💫 Ханде Ерчел и Керем Бюрсин 💫 след "Друг човек" и "Ако обичаш силно" /Тема 35/

  • 31 421
  • 738
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 13 720
Чудесно фенско творчество...

# 76
  • Мнения: 10 504
Flowers Hibiscus Добро утро, прекрасни момичета! Flowers Hibiscus

Желая ви един успешен ден, изпълнен с много усмивки и добро настроение Wink

Gift Heart

Sparkling Heart

# 77
  • София
  • Мнения: 2 643
Здравейте! Grinning




Страстната седмица: Велики вторник
https://btvnovinite.bg/bulgaria/strastnata-sedmica-kakvi-sa-trad … e-den-po-den.html
Скрит текст:
Библейският разказ на Велики вторник припомня как Христос изобличава фарисеите, садукеите и книжниците, проповядва в храма и дава своите последни нравствени наставления. Той разказва притчите за почит към Цезаря и за възкресението на мъртвите, както и за Страшния съд и края на света. Христос прави и пророчества за съдбата на град Йерусалим.

На този ден трябва да се отървем от всичко излишно, да изнесем боклука от къщата.
Миряните се стараят да правят колкото се може повече добрини. Отказват се забавление, танци и пеене.

В славянската традиция от този ден започва подготовката за празничната великденска трапеза.


Nature Dizzy
Още от клипа от снимките на зад кулисите/ off camera на рекламата на Turkcell:
https://twitter.com/teamkeremb/status/1784613165721952438














Лек ден ви желая! Flowers Four Leaf Clover

Последна редакция: вт, 30 апр 2024, 09:32 от Dilemi

# 78
  • София
  • Мнения: 13 720
Привет момичета, наслаждавайте се на живота, който минава бързо....



Ханде Ерчел и Боран Кузум в ролите на Кимия & Аладин от MestİAşk ("Опиянени от любов")

# 79
  • Мнения: 9
Цитат
По глупава публикация не бях чела в тази тема, Ханде направила Хакан известен, до Ханде никой не познавал Хакан ?????? Мила Госпожо, да Ви напомня, че Хакан е 3-то или 4-то поколение Сабънджъ (една от двете най-влиятелни фамилии в Турция)има ли член от тези две фамилии който да не е познат и личният му живот да не се следи под лупа от самото раждане до смъртта им!!!! Явно не четете техните таболойди, които са пълни с информация за всеки един член от тези две семейства. Отворете youtub и там ще видите толкова много информация за самия Хакан и предходните му връзки с не по-малко известни жени. Нима Хатидже е по-малко известна от Ханде, ами Мерве Булугур, ами внучката на Хулия Коджигит, ами една от любовниците на брат му?
Нарочно започнах с първите две за да се обедите в едно от предходните ме писания в които споделих, че връзките на всички тези актриси представляват трамплин към бъдещата им кариера и Ханде не е изключение.
Но бих казала "евала" и за упоритостта защото да поддържаш такава форма никак не е лесно !!!

Мила госпожо sr_28,, добре дошла в темата за Ханде и Керем. Виждам, че сте се престрашила да пишете тук.  За разлика от вас, която влизате без да поздравите и директно давате определения, коя публикация е глупава и коя не, аз обаче ще приема вашето мнение. Защото всеки мисли различно.
Понеже се вижда, че рядко пишете (имате едва 8 поста), явно не са ви познати правилата за писане. Навлезли сте в моят пост и сте продължили да пишете все едно това е мое мнение. Доста време ми отне докато разбера, че сте се опитала да ми отговорите на поста. Другият път пишете под моят пост.
От написаното разбирам, че съм изостанала от светските събития в Турция и въобще не знам, кой е Хакан и кои са Сабанджъ. Добре, че ме осведомихте. Това че Хакан е 4-то поколение Сабанджъ, значи ли автоматично, че всички трябва да го познават?  Както се вижда от популярността му и тази на Ханде, Хакан има доста да догонва Бамби. И сигурно никога няма да я достигне. Неговите последователи в IG са едва 464 хиляди, докато Ханде мина 32.2 милиона последователи. Та се чудя, кой от двамата е по-известният.то е постигнала, го е извоювала без да има з Не отричам, че Хакан е известен с любовните му похождения. Но с постижения в бизнеса до този момент не се е изявил. Лежи на известността на фамилията си. Докато Ханде, всичко коеад гърба си богато и известно семейство. Обичат я навсякъде по света. Бори се сама и има зад гърба си вече доста роли. За Хакан не съм чела да го обичат по света. Добре че се появи на хоризонта и в живота на Ханде та да бъде, както сте се изразила,  "транплинът" в кариерата на Ханде. Иначе кой щеше да я познава. От всичко това, което сте се опитала да кажете, разбрах че Ханде търси транплин, за да се отблъсне от земното притегляне и така да добие известност. В такъв случай мога само да я поздравя. Умее си го момичето, бори се и търси подходящите транплини в живота.
Цитат
Цитат
[/url]

