Отговори
# 90
  • Мнения: 2 172
Цитат
В реалния живот,Суна е женена за Абидин.Няма как да остане с Кая.
Каква е връзката между двете изречения - причинно-следствена ли? Rolling Eyes
В реалния живот има Берил и Ерсин и ... май не са женени... Нещо ми се смесиха ябълки и круши тук...
Не мисля, че става дума за актьорите, които са гаджета в реала, а за героите в романа на психиатъра, по чийто сюжет е филма. Нали историята е по действителен случай. Сигурно това е имала предвид, че истинските Суна и Аби се женят, а не актьорите Берил и Ерсин .
п.п. Само предполагам, но така ми звучи логично. Иначе аз също харесвам повече Кая. Героят Аби е свестен тип, но са избрали грозноват актьор за ролята,  никак не си подхождат визуално със Суна, а и за мен е слаб като актьор, много еднотипна игра показва. За мен Ерсин и Пело правят най-слабите образи. Аби е положителен герой, но ми е мега безличен и аморфен, като излъчване, а Пело е гаден персонаж, но ако беше добра актриса Буче можеше да блесне, а присъствието й само дразни. Гола вода е, като актриса.  Ето Ифакат голяма гадина, но е ярък, жив образ, актрисата е добра и се справя със задачата .

Последна редакция: чт, 02 май 2024, 01:06 от sineva 1

# 91
  • Мнения: 86
Милена Тодорова 756835 -В реалния живот Берил и Ерсин не са женени.Просто поредното залюбване на снимачната площадка.Преди Ерсин,Берил имаше връзка с друг актьор,с когото играеха във "Приказка на острова".Даже в "Рибарче" влезе преди да беше прекратила връзката си с него.Но дори и да не е така,няма нищо общо между филмови герои и съпружески отношения в реалния живот.Тя и Йозге Гюрел беше женена ама изигра "Мистър грешен" с Джан Яман и то доста сполучливо.Изневяра с Пърл,едва ли,защото това което се е случило между тях е било много преди Кая да познава Суна.Нали не мислим,че е бил монах?Да,изневери и с Пелин,но защо?Как мислиш,ако една жена,говоря за реалния живот не за сериала,непрекъснато пренебрегва мъжа си,казва му,че не иска деца от него,не се интересува от него,дали този мъж ще остане до нея или ще потърси нещо друго?Аз пък си мисля,че Кая доста време търпя капризите и и пренебрежението и.Не беше ли тя първата която сподели с Ферит,че иска да се разведе?Значи,когато Кая се ожени за нея за да я спаси от баща и можа да я върне към нормалните и настройки,но когато ползата от него свърши,Абидин ще я връща,така ли?Ами като толкова много се обичат защо Абидин не се ожени за нея за да я спасява,ами се направи на сърдит,сякаш тя беше виновна,че баща и я заведе насила при Сафетови и я ожени,защо не попречи на сватбата и с Кая?Нека направим сравнение между Ферит и Абидин.Оня беше откачил и пред пистолета на Тарък не трепна,а Абидин видя Суна в имението на Сафет и до там,примири се.Между другото,в първи сезон имаше повече химия Суна-Фуат,отколкото Суна-Абидин.Даже останах изненадана когато се разбра,че са двойка в реала,особено като знаех,че е във връзка с Ердем Кайнарджа.
Какво е това постоянно заяждане с хора които пишат малко тук?
Говоря за реалния живот на сестрата на госпожа Джигдем(ако не бъркам името и).Филма е по действителна история,нали така?Е в реалния живот,сестра и(във филма се казва Суна е женена за Абидин).Какво не се разбра,та пак почнахме да пишем съчинения.Колко нови момичета,писаха тук и вие които се имате за ветеранки,ги прогонихте?Като не ви харесва,заключете темата.И аз спирам да пиша,спокойно

# 92
  • Мнения: 456
В реалната история Суна и Абидин са женени и имат дъщеря. Милена е права.

# 93
  • София
  • Мнения: 2 045
В реалната история Суна и Абидин са женени и имат дъщеря. Милена е права.

Тъкмо това щях да питам и чета пак някакви скандали. Може ли подробности от къде е инфото, че искам и аз да прочета? Не съм намирала до сега нищо, а ми е интересно.

