✨Dancing Stars Bulgaria 2024 - Тема 6

  • 38 320
  • 961
  •   1
Отговори
# 450
  • София
  • Мнения: 11 755
Чак много слаб не е рейтингът, те бтв все са догонващи. Надяваха се да изплуват с Денсинг старс, но не стана и с него. В сравнение с Капките е слаб, но тях никой не може да бие.

Дяволо ги пуска всяка седмица в общата тема за тв. Ето последните:

# 451
  • София
  • Мнения: 3 847
За мен това е единственото предаване, което си заслужава. Но не знам дали огромната маса е на това мнение.

# 452
  • Мнения: 521
И на мен Денсинг Старс ми е любимо предаване този сезон и акълът ми не стига как тъпня като Hell's Kitchen може да го изпреварва по рейтинг. За Капките ми е ясно, че рейтингът е висок, не знам защо, но типичната ТВ аудитория обича да гледа точно такива лиготии. Като концепция и на мен ми харесва, но от няколко сезона е станало пълна лигня. А за Денсинг Старс всички се бяхме затъжили, има интерес към него и ще е много жалко да няма следващ сезон.

# 453
  • Мнения: 3 821
Според мен ще има следващ сезон.

# 454
  • До морето
  • Мнения: 7 159
Направо не мога да повярвам - около мен няма човек, който да не гледа Денсинг старс. Абсурдно ми изглежда готвачите и тая боза Аз обичам България да са по- гледани.

# 455
  • Мнения: 5 894
Аз гледам и Dancing Stars, и Ергенът и Капките, и Аз обичам България. Мъжът ми реално гледа с интерес само "Аз обичам България". Явно и мъжката аудитория привлича.

# 456
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 571
"Аз обичам България" го гоедах само веднъж и изобщо не ми хареса.
Капките е може би най-доброто бг шоу, което е имало някога, но напоследък съвсем не е толкова добро и забавно, както в първите години. Тогава се смях през сълзи. Имало е страхотни образи, хора, които ми се издигнаха в очите с това как могат да не се взимат на сериозно, други неизвестни за мен, които съм открила като големи таланти. Тази година няма много интересни участници, още по-безинтересни са ролите, които им се падат.
Денсинг Старс България гледам за първи път и е по-добро от немското.
Кухненските не ги разбирам - как може да стоя и да гледам кой каква манджа ще сготви, без дори да мога да я опитам. Но си имат фенове.

Първото подобно шоу, което гледах няма да го забравя - танцуваха на кънки на лед. Хора, които като мен никога не бяха се качвали на такива, израснаха много и направиха изключително красиви изпълнения. Просто с годините всичко стана woke истерично и абсурдно.

# 457
  • Мнения: 5 376
Аз спрях да гледам първо Фермата, Гласът на България, сега вече и Капките. Ергените никога Money Hell's kitchen също никога. Остана ми Дансинг старс. Детето също го гледа. Ако го спрат, оставаме единствено на местните такива риалитита. Без  българска тв.

Последна редакция: сб, 11 май 2024, 19:14 от cardhu

# 458
  • Мнения: 166
Тъкмо това си мислех тези дни, че Денсинг старс е единственото предаване, което гледам. И го правя с удоволствие, просто ме усмихва.
Имах желание да гледам и Хелс кичън, но като видях подбраните персонажи и че идеята за сеир се прокарва и там - се отказах.

Чак ми е чудно как могат да имат по-голям рейтинг от Денсинг старс... А фактът, че са почти наравно с Ергенът е тъжен. Дано има още сезони.

# 459
  • Мнения: 19
При подобен рейтинг смятат да пускат следващ сезон на "Ергенът", така че надявам се да се смята за достатъчен интереса и към "Денсинг старс".