Здравейте,
Да аз наистина много рядко пиша на за сметка на това чета редовно и то от много отдавна. Започнах да чета темите още по време на излъчване на първите сапунки в България, това е времето на Перла, Аси, 1001 нощ, така че съм се начела на доста добри и лоши мнения, но за първи път чета чак толкова "нелепи" изказвания още от времето на тяхната раздяла та до днес. Може би по времето на Аси имаше едно таково противопоставяне относно Туба и Мурат но с времето там нещата се изясниха. А сега за отговора на моят коментар ще цитирам:" Не отричам, че Хакан е известен с любовните му похождения. Но с постижения в бизнеса до този момент не се е изявил. Лежи на известността на фамилията си. Докато Ханде, всичко коеад гърба си богато и известно семейство. Мила Госпожо като ме нарекохте и Вие, но явно толкова сте заслепена от образа на Ханде, че за пореден път изразявате смешни творения относно бизнеса който ръководи. Относно популярността на фамилия Сабънджъ ми едва ли има човек бил в Истанбул и не е чувал за фамилията, а бъдете сигурна че не цялото човечество гледа турски сапунки за да знае и да е чувал за Ханде !!! А пропо почти всички актриси от турските сапунки са от обикновени средностатистически семейства, без нужното образование, но пък почти всички са били модели и участнички в различни конкурси за красота същото се отнася и за немалка част от актьорите !!!
По тази причина сериалите най-често се изнасят на гърба от поддържащи и второстепенни актьори. Такъв е и случая с "Почукай на вратата", където Керем от главна поддържаща роля се превръща в главно действащо лице.
Знам, предварително че няма да се съгласите с мен но за съжаление това е истината, призната от много филмови критици.

# 80
  • Мнения: 2 969
Здравейте,  🌞
Керем е започнал да си връща последователи в Инстаграм 😉😎 Дано тенденцията да продължи

Камия 🦋 ( поне според Гугъл 😉)

# 81
  • Мнения: 5 193
Здравейте,
Скрит текст:
Да аз наистина много рядко пиша на за сметка на това чета редовно и то от много отдавна. Започнах да чета темите още по време на излъчване на първите сапунки в България, това е времето на Перла, Аси, 1001 нощ, така че съм се начела на доста добри и лоши мнения, но за първи път чета чак толкова "нелепи" изказвания още от времето на тяхната раздяла та до днес. Може би по времето на Аси имаше едно таково противопоставяне относно Туба и Мурат но с времето там нещата се изясниха. А сега за отговора на моят коментар ще цитирам:" Не отричам, че Хакан е известен с любовните му похождения. Но с постижения в бизнеса до този момент не се е изявил. Лежи на известността на фамилията си. Докато Ханде, всичко коеад гърба си богато и известно семейство. Мила Госпожо като ме нарекохте и Вие, но явно толкова сте заслепена от образа на Ханде, че за пореден път изразявате смешни творения относно бизнеса който ръководи. Относно популярността на фамилия Сабънджъ ми едва ли има човек бил в Истанбул и не е чувал за фамилията, а бъдете сигурна че не цялото човечество гледа турски сапунки за да знае и да е чувал за Ханде !!! А пропо почти всички актриси от турските сапунки са от обикновени средностатистически семейства, без нужното образование, но пък почти всички са били модели и участнички в различни конкурси за красота същото се отнася и за немалка част от актьорите !!!
По тази причина сериалите най-често се изнасят на гърба от поддържащи и второстепенни актьори. Такъв е и случая с "Почукай на вратата", където Керем от главна поддържаща роля се превръща в главно действащо лице.
Знам, предварително че няма да се съгласите с мен но за съжаление това е истината, призната от много филмови критици.
Разбира се, че няма да се съглася. Кои са тези филмови критици? Всички знаем, че която и друга актриса да беше на мястото на Ханде, нямаше да се постигне този ефект. Да не забравяме и факта, че сериалите се гледат предимно от дами на средна възраст, които почват да припадат по актьорите, до такава степен, че да ненавиждат всяка актриса или бивша половинка, с която са имали взаимотношения. Satisfied
И нищо не е сигурно за кариерите на актьорите в турската индустрия. Видя се, че и Керем не е застрахован от провал след голям успех със СЧК.

А какво казват филмовите критици за "Ако обичаш силно"?

