Пак се карахме!!!

  • 3 363
  • 41
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 446
...че сама си пълниш живота с проблеми! намери си по-интересно и полезно занимание от това да се караш с мъжа си!
Peace
Стегни се момиче , мъжа ти те обича. А ти какво правиш?

# 16
  • Мнения: 884
Здравейте,искам да споделя с вас колко гадно се 4увствам,постоянно се съмнявам в мъжа ми,като ми разкаже нещо къде е бил и какво е правил и се съмнявам във всеки детайл от разговора,кое как го е казал и защо го е казал CryТа днес седим си ние на масата и си вечеряме,и както си мълчим и гледаме някво предаване и тои започна да ми разказва как днес като бил на улицата и видял едно сляпо момче и искал да му помогне да го заведе от другата страна на улицата,за да него блъснат и наблизо видял една мацка,с едно спортно ауди и тя искала да помогне на човека да го закара с колата.И той твърди че се трогнал от това че такава като него на пръв поглед мацка,(та подробно ми я описа той явно мн обре я е огледал),е искала да помогне на сляп човек.И аз изревнувах зашото си мисля че не точно това муе направило впечатление,а тя колко добре изглеждала,явно от фитнес се връщала и т.н.Тва ме подразни и сигурно са се заговорили,а аз го посрещам вкъщи рошава уморена и кисела,а и все още не съм тръгнала на фитнес(родих преди 3мес и ме тресе депресията),та затва ми стана гадно и изревнувах,вие какво мислите по въпроса Confused
, че след време, когато депресията ти отшуми, ще се смееш на сегашните си мисли. Аслед още време, когато бебчо вече е проходил, и ти от бягане след него и омаломощена от безсънието си ,си се стопила наполвина, ще ти е още по-смешно  bouquet

# 17
  • София
  • Мнения: 6 363
момичето все пак е родило преди 3 месеца едва! има моменти на депресия след раждането, всеки го удрят на различно място (обикновено, което му е слабо - в случая, ниска самооценка). освен това, тя гледа сама бебето и понеже съм на същия хал, знам как ти се затлачва мозъка от безкрайната самотна въртележка на ежедневието.

а, и понякога наистина няма време дори да се срешиш!

те очевидно са много млади, мъжлето постъпва нетактично и глупаво - вижда се от самолет.

моят съвет към момичето - първо, не се шашкай и не си фантазирай изневери. второ, кажи му направо на мъжа ти, ако не ти е приятно да говори за други жени. но не със скандал - спокойно и твърдо му го кажи. трето, почни да се грижиш повече за себе си - това е най-добрият лек за следродилна депресия.

# 18
  • София
  • Мнения: 932
Искам да запитам всички които казаха на pandora82 че прекалява, че не е добре, обвиниха че посреща мъжа си - рашава по домашно му( не като слязла от корицата на списание), искам да питам - Вие винаги ли сте перфектни, сресани,усмихнати, уверени, неревнуващи, изглеждащи като току що излезнали от козметик????
Сигурно много ще ме нападнат, но аз не мисля че тя не е добре, в депресия и мога само да и пожелая дано излезне по скоро.
И на мен ми се е случвало да не съм уверена- въпреки че изглеждам и имам самочувствието на привлекателна жена, и ми правят много комплименти... но... понякога и аз изпадам в черна дупка сигурно и аз не съм добре  newsm78

pandora82 много кураж, оптай се да се успокоиш и да се освежиш с нещо- направи си  домашна маска за коса, лице, усмихни се на себе си пред огледалото и не си мисли за лъскавите мацки мисли за себе си   bouquet успех.

# 19
  • София
  • Мнения: 4 867
Вие винаги ли сте перфектни, сресани,усмихнати, уверени, неревнуващи, изглеждащи като току що излезнали от козметик????

старая се - заради себе си, заради съпруга си и заради децата си. но дори и да не успявам винаги, пак съм уверена, че ме обичат.

ясно, в депресия е. но от депресия не се излиза като слушаш колко малоумен е съпругът ти, че вижда красиви жени по улицата или като му говориш за мъже, нали?

# 20
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Понякога имам чувството, че се намирам в тийн-форум Tired

Явно жените сме си такива- все търсим повод да се караме с мъжете си. Пък ако няма за какво- сами си създаваме проблемите ooooh!

# 21
  • София
  • Мнения: 1 062
Щот`, разбираш ли, ако ти беше на негово място и в онази кола седеше пичът на пичовете, ти в никакъв, ама в никакъв случай нямаше да се загледаш в него...Ай стига бе.

Иначе за депресията е вярно, аз също бях изпаднала в някакво такова тъпо положение. Понякога даже не се решех. Ама пък ако се самонавиваш, по-добре няма да стане.

# 22
  • Мнения: 4 668
Леле как нападнахте момичето ... Rolling Eyes ама това сигурно е защото никоя от вас не се е чувствала по този начин - рошава , дебела и размъкната 3 месеца след раждането ... То бива идеални форумки , ама чак пък толкова  Confused
Мъжът и не е малоумен както беше писал някой , но не е преценил правилно ситуацията и не се е усетил , че ще я подразни . Според мен не е прав ...

ми защо не се грижиш за себе си? защо си рошава и... забравих какво
щом така се чустваш сигурно и така изглеждаш и това и излъчваш.
допълнително мисля, че не си съвсем наред, но може да е от майчинството.

С теб Лени пак ще си поговорим ... след време , да видим тогава ...