# 94
  • Мнения: 456
В реалната история Суна и Абидин са женени и имат дъщеря. Милена е права.

Тъкмо това щях да питам и чета пак някакви скандали. Може ли подробности от къде е инфото, че искам и аз да прочета? Не съм намирала до сега нищо, а ми е интересно.
Ще го потърся и ще ти го пусна,  има снимки,  които съм качила в старите теми.

# 95
  • Мнения: 83
Относно чувствата на Абидин към Суна и това, че за разлика от Ферит, той не се бори докрай за любовта си, си мисля, че тук влияе и нещо друго. Абидин не е убеден, че си подхождат със Суна като социален статус и това може би също играе роля в поведението му и допринася за тази негова нерешителност в определени моменти. Дали обаче това няма да се промени, ако и той се окаже неизвестен досега незаконен син на някой от фамилията? Примерно казвам, не че знам или предполагам нещо по въпроса. А пък за актьорската игра е трудно да се каже, защото на фона на вдигнатата до небесата летва от Мерт и Афра играта на някои от колегите им може да изглежда недотам убедителна.

# 96
  • Мнения: 421
Милена Тодорова 756835 Не се заяждам,момиче!Що се отнася до сестрата на прототипа на Сейран аз знам друго.Знам,че тя е била първата пациентка на психоложката и след това другите.Когато Суна започна да изкрейзва,упорито се говореше,че се развеждала и отивала в Антеп и си оставала сама.Колко е истина и колко измислица си знаят само истинските прототипи.Във филма има и реални образи,но и измислени.Доста събития бяха променени заради зрители и рейтинги.Освен това филма е по записки на психоложката,а не по роман както го пишат.Така,че зависи кое ще надделее.Последно се говореше,че Таро имал проблеми с продукцията и не искал да подпише за трети сезон.Може би и заради това ще напусне сериала и ще възродят Суна-Абидин.Просто отделиха много екранно време на безличната Буче,отколкото на Таро.То като погледнеш реално,Афра също беше пренебрегвана заради тая некадърница.В един момент зрителите имаха усещането,че Бучето е главна героиня.Освен това сме свидетели и на измененията на сценария в "движение".Първо вкараха онази докторка,но когато зрителите се разбуниха,безславно си замина.После вкараха някакви момченца,но след бунта на зрителите не разбрахме кога напуснаха сериала.После вкараха Невра,но и тя набързо си замина.Да не говорим колко сцени бяха променени или изрязани,сцени показвани в трейлъри,но не и в епизоди.

Последна редакция: чт, 02 май 2024, 10:07 от mimi 65

# 97
  • Мнения: 22 252


Всеки е чел нещо и изказва предположения. Семейство Камер не поддържат връзка със сестрата на Джигдем и не са искали да се зачеква нейната линия в сериала. Оттам си правим изводите, че историята на Суна е писана встрани от истината.

# 98
  • Мнения: 86
Милена Тодорова 756835 Не се заяждам,момиче!Що се отнася до сестрата на прототипа на Сейран аз знам друго.Знам,че тя е била първата пациентка на психоложката и след това другите.Когато Суна започна да изкрейзва,упорито се говореше,че се развеждала и отивала в Антеп и си оставала сама.Колко е истина и колко измислица си знаят само истинските прототипи.Във филма има и реални образи,но и измислени.Доста събития бяха променени заради зрители и рейтинги.Освен това филма е по записки на психоложката,а не по роман както го пишат.Така,че зависи кое ще надделее.Последно се говореше,че Таро имал проблеми с продукцията и не искал да подпише за трети сезон.Може би и заради това ще напусне сериала и ще възродят Суна-Абидин.Просто отделиха много екранно време на безличната Буче,отколкото на Таро.То като погледнеш реално,Афра също беше пренебрегвана заради тая некадърница.В един момент зрителите имаха усещането,че Бучето е главна героиня.Освен това сме свидетели и на измененията на сценария в "движение".Първо вкараха онази докторка,но когато зрителите се разбуниха,безславно си замина.После вкараха някакви момченца,но след бунта на зрителите не разбрахме кога напуснаха сериала.После вкараха Невра,но и тя набързо си замина.Да не говорим колко сцени бяха променени или изрязани,сцени показвани в трейлъри,но не и в епизоди.
Аз също зная че е първата пациентка,но също зная че е омъжена за Абидин и имат дъщеря.Назад във темите има дори качени снимки на Суна,Есме и дъщерята има и на Суна и Абидин/Истинските/.Когато репликирате и не само вие,опитайте се първо да разберете и да обмислите когато нападате.И не съм момиче,зряла жена съм

