🌹 ЕРГЕНЪТ 🌹 - Сезон 3, Тема 10

  • 110 474
  • 2 417
  •   2
Отговори
# 2 025
  • Мнения: 209
Да, за де не излезеш тъпо парче, трябва да мълчиш като чухел

# 2 026
  • Мнения: 727
Много интересно нещо каза Туджаров за синхроните - че често, когато на синхрон някой се изказва по "цветущо", използва интересни определения и метафори, това са реплики, които се подхвърлят от екипа. И даде примери с Игри на волята, че на тях така са им казвали: "Сега няма ли да звучи по-добре, ако кажеш..."

# 2 027
  • Мнения: 836
Катето е хубавица, но не съм съгласна, че сме щяли дълго да я помним, напротив. Помнят се по-атрактивни участници, пък дали с добро или лошо. Тя беше много тиха и пасивна, мяу, мяу.
Но я разбирам, аз също на нейно място бих се държала и така, не бих крещяла и да се излагам в нац.ефир, а по-скоро ще си премълчавам.

Иначе без грим и прически повечето са доста обикновени момичета, вкл. и Валерия от мин.сезон, нищо че е модел в Япония.

Не успях да гласувам в анкетата, но почти никаква разлика не видях в Надя с или без грим, все същата.

# 2 028
  • Мнения: 689
Много интересно нещо каза Туджаров за синхроните - че често, когато на синхрон някой се изказва по "цветущо", използва интересни определения и метафори, това са реплики, които се подхвърлят от екипа. И даде примери с Игри на волята, че на тях така са им казвали: "Сега няма ли да звучи по-добре, ако кажеш..."
При някои много си личи, например Християна имаше изцяло друга интонация като говореше нещо наизустено. Така беше и във визитката, и като разказваше на Алек, че е детска психоложка.

Впрочем с тази какво стана? 😀 Толкова борби за екранно време, песен със заапване щеше да пуска, продукти за отслабване ли щеше да рекламира, накрая мина и замина. 😀

А, днес е пуснала това, ако на някого му се причинява:

# 2 029
  • Мнения: 516
Да, за де не излезеш тъпо парче, трябва да мълчиш като чухел
То защото много трудно да сглобят един кадър как Палек (или някоя от участничките) я пита нещо от сорта “Абе, ти малоумна ли си, виж какво те питам!?”, и после да я дадат как гледа умно Stuck Out Tongue Winking Eye

# 2 030
  • Мнения: 114
Знае ли се къде Катя е завършила този индустриален дизайн?
Не знам, някой каза, че е инженер по индустриален дизайн, вероятно ТУ. Но кой ТУ не е известно.Тя самата също каза в някакво интервю след излизането, че това е учила.

# 2 031
  • Мнения: 3 112
А тоя Алек колко ми падна вече в очите...Или го надцених, предвид че можеше да се изразява, да се прави на мил и вникващ в проблемите на момичетата.
Но хората са казали - ще познаеш  мъжа по раздялата.
Преди ден ще мляска някое момиче, а на следващия при раздаването на розите, ще ми се прави на Хенри VIII с това безсърдечно отношение. Някои ги натири дори без дума. Бъди джентълмен поне малко, тези момичета се излагат цял сезон в името да ти се харесат, търпят битови неуредици и психически дискомфорт, няма да ти се счупи толкова реномето на милионерски наследник, ако кажеш някоя положителна дума на изпроводяк.
Ставаше ми жал за всяка една, дори да не съм ѝ била фен, при това толкова унизително тръгване. Не ми е гот жени да бъдат унижавани след всичкото им треперене ...от студ, от чувства, от надежди.
Дечко Алек се вживял в ролята си на шеф от предприятието на баща си и го играе непристъпен и суров.
Като му натрапват целувки не знае как да парира тези им попълзновения, а после огорчен едва ли не...
Виктор поне не обиди никоя нито с дума, нито с поведение. И не мога да повярвам, че го пиша в негов плюс, но е факт.

# 2 032
  • Мнения: 231
Гледах Надкаст с Камелия Ноева, доста приятен анализ направиха. Камелия се беше подготвила много добре, с много записки и точки за анализ. Бих я гледала много пъти още.

# 2 033
  • Мнения: 573
Катето ми беше приятна в Надкаст. Обясни, че питала Алек за дестинациите, защото е искала да му разкаже за родния град на майка ѝ, който бил голям будистки център. А на монтажа я изкараха като някое тъпо парче, което задава малоумен въпрос на Алек.

Е тя можеше да каже "Виждаш, че съм малко азиатка, можеш ли да кажеш каква точно азиатка? Интересна ли ти е Азия?". А не "обичаш ли да пътуваш?". Сама си се прецака и тва е.

# 2 034
  • Мнения: 727
Аз нямам нищо против Камелия, но сега не ме изкефи. Прекалено много защитава Маги, а аз просто харесвам по-обективни коментатори. На моменти звучеше и сякаш знае някаква информация "от кухнята".

# 2 035
  • Мнения: 689


За съжаление малкото симпатия, която имах към Вики се изпари... Не можеш да казваш за мъж с татуировка "смърт за к**вите", обвинения в насилие и който е изгонен от реалити, защото е посегнал на жена, че е "много чист и добър".
Слагам си и аз маската на хейтър.

# 2 036
  • Мнения: 836
С индустриален дизайн е Надя, не Катя.

# 2 037
  • Мнения: 24
Знае ли се къде Катя е завършила този индустриален дизайн?

Във Варна беше казала.

# 2 038
  • Мнения: 18 748
В последния епизод искрено съжалих момичетата, като видях екипът как са навлечени. Всичките бяха с якета и качулки. Като тръгнаха да събират техниката преди церемонията на розата, много ясно се видя.

# 2 039
  • Мнения: 11 504
Знае ли се къде Катя е завършила този индустриален дизайн?

Във Варна беше казала.

Да, в ТУ Варна е завършила. Била е средна студентка, незапомняща се. Явно е ходила по онова време без грим, защото доста от преподавателите й бяха учудени как изглежда към днешна дата по ТВ.

Общи условия

Активация на акаунт