Плам пламти! Котел бълбукай! Адска смес мехури пукай! Майска вещерска и спортна

  • 70 754
  • 1 974
  •   2
Отговори
# 1 260
  • France
  • Мнения: 13 371
ММ само си сложи главата на възглавницата и захърка. Егати! