Такаааа................

  • 3 491
  • 52
  •   1
Отговори
# 15
  • някъде в орбита...
  • Мнения: 2 913
Много се чудите бе, момичета  Simple Smile. Аз нямам толкова нерви. Нямам способността да се прикривам, за това и не бих го правила. Направо бих сложила въпроса ребром и бих искала разяснение на всичко, което ме притеснява. Не говоря за скандали. При последната такава ситуация всичко мина на шега и половинката даже не разбра, че е имало проблем - реши че се майтапя  Laughing

# 16
  • Мнения: 217
Много се чудите бе, момичета  Simple Smile. Аз нямам толкова нерви. Нямам способността да се прикривам, за това и не бих го правила. Направо бих сложила въпроса ребром и бих искала разяснение на всичко, което ме притеснява. Не говоря за скандали. При последната такава ситуация всичко мина на шега и половинката даже не разбра, че е имало проблем - реши че се майтапя  Laughing

Да, опитах. Резултатът е "Сипи си винце и не си мъчи главата с глупости, жено". Перифразирам.

# 17
  • някъде в орбита...
  • Мнения: 2 913
хехеххехехехехехехе  Grinning
Може и така да е. Но какво обяснение даде? Защото аз без обяснение не бих го пуснала - щях да го гъделичкам до смърт или да му разказвам вицове докато играе на компа  Laughing Joy Grinning

# 18
  • Мнения: 217
хехеххехехехехехехе  Grinning
Може и така да е. Но какво обяснение даде? Защото аз без обяснение не бих го пуснала - щях да го гъделичкам до смърт или да му разказвам вицове докато играе на компа  Laughing Joy Grinning

Виж са`..... той е овен.... отиде да спи....без обяснения. А се направих на корава и седнах на компа да пиша тук (нека си мисли, че чатя с очарователни 23-годишни блондини)  Twisted Evil

# 19
  • някъде в орбита...
  • Мнения: 2 913
Ами тогава ситуацията би ме изнервила. Много...... 

# 20
  • София
  • Мнения: 1 345
ох моя мъж същия овен. Никога не обяснява като хората а и мрази разясненията.Може пък наистина да е някаква изненада,но и аз бих се позамислила newsm78

# 21
  • Мнения: 2 498
Давай смело с щипането на колегата Peace и не мисли за бельото-каквото повикало, такова се обадило.....и намери начин да вметнеш при някой случаен разговор например цената на кола маска на мъжки крака, гърди и интимни части или цената на мъжко постригване с кичури в елитен салон.....

# 22
  • Мнения: 217
Равносметка към момента:

1. Брой подарено бельо от съпруга от "онази" марки или от от която и да е друга - 0
2. Брой ощипани колеги - 0
3. Брой колеги, на които искам да счупя главата - 2 (още няма 11 ч.)

Резюме: Искам вкъщииииииииииииииии  Cry

# 23
  • Мнения: 1 495
Щях да го побъркам докато не ми каже. Хич нямам нерви да гадая.И съм много ревнива и много любопитна  и нетърпелива. При това положение даже няма да мога да заспя..

# 24
  • Мнения: 1 495
Равносметка към момента:

1. Брой подарено бельо от съпруга от "онази" марки или от от която и да е друга - 0
2. Брой ощипани колеги - 0
3. Брой колеги, на които искам да счупя главата - 2 (още няма 11 ч.)

Резюме: Искам вкъщииииииииииииииии  Cry



Може изненадата да е за вечерта! Ние сутринта също нищо не си подарихме.
Стискам палци, да те изненада много приятно до края на деня  newsm10

# 25
  • Мнения: 217
Щях да го побъркам докато не ми каже. Хич нямам нерви да гадая.И съм много ревнива и много любопитна  и нетърпелива. При това положение даже няма да мога да заспя..

Въздъх.....
Е, това не стана, ама за успокоение като поспре дъжда, и като поизрина работата, ще отскоча до онзи магазин, да видя дали информацията за цените му е точна  Mr. Green

# 26
  • В голямото море...Живот
  • Мнения: 765
Има време,деня оЩе не е свърШил.
Но ако беШе моя мъж Щях да го изям с парцалите/заради удоволствието да видя реакцията му,заЩото той е 4овекът,който прави филмите в къЩи/.

# 27
  • Мнения: 990
Давай смело с щипането на колегата Peace и не мисли за бельото-каквото повикало, такова се обадило.....и намери начин да вметнеш при някой случаен разговор например цената на кола маска на мъжки крака, гърди и интимни части или цената на мъжко постригване с кичури в елитен салон.....
smile3521

# 28
  • София
  • Мнения: 1 062
Ако изобщо е влизал в този така обсъждан магазин по повод на изневяра, макар че се съмнявам, НИКОГА нямаше да го спомене (магазина) пред теб по какъвто и да било повод. Пък ако ще не овен, ами орел, рак и щука да е.
Така че няма смисъл от толкова размисъл, според мен.
Май доста си се зачела в "Дневникът на Бриджет Джоунс" Simple Smile

Последна редакция: ср, 14 фев 2007, 10:43 от eleksir

# 29
  • Варна
  • Мнения: 1 790
Овен а? И моят е овен. От известно време чистя дълги руси косми от колата, от пода в хола... Снощи като се прибра имаше такъв на пуловера му. Сигур някоя изненада за Св. Валентин ще е.
Ако имах колега щях така да го ощипя, че да посинее. Ама нямам.

Общи условия

Активация на акаунт