# 99
  • Мнения: 421
Милена Тодорова 756835 Не се заяждам,момиче!Що се отнася до сестрата на прототипа на Сейран аз знам друго.Знам,че тя е била първата пациентка на психоложката и след това другите.Когато Суна започна да изкрейзва,упорито се говореше,че се развеждала и отивала в Антеп и си оставала сама.Колко е истина и колко измислица си знаят само истинските прототипи.Във филма има и реални образи,но и измислени.Доста събития бяха променени заради зрители и рейтинги.Освен това филма е по записки на психоложката,а не по роман както го пишат.Така,че зависи кое ще надделее.Последно се говореше,че Таро имал проблеми с продукцията и не искал да подпише за трети сезон.Може би и заради това ще напусне сериала и ще възродят Суна-Абидин.Просто отделиха много екранно време на безличната Буче,отколкото на Таро.То като погледнеш реално,Афра също беше пренебрегвана заради тая некадърница.В един момент зрителите имаха усещането,че Бучето е главна героиня.Освен това сме свидетели и на измененията на сценария в "движение".Първо вкараха онази докторка,но когато зрителите се разбуниха,безславно си замина.После вкараха някакви момченца,но след бунта на зрителите не разбрахме кога напуснаха сериала.После вкараха Невра,но и тя набързо си замина.Да не говорим колко сцени бяха променени или изрязани,сцени показвани в трейлъри,но не и в епизоди.
Аз също зная че е първата пациентка,но също зная че е омъжена за Абидин и имат дъщеря.Назад във темите има дори качени снимки на Суна,Есме и дъщерята има и на Суна и Абидин/Истинските/.Когато репликирате и не само вие,опитайте се първо да разберете и да обмислите когато нападате.И не съм момиче,зряла жена съм
Милена Тодорова 756835 Не се заяждам,момиче!Що се отнася до сестрата на прототипа на Сейран аз знам друго.Знам,че тя е била първата пациентка на психоложката и след това другите.Когато Суна започна да изкрейзва,упорито се говореше,че се развеждала и отивала в Антеп и си оставала сама.Колко е истина и колко измислица си знаят само истинските прототипи.Във филма има и реални образи,но и измислени.Доста събития бяха променени заради зрители и рейтинги.Освен това филма е по записки на психоложката,а не по роман както го пишат.Така,че зависи кое ще надделее.Последно се говореше,че Таро имал проблеми с продукцията и не искал да подпише за трети сезон.Може би и заради това ще напусне сериала и ще възродят Суна-Абидин.Просто отделиха много екранно време на безличната Буче,отколкото на Таро.То като погледнеш реално,Афра също беше пренебрегвана заради тая некадърница.В един момент зрителите имаха усещането,че Бучето е главна героиня.Освен това сме свидетели и на измененията на сценария в "движение".Първо вкараха онази докторка,но когато зрителите се разбуниха,безславно си замина.После вкараха някакви момченца,но след бунта на зрителите не разбрахме кога напуснаха сериала.После вкараха Невра,но и тя набързо си замина.Да не говорим колко сцени бяха променени или изрязани,сцени показвани в трейлъри,но не и в епизоди.
Аз също зная че е първата пациентка,но също зная че е омъжена за Абидин и имат дъщеря.Назад във темите има дори качени снимки на Суна,Есме и дъщерята има и на Суна и Абидин/Истинските/.Когато репликирате и не само вие,опитайте се първо да разберете и да обмислите когато нападате.И не съм момиче,зряла жена съм
Хайдеее,къде бяхме и къде отидохме.Просто първото репликиране беше,че няма как Суна да бъде с Кая,защото в реалния живот са женени с Абидин и беше от твоя страна.Обърнала съм се с "момиче" защото смятам,че на каквато и възраст да сме,все пак сме си момичета.Хайде,да го наречем "зрели момичета".Някак си "госпожо" не ми звучи добре.И дали сериала е историята точно на това семейство знае единствено Гюлсерен.Другите могат само да предполагат.