Преди да се роди малкия и аз изглеждах като от списание , но сега не намирам време даже и да се гримирам , въпреки че ходя на работа ...
Има нужда от време , за да се преодолее състоянието в което е и Пандора .
Гледам че повечето , които сте писали сте с деца на поне 2 години  Confused

Пандора - след време ще ти е смешно всичко това , а сега просто не мисли глупости   bouquet

# 23
  • Мнения: 1 336
Леле как нападнахте момичето ... Rolling Eyes ама това сигурно е защото никоя от вас не се е чувствала по този начин - рошава , дебела и размъкната 3 месеца след раждането ... То бива идеални форумки , ама чак пък толкова  Confused
Мъжът и не е малоумен както беше писал някой , но не е преценил правилно ситуацията и не се е усетил , че ще я подразни . Според мен не е прав ...
newsm10

Всичко ще си дойде на мястото в момента, в който имаш малко повече време за себе си и след известно време дори ще ти е смешно както ти е казала и Pipinka.

# 24
  • Мнения: 4 519
Аз пък не се реша, щот косата ми изглежда по-добре несресана! Laughing
Стига си се тормозила за глупости, стискам палци никога да не ти дойдат истински проблеми до главата!

# 25
  • София
  • Мнения: 1 352
Леле как нападнахте момичето ... Rolling Eyes ама това сигурно е защото никоя от вас не се е чувствала по този начин - рошава , дебела и размъкната 3 месеца след раждането ... То бива идеални форумки , ама чак пък толкова  Confused
Мъжът и не е малоумен както беше писал някой , но не е преценил правилно ситуацията и не се е усетил , че ще я подразни . Според мен не е прав ...

С теб Лени пак ще си поговорим ... след време , да видим тогава ...

Много добре казано!  Peace
Просто няма какво да добавя.
Изказванията ви са меко казано злобни. Как може да нападате така момичето.  Shocked
Направо се чудя кой точно не е в ред. Rolling Eyes

# 26
  • София
  • Мнения: 3 679
Не си усложнявай живота - просто човека е споделил с теб, не е искал да те засегне,не е искал да ти натяква ,че си дебела или рошава,а мацката е супер...
Просто подсъзнателно ти се мислиш за такава.....най-добре намери по-минутка за себе си през деня,изкъпи се ,сложи лек грим ,любим парфюм...ще видиш как ще ти се вдигне настроението.
Винаги може да намериш време- детето заспива поне за 20мин.-остави къщата и се погрижи аз себе си,за свое собствено самочуствие ...като излезете на разходка -купи си нещо - много помага за лошо настроение Laughing.Може да е ново бельо...изпробвайте го вечерта-ще се убедиш че мъжа ти още те намира за красива и привлекателна ,че още те обича и ...все пак ти си майка на детето му...за това винаги ще ти е признателен и благодарен
Усмихни се миличка

# 27
  • Мнения: 110
Всъщност, ако беше правил нещо с мацката или имаше някакви намерения към нея, едва ли щеше да седне да ти го разказва, докато си вечеряте. По-скоро щеше да си мълчи по този повод....
Стегни се и не се занимавай с глупости!
Да така е,като се замисля си права Peace

# 28
  • Мнения: 110
Леле как нападнахте момичето ... Rolling Eyes ама това сигурно е защото никоя от вас не се е чувствала по този начин - рошава , дебела и размъкната 3 месеца след раждането ... То бива идеални форумки , ама чак пък толкова  Confused
Мъжът и не е малоумен както беше писал някой , но не е преценил правилно ситуацията и не се е усетил , че ще я подразни . Според мен не е прав ...

ми защо не се грижиш за себе си? защо си рошава и... забравих какво
щом така се чустваш сигурно и така изглеждаш и това и излъчваш.
допълнително мисля, че не си съвсем наред, но може да е от майчинството.
Да наистина си права,знаеш ли аз преди наистина изглеждах като от списание,бях слаба,красива,мъжете се обръщаха след мен,а сега като се гледам в огледалото и си мечтая да изглеждам както преди,отивам в магазина,гледам дрехите,имам пари,но неискам да си ги купя,понеже нямам вече самочувствие че ще ми стоят така добре както преди и накрая излизам с празни ръце CryНе знам,дано скоро да отмине този период на гадните чувства ConfusedБлагодаря ви за подкрепата

С теб Лени пак ще си поговорим ... след време , да видим тогава ...

Преди да се роди малкия и аз изглеждах като от списание , но сега не намирам време даже и да се гримирам , въпреки че ходя на работа ...
Има нужда от време , за да се преодолее състоянието в което е и Пандора .
Гледам че повечето , които сте писали сте с деца на поне 2 години  Confused

Пандора - след време ще ти е смешно всичко това , а сега просто не мисли глупости   bouquet

# 29
  • Мнения: 1 568
Еми не знам,побърквам се вече,много ме дразни постоянно гледа маццките,и аз така си мисля че не съм достатъчно хубава за него SickНе ми обръщайте внимание,яко полудявам сама с бебето вкъщи

Не мисли дали си достатъчно хубава,а бъди хубава!!!!!
Сестра ми роди преди 6 месеца,но на третия вече беше парче и половина и на мажът и лигите му текат и аз така бях преди време,но се стегнах и въобще не мисля кого гледа той,а той се побърква кой гледа мен!  bouquet

Вече си майка,надуй се!То си личи,че те обича щом споделя с теб,не прави сцени,защото ще се отдръпне и ще се затвори и нищо повече няма да чуеш!!!
Насила го прави,но започни от някъде и мисли,за себе си.....повече!!!!!!!!!!!

Общи условия

Активация на акаунт