# 82
  • София
  • Мнения: 13 720
sr_28, След като не пишете често, бъде така добра да не ми коментирате постовете. Не се опитвайте да ми бъдете ментор. Опитах се да съм пределно любезна с вас, но явно не разбирате от такова отношение. Много грубо и невъзпитано се държите. Казахте си мнението и не е нужно 100 пъти да ме апострофирате. Ставате смешна вече, да не казвам досадна. Няма как да ми промените мнението за Хакан. Ако в Турция го познават, в другите държава той се прочу най-вече покрай Ханде. Колкото ѝ да не ви харесва това. И след като видимо не можете да понасяте Ханде не си губете времето точно в тази тема. Тук определено си я обичаме. Хайде със здраве и ще се радвам да не ми отговаряте повече.

# 83
  • Мнения: 5 193
Линде, аз ще ти отговоря. Какво го нищиш Хакан? Защо трябва да го знаят някъде другаде освен в Турция? Какво значение има кой колко е известен?
Взаимотношенията на Хакан с Ханде, към днешна дата излизат по-дълги и по-стабилни от тези с Керем. Пу, пу.

# 84
  • София
  • Мнения: 13 720
Линде, аз ще ти отговоря. Какво го нищиш Хакан? Защо трябва да го знаят някъде другаде освен в Турция? Какво значение има кой колко е известен?
Взаимотношенията на Хакан с Ханде, към днешна дата излизат по-дълги и по-стабилни от тези с Керем. Пу, пу.
Слънце, нека се уточня. В случая не е това проблема. Тази госпожа се опитва да ни доказва, че Ханде е с Хакан защото той е известният, богатият и за нея това е трамплин в живота ѝ. Явно не си прочела достатъчно добре, какво е написала. Аз не коментирам какви са им отношенията в момента. Защото не това е нейният подсмисъл. Целта ѝ е да омаскари Ханде. Да я изкара лека и порочна. Чудя се на тези фенови, които не харесват дадена актриса защо си губят времето да пишат в техните теми.

# 85
  • Мнения: 10 504
Ново от нашия къдравелко Wink
"Керем Бюрсин обяви, че тази вечер ще бъде обявена първата изненада на Turkcell за неговата 30-годишнина."
https://twitter.com/bursinbestie/status/1785286689029599519

Gift Heart

Sparkling Heart

Последна редакция: вт, 30 апр 2024, 15:49 от mi_si

# 86
  • Мнения: 5 193
Линде, много добре разбрах какво иска да каже госпожата. Не й е първи такъв коментар.

Обаче разбирам и твоите коментари. Какво значение има колко е известен Хакан? Дали го приемаме? Дали Арзу лайк щяла да даде. Взаимотношенията между хората не трябва да са основно в социалните мрежи.
Всички сме наясно, че не харесваш Хакан, обаче тази критика към него самия, към семейството му, към работата му, ми идва малко излишна. Излишно ми идва вече вълнението за тези неща. Да снимат, да ни радват с хубави проекти, пък да бъдат с когото искат.

# 87
  • Мнения: 10 504
Превод на сторито на Керем: - С Гугъл
https://twitter.com/thebursinguncel/status/1785286287194255707
„Както знаете, Turkcell навършва 30 години тази година и искаме да празнуваме 30-ата годишнина с вас през цялата година. Как ще празнуваме? Имаме много сладки и красиви изненади за вас. Тази вечер ще ви разкажем за нашата първа изненада.
Вече 30 години Turkcell получава невероятни коментари, невероятни съобщения от вас. Но имаше едно съобщение, което никога не беше напразно. Те споделиха това съобщение с мен. И решихме, че ще направим първата си изненада заради това съобщение. Тази вечер ще споделя тази изненада с вас. Надявам се, че ще се насладите.
И така... Ще се видим довечера. "


От документалния филм “Hayatta Mücadele esastır” / “Борбата е важна в живота” с участието на Керем Бюрсин.
https://twitter.com/_b_meli/status/1785257581977461114
Има ли тук някой, който знае какво означава „Бужин”?
Керем: Но чакай малко... Тук не става дума за рунда. Не е ли? И така... запълване на кръга. Буджин... Завършване на кръга. Какъв беше въпросът?

Gift Heart

# 88
  • София
  • Мнения: 2 643
Nature Dizzy Turkcell





Nature Dizzy и Mavi Mağara
https://twitter.com/stiakero/status/1785243573278888087
https://twitter.com/TheBursin_rey/status/1784858100459049299

"Изглежда, че снимките продължават и днес в басейна      и който е публикувал видеото дори е пуснал музиката от Титаник...! Няма да стигнем до филма! "  💙 #MaviMağara #KeremBürsin #DevrimÖzkan

# 89
  • София
  • Мнения: 13 720
Слънце, винаги съм писала, това което съм чувствала. За да го казвам, значи нещо ме притеснява. Но след твоята забележка няма въобще повече да го спомена. Само не разбирам, защо да не критикуваме, това което не харесваме. Или трябва да се правим, че всичко е мед и масло. Струва ми се лицемерно и фалшиво. Но, щом те дразни ще се съобразя.

Общи условия

Активация на акаунт