Последна редакция: чт, 02 май 2024, 11:19 от mimi 65

# 100
  • Мнения: 22 252
Момичета, яваш Stuck Out Tongue Winking Eye

# 101
  • Мнения: 2 320
Ами като толкова много се обичат защо Абидин не се ожени за нея за да я спасява,ами се направи на сърдит,сякаш тя беше виновна,че баща и я заведе насила при Сафетови и я ожени,защо не попречи на сватбата и с Кая?Нека направим сравнение между Ферит и Абидин.Оня беше откачил и пред пистолета на Тарък не трепна,а Абидин видя Суна в имението на Сафет и до там,примири се.

Абидин е проклет подчинен Grinning, Ферит е златното момче със солиден гръб. Сравнението между действията на двамата е безсмислено. Да не говорим, че са с коренно различна чувствителност. Ферит е експлозия от емоции, буря, торнадо, което преминава през теб и остава усещане за нещо доминиращо. Абидин е полъх, който ти носи едва доловим аромат на това, което носи в себе си.
В моите очи Абидин не е страхливец, той би тръгнал срещу всеки, но не и срещу волята на Суна. Опита се, обеща й малкият си свят, подари й единственото, което има- пръстенът на майка си, но тя му го върна без да му сподели, че е в беда.
Първият път Суна реши да се подчини на баща си и се омъжи за Сафет, вторият път реши да се изправи срещу него и се омъжи за Кая. В нито един момент тя не видя в лицето на Абидин изход за себе си. Напротив, след като се омъжи за Кая, не веднъж сурово му показа мястото, на което принадлежи- до вратата.
Какво да направи той? Да се тръшка, да я преследва, да я отвлича отвсякъде и да я принуждава да го забележи?
Ами, не... Аби не може да си позволи това, нито е присъщо за характера му, и слава Богу. Нека Суна, сама намери верният път, това ще е от полза за всички.

# 102
  • Мнения: 2 345

Ферит си е със същия поглед 😍

# 103
  • Мнения: 1 181
Каквото сабя покаже ще е момичета. Страхотен ден да имате

# 104
  • Мнения: 421
Ами като толкова много се обичат защо Абидин не се ожени за нея за да я спасява,ами се направи на сърдит,сякаш тя беше виновна,че баща и я заведе насила при Сафетови и я ожени,защо не попречи на сватбата и с Кая?Нека направим сравнение между Ферит и Абидин.Оня беше откачил и пред пистолета на Тарък не трепна,а Абидин видя Суна в имението на Сафет и до там,примири се.

Абидин е проклет подчинен Grinning, Ферит е златното момче със солиден гръб. Сравнението между действията на двамата е безсмислено. Да не говорим, че са с коренно различна чувствителност. Ферит е експлозия от емоции, буря, торнадо, което преминава през теб и остава усещане за нещо доминиращо. Абидин е полъх, който ти носи едва доловим аромат на това, което носи в себе си.
В моите очи Абидин не е страхливец, той би тръгнал срещу всеки, но не и срещу волята на Суна. Опита се, обеща й малкият си свят, подари й единственото, което има- пръстенът на майка си, но тя му го върна без да му сподели, че е в беда.
Първият път Суна реши да се подчини на баща си и се омъжи за Сафет, вторият път реши да се изправи срещу него и се омъжи за Кая. В нито един момент тя не видя в лицето на Абидин изход за себе си. Напротив, след като се омъжи за Кая, не веднъж сурово му показа мястото, на което принадлежи- до вратата.
Какво да направи той? Да се тръшка, да я преследва, да я отвлича отвсякъде и да я принуждава да го забележи?
Ами, не... Аби не може да си позволи това, нито е присъщо за характера му, и слава Богу. Нека Суна, сама намери верният път, това ще е от полза за всички.
И най-вече за самата нея.Ама как ще го напишат,не се знае.

Общи условия

Активация на акаунт