Стани богат - тема 22

  • 14 956
  • 693
  •   1
Отговори
# 645
  • София
  • Мнения: 2 066
Нещо не разбрах ясно защо е Кестнер. Както и да е.
Хубава празнична вечер (играйте и на линка за Европа-непознатата в 24часа).

# 646
  • Мнения: 3 705
Кънчев защо ни пожела приятно лято? Или аз нещо не разбрах?

# 647
  • Пловдив
  • Мнения: 14 906
Цитат
Нещо не разбрах ясно защо е Кестнер. Както и да е.
Не се изказва добре за Хитлер.

# 648
  • София
  • Мнения: 2 066
(Благодаря на отговорите за Кестнер. "Птицата", от поста под моя - и на теб за хорото.)
Дааа, пуснах си края отново за да чуя водещия. Последно за сезона предаване беше тази петъчна вечер.
Като се появи 2-та част на играта в "24" - ще я линкна (да си я имаме тук). Ами, надявам се, ако някой попадне на нещо интересно, да го споделя!
(А щом си върна аватара със снимката ми от "реала" - значи съм си получил и наградата. Още не.)
Иначе..., Кой Да Знае?

Последна редакция: пт, 24 май 2024, 21:37 от EmBrother

# 649
  • Мнения: 8 339
@Аня. Съгласен.
Дамите, играли/които играят нар.танци - да рекат дали се учат всички хорА и това известно или неизвестно е. Понеже си мисля, че става и за по-горно ниво питанката...

Не гледах, че си имах други занимания, но ако питаш за Джангурицата - да, известно  и се учи още в началото, към края на първата група или началото на втората. Не си спомням вече кога точно беше.

# 650
  • Мнения: 36 914
И аз не очаквах, че ще е последен епизод за сезона. Сега сигурно ще дават повторения.

# 651
  • Русе
  • Мнения: 578
Честно казано, ще си почина малко, защото съм се пристрастила към предаването, а Кънчев ми е безкрайно досаден - повече говори той, отколкото участниците.

# 652
  • Мнения: 21
Снимаха ме на 23 март и още не са излъчили моя епизод. Значи да очаквам чак наесен ли? 🥹

# 653
  • София
  • Мнения: 2 066
@Road - при мен беше 9 февр/11 април, а с времето може лекичко и да се забавят (прим. с ден до три към момента). Да речем, че ти се е "падало" ок. 25/26 май, ама сезонът приключи.
Вероятно ще си един от първите наесен.

# 654
  • София
  • Мнения: 27 376
Жената:
Мексико по дяволите, за какво жокер... ; Реал Мадрид, брей и точната бройка закова, браво ; и аз щях да маркирам Цезар на рикс, не го знам директно ; също щях да заложа на Миг Джагър, пак на риск, не го знаех ;
-
Бабата:
Луната разбира се ; захарта е тук, можеше и без жокер ; правилно, географска логика, финския залив разбира се ; не знам за английския писател и джангурицата. Добра игра.
-
Мъжът:
Анна Курникова ; СССР и Финландия разбира се ; На над 500 м. височина разбира се, можеше и без жокер тук ; Любовта е лудост по пътя на изключването ; за фрагментите не знаех, браво на участникът, страхотен отговор ; тук щях да заложа на Ерих Кестнер на риск, някъде нещо съм го срещал и ми е останало в главата. Отлична игра и добри 5000 лв. като за последно предаване тази пролет!

Приятно лято! Simple Smile
И до нови срещи тази есен.

# 655
  • Мнения: 1 965
Трудни са въпросите и с подвеждащи отговори, но пък има възрастни хора без елементарна обща култура. Все пак, жалко че свърши. Има няколко епизода, които не съм гледала, но дали ще са в повторенията? А Ники Кънчев го харесвам, но а моменти преиграва.

# 656
  • Мнения: 4 106
Доста преиграва. Харесвам предаването, но нека малко си починем. И Кънчев има много абсурдни изказвания. Като от тази седмица, но не помня на кой въпрос, обявява верният отговор и обобщава, че личността е починала, но участничката е тук, жива и продължава играта си 😵💫

# 657
  • София
  • Мнения: 25
Моите са 7, умрях от срам.

И аз толкова изкарах.

# 658
  • София
  • Мнения: 2 066
Нещо като СБ у дома - без телевизора и Кън (бездруго вече са повторения), с телефон или компютър:
Знаете ли, че не знаете нищо за Европа? (част 2)

Публикуваме втора част от анкета, в която може да проверите какво всъщност знаете за Европа. Попълнете цялата, за да видите верните отговори.
https://www.24chasa.bg/bulgaria/article/18021631
Скрит текст:
При мен: точно, както и в І-та част - 8 от 15. Няма да подавам жокери, но да ви обадя, че се ядосах на някои отговори и направих проверки "след дъжд качулка". И... съм сигурен, че поне в 2 отговора Гугъл не е съгласен (в единият - а аз). Има я и нашата България в чуденките. Т.е. общо - 16 от 30.
Дяволо водеше с 13, Кака имаше 10 (от обявилите се). Успех на всички.

Не забравяйте - като приключите и чукнете "изпрати" да се върнете най-горе в страницата!

# 659
  • Мнения: 1 965
Трудно и лесно е много относително понятие, разбира се, според знанията. Има въпроси за 10хиляди лева, които в "Минута е много" бяха за 1 точка, т.е. за 1 лев.

Общи условия

Активация на акаунт