# 460
  • Варна
  • Мнения: 1 637
Справката с рейтинга на предаванията е много интересна и за съжаление не ме изненадва. Dancing Stars е единственото предаване, заради което си включвам телевизора и то пред децата. Иначе аз нямам време и възможност да гледам в реално време и обикновено гледам нещата, които са ми интересни вечер късно на лаптопа. Капките някога ми е било интересно, но многото реклами, дебелашки и просташки шеги, чалга елементът и прочие ме отказаха. Гледам записи само, когато в новините ми в социалните мрежи се сподели някой участник поне няколко пъти и ми стане интересно. Аз съм фен на MasterChef и Hell's Kitchen не ми допада с тези крясъци и обиди.
Гледах интервюто с четирите финалистки. Аз всъщност Неделя я гледах много време в Преди обед и я уважавам в някои отношения. Но просто с танците си не ме докосва. Итересно ми беше интервюто. Натали ми изглежда по-дистанцирана. Ивет ми е много симпатична и лъчезарна. Дара вярва в себе си и гори в танца. Въпреки липсата на любимците ми, ще гледам с интерес. Дано ни изненадат приятно и победи двойката, която най-много заслужава. Дано има следващ сезон.

# 461
  • София
  • Мнения: 2 419
Аз гледам и Дансинг старс, и Капките. Тази година като цяло Капките са слаби - тук-там се появява добра имитация. Докато Дансинг старс е много добър😊 . Дори отпадналите последно Виктор, Валери и Папи спокойно можеха да са финалисти. Тук нямаше изявени 2-3 двойки, а другите пълнеж 😉. Изобщо много красиво и стилно, приятно за окото и душата 🥰. Шоута като Ергенът и Хелс китчън са ми пфу…

# 462
  • Мнения: 39
Това е първият сезон на Dancing Stars, който гледам. Танцът, като изкуство е доста далеч от мен и не съм предполагала, че ще ми въздейства толкова много. А ето че съм като омагьосана и дори връщам някои танци да ги гледам отново и отново. Аз от техника на разбирам, но се доверявам на професионалистите. За мен е важно танцът да разказва история и да предава емоция. В този смисъл най-любимите и гледани танци този сезон за мен са Матрицата на Виктор, Игрите на глада на Дара и танцът на Ивет на песента A Sky Full of Stars, който ми предизвика асоциации с любимия ми Cyberpunk Edgerunners.

Но. Вероятно това е и последният сезон на Dancing Stars, който гледам. И причините са две.

Първата - водещите. Страхотен дразнител, който няма начин да игнорираш. Нелепото им присъствие създава болезнен дисонанс с класата, което иначе шоуто излъчва. Поведението на Краси Радков крещи за халтура, а на Алекс Раева - за успешна продавачка на Женския пазар. "Хуморът" на Радков импонира на една маса зрители, които изобщо не биха гледали такъв формат. Алекс Раева е на светлинни години от дамите в журито, които излъчват класа и елегантност. Изобщо двойката водещи са кошмарни, нелепи, мъчителни за гледане и слушане.

Втората - Щонови. Тази двойка ми действа като стъргане на нокът по черна дъска. Досадни танци, с нищо незапомнящи се. Неприятни личности - болна амбиция, фалш и позьорство, съчетани с логорея. И необясним "зрителски вот", който ги бута към финал и създава усещане за несправедливост.

Бих дала шанс на следващ сезон при други водещи и в зависимост от финала на този.

Последна редакция: нд, 12 май 2024, 12:36 от Eyia

# 463
  • Мнения: 42 054
Не знам защо ДС има по-нисък рейтинг. Тоест знам де, ама се надявах да не е така - рейтинг имат интриги, скандали, навиране на камерата в личния живот и в дупетата и деколтетата на жените...
Иначе в ДС имаме хубави хора, хубави танци, страхотна сцена и декори, супер костюми, шити специално за предаването... Всичко май е една идея по-фино и естетично от масовия вкус.

# 464
  • Мнения: 279
Eyia, изключително точно написано! Аз също имам огромен проблем с водещите и не разбирам как е възможно да е в такъв разрез с цялото излъчване на шоуто (и как въобще се допуска). Много се надявам, че не ни е това нивото, защото би било мнооого тъжно.
А по втората част - мисля, че болната амбиция идва от Месечков основно, цялото му поведение ми е много антипатично. Между другото, в последния сезон танцуваше с Нели Атанасова и там беше същото - поддръжка след поддръжка.
Аз все пак се надявам, че няма да го спрат - това е единственото предаване, което  не се базира на интриги и показва колко е важно да се спортува и как човек трябва да е трудолюбив и упорит в тоя живот. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт