Ако утре не ми подарък ще се застрелям!

  • 5 185
  • 101
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 4 867
Имам чувството, че ме дразни умишлено и ми идва да го убия  #2gunfire #2gunfire #2gunfire А иначе продължавам да съм ухажвана жена  Embarassed, казвам го да не си помислите, че съм някоя запусната и това да е причината Embarassed Embarassed Embarassed


а ти какво ще му подариш - ритуално самоубийство?
запуснатите жени също могат да бъдат ухажвани, както и незапуснатите - да си останат неухажвани.

# 16
  • Мнения: 884
За празник като Св Валентин предпочитам изненадите да правя аз- просто съм по-изобретателната и по-романтичната от двамата. Акцента винаги е в секса, а това никога не остава неоценено от един мъж, така че когато дойде друга важна дата, например рождения ми ден, никога не съжалявам за положените усилия. Комплексарщина е да сочиш по календара няколко дни предварително, а усещането какво е когато си получиш очаквания подарък -дори не мога да си представя.

# 17
  • Мнения: 884
Имам чувството, че ме дразни умишлено и ми идва да го убия  #2gunfire #2gunfire #2gunfire А иначе продължавам да съм ухажвана жена  Embarassed, казвам го да не си помислите, че съм някоя запусната и това да е причината Embarassed Embarassed Embarassed


а ти какво ще му подариш - ритуално самоубийство?
запуснатите жени също могат да бъдат ухажвани, както и незапуснатите - да си останат неухажвани.
Peace

# 18
  • Мнения: 2 220
Жалко, че се разминавате в желанията си... Ама чак пък да се застрелваш  newsm78 Доколкото разбирам, от него се очаква да купува и да прави изненади - смени ролите и ще видиш, че ще прекарате прекрасно. А и би било намек към него... Но запомни едно - насила хубост не става!!!

# 19
  • Linz
  • Мнения: 11 619
А ти какъв подърк му приготви?

# 20
  • София
  • Мнения: 4 867
А ти какъв подърк му приготви?
ка-лаш-ни-ков! ка-лаш-ни-ков! #2gunfire

# 21
  • Мнения: 3 405
Опитва се, но аз давам яростен отпор срещу идеята да празнуваме св. Валентин, примерно... Нещо като фобия имам към подаръците от любим човек при очакваем повод  Rolling Eyes

И аз съм така, казала съм че не искам подаръци за натрапени празници като Валентинов ден и 8 март Mr. Green
Имаме си други, наши си дни, когато си подаряваме това-онова.
И цветя и бонбони не пия Crossing Arms

# 22
  • Мнения: 1 495
Кога подарява, кога не... Случвало се е на рожден ден да не ми подари нищо, а на имен ден никога не е подарявал.
Така очакването е още по-голямо - ще ми подари ли нещо, няма ли, а какво ли  Mr. Green

# 23
  • Linz
  • Мнения: 11 619
А ти какъв подърк му приготви?
ка-лаш-ни-ков! ка-лаш-ни-ков! #2gunfire
Joy
Вече го писах- този празник е за тийнейджъри и е повод само за сръдни при по-улегнали двойки Tired Мъжете не ги бОли, а жените си държат...

# 24
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
абе, хора, какви сте ми материалисти!къде е по-нежно едно послание, емайл, смс или една интимна ве4ер, пък и дори буен купон и после ......романтика!

# 25
  • Мнения: 747
Подари му ти подарък, направи се на разсеяна, все едно за теб подаръците не значат нищо.
Mylenka вече ти е казала, ама и аз да повторя: ако искаш оправи малко заглавието Laughing

# 26
  • Мнения: 750
Я вземете направете един секс Heart Eyes Mr. Green Нали е празника на влюбените Grinning

# 27
  • Мнения: 990
Винаги получавам подарък за празника  Wink А, що се отнася до думите "над тия неща" имам алергия към тях  smile3514

# 28
  • Мнения: 814
За всеки празник получавам подарък, но по-важното е,че ме обича и в делнични дни.
Но пък чак до стрелба да се стигнеш, защото не ти е поднесъл подарък, много емоционално звучи newsm78!

# 29
  • Мнения: 7 723
А ти какъв подърк му приготви?
ка-лаш-ни-ков! ка-лаш-ни-ков! #2gunfire

 Joy ка- лаш -ни- ков    #2gunfire  Joy

Общи условия

Активация на акаунт