БисИри и правописни историй 7

  • 40 142
  • 950
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 6 212
Ама защто така се заяждате вместо да направите по една свирчица на вашия мечо празник е всепак  Hug #Cussing out  bouquet Embarassed Heart Eyes

 Mr. GreenНедей се връзва пък ти, цитатите все пак са анонимни... и аз лично не влагам лоши чувства...  Peace Обаче какво да направя, като неграмотностите ми вадят очите...
Който не иска да си взема поука, да не чете тука! Wink

# 16
  • Мнения: 3 447
Мисля си, че по- скоро е срамота българин да няма елементарни познания.
Иначе хубаво първо ни стреляш, после ни поднасяш букет. Някак оптимистично ми изглежда.  Laughing
Това последното него разбрах но виждам колко сте много зле настроени кам новаците тука и то на днешния празник  #2gunfire Hug  bouquet Embarassed

# 17
  • Мнения: 11 329
Анкохолик!  Joy Joy Joy
Нова дума!
Проблясък и напред - науката е слънце!

Сладуранке, липсваше ми! Hug

# 18
  • Мнения: 3 447
Сладуранке, липсваше ми! Hug
И азте обичам мила  Hug  bouquet Hug Heart Eyes

# 19
  • Мнения: 293
Ама защто така се заяждате вместо да направите по една свирчица на вашия мечо празник е всепак  Hug #Cussing out  bouquet Embarassed Heart Eyes

 Joy Joy Много добра, бре, ей!


За да не се хиля само, ще допълня: четохте ли селската тема? Пълна е с 'лизбийки' и 'селенки' Grinning

# 20
  • Мнения: 4 668
Цитат на:  link=topic=164828.msg3218489#msg3218489 date=1171442188
Не изобщо пия само ягоди със шемпанско с моя мечо  Hug  bouquet Embarassed Rolling Eyes Crossing Arms hahaha
Аз немога да разбера вие за много умни лисе мислите в тая тема  #Cussing out #2gunfire #Cussing out #2gunfire Hug  bouquet Embarassed Hug
Не , не се мислим за много умни ... Просто сме грамотни   Mr. Green

Ама защто така се заяждате вместо да направите по една свирчица на вашия мечо празник е всепак  Hug #Cussing out  bouquet Embarassed Heart Eyes

Като гледам - не можеш да пишеш правилно , ама от свирки много разбираш ...

И вземи се поучи малко , вместо да стреляш като луда с този емотикон  #2gunfire Ще ти е от полза . А пък ако не ти понася - недей да четеш тук !

# 21
  • Мнения: 920
Я, монда модератор ли е? Хм, беше ми много симпатична.

# 22
  • Мнения: 3 447
Като гледам - не можеш да пишеш правилно , ама от свирки много разбираш ...

Амида разбирам защо да не Embarassed  bouquet Вие като сте много гръмотни разбиратели от свирчици а  Blush  bouquet Hug

# 23
  • София
  • Мнения: 6 212

 Mr. GreenНедей се връзва пък ти...
Излиза, че май аз съм се вързала... новаците по-лесно се подхлъзват явно! Blush Laughing

# 24
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Гьорги Гьоргиев Така един ученик е написал името на свой учител и даже го е оценил - pomagalo.com
SLADURANA85, за твоите публикации май отделна тема трябва да пуснем. За умни се мислим, що? Ти за глупава ли се имаш? Чети редовно тук и си води бележки. Никой не се е родил научен, но е срамота, ако си остане такъв, какъвто се е родил.

# 25
  • Мнения: 3 447
SLADURANA85, за твоите публикации май отделна тема трябва да пуснем. За умни се мислим, що? Ти за глупава ли се имаш? Чети редовно тук и си води бележки. Никой не се е родил научен, но е срамота, ако си остане такъв, какъвто се е родил.
Неразбрах какво искаш дакажеш но да не съм на училище случаино а  Hug  bouquet #2gunfire Rolling Eyes

# 26
  • Мнения: 4 425
Любовта е кат купейка звънне дрънне и уфейка!  Grinning
Неразбрах
Амида
гръмотни- може би идва от гръм,гръмотевици и прочие  Laughing

найстина,остуяваме

# 27
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
SLADURANA85, за твоите публикации май отделна тема трябва да пуснем. За умни се мислим, що? Ти за глупава ли се имаш? Чети редовно тук и си води бележки. Никой не се е родил научен, но е срамота, ако си остане такъв, какъвто се е родил.
Неразбрах какво искаш дакажеш но да не съм на училище случаино а  Hug  bouquet #2gunfire Rolling Eyes
Явно си тежък случай! - Не само неграмотно пишеш, но и трудно разбираш грамотното писане. Не, не е училище тук, но си личи колко много ти липсва то.
Хайде със здраве! Peace

# 28
  • Мнения: 7 640
хмм- SLADURANA85  и Dona са с един и същ профил newsm78

модовете да кажат нещо?

# 29
  • Мнения: 1 937
Сладураната, интересно как са те пропуснали за всичките 2 192 публикации.   Laughing
PolarFox, въображение основно и съвсем малко форумска грамотност - в смисъл на боравене с форума!

Общи условия

Активация на акаунт