Изпитани сайтове за парфюми - май и юни 2024

  • 71 173
  • 578
  •   8
Отговори
# 330
  • Мнения: 1 103
Здравейте! Някакъв актуален и работещ код за Парфюм.бг има ли? Тези от  1-ва страница не са активни Sad

# 331
  • София
  • Мнения: 737
Здравейте, освен в Нотино попадали ли сте на парфюма Sol de Janeiro в други сайтове на по-добра цена?
https://www.notino.bg/sol-de-janeiro/sol-cheirosa62-parfjumna-vo … zheni/p-16097574/

# 332
  • Мнения: 554
Сега като писахте за разпродажбата в Нотино,реших да погледна.В кошницата ми е останал JPG Scandal Absolu на 183 лв.Някой ако го иска да пише,иначе го трия.Аз го пробвах в Дъглас,не ми допада.

# 333
  • Мнения: 329
Май имам потвърдени поръчки от Нотино, дано пристигнат. На супер добри цени, направо мислих, че е невъзможно да го изпратят.

# 334
# 335
# 336
  • Мнения: 541
Код за отстъпка в Penhaligons валиден до 7ми юни.Ако някой има интерес на лични моля

# 337
# 338
  • Мнения: 8
Здравейте!
Актуален и работещ код за Parfium.bg има ли?

# 339
  • Мнения: 1 103
Здравейте!
Актуален и работещ код за Parfium.bg има ли?

Здравейте! Пробвах всички от 1-ва страница. Единствено ubb7,при мен сработи Simple Smile

# 340
  • Мнения: 717
Здравейте!
В Douglas.

# 341
  • София
  • Мнения: 1 983
Привет, явно съм на свежа вълна - поръчах Montale Holy Neroli от  Perfume-Bg.eu.
Пристигна бързо - за 2 дни, добре опаковано, и веднага в профила ми добавиха бонус точките. Много им харесвам тази система. Hands Plus1
Самия Холи Нероли е чудо Animal Heart Eyes CatGreen HeartYellow Heart

# 342
  • Мнения: 31 399
Може ли да го опишеш моля, в парфюмната тема. Аз обожавам нероли и му се чудя за насляпо, но се въздържам да пазарувам така.

# 343
  • Мнения: 2 135
Поръчах от Дъглас и повече никога от тях - пълно разочарование. Ароматът от мострата толкова ми хареса, че не се чудих много. Цял ден се усещаше толкова добре и силно на китката.  Поръчах го - чиста вода, изпарява се като нищо друго, което имам вкъщи, а какво ли не е минало през ръцете ми.

# 344
  • Мнения: 31 399
Другият път от Хародс, там са най- хубавите!

Общи условия

Активация на акаунт