# 322
  • Мнения: 5 617
Аз останах с впечатлението, че е решил да изпълни волята на баща си да се откаже и да си направи семейство.
Та от там си вадя изводите, че е решил да се откаже и й предложи брак, но довечера ще разберем със сигурност как стоят нещата.
Яд ме е, че се отлага сватбата и сигурно ще станем свидетели на Дахан гони Айдан, а тя го отблъсква.

# 323
  • Мнения: 6 967
Ще се гонят, ще се гонят и накрая ще се хванат! Grinning
На мен ми е по- интересно как ще си измъкнат Курт и Дахан от тази ситуация?

Както и какво е участието на Екбер и Енвер в схемата с тези момичета?

# 324
  • Мнения: 80
Даже не можах да се зарадвам на това предложение, като видях, че Курт пак е в ръцете на Екбер…
Силно съм притеснена какво ще е участието на Енвер в тая секта, харесвам го много… разговорът за майките беше много силен в последната серия Heart

# 325
  • Мнения: 5 617
Gaddar 15. Bölüm Fotoğrafları Part 2📷

# 326
  • Мнения: 6 967
Момичета, с каква нагласа сте днес?
Кой ще гледа онлайн?
Аз май ще съм на късната прожекция, защото децата са вкъщи и няма да ми се получи директното гледане,за съжаление...

# 327
  • Мнения: 755
Момичета, с каква нагласа сте днес?
Кой ще гледа онлайн?
Аз май ще съм на късната прожекция, защото децата са вкъщи и няма да ми се получи директното гледане,за съжаление...
Аз ще се пробвам за живо предаване, че и без това нещо ми се бъгна автоматичния превод и просто отдолу пише, че си говорят на чужд език

# 328
  • Мнения: 6 967
О, вижте Сумие!
 Тази подготовка дали е за сериала или за някоя фотосесия?

# 329
  • Мнения: 755
Абе пак е в каравана, но гримьорката е друга и тази визия не ми изглежда като Айдън.
Много е хубаво това момиче.

Общи условия

Активация на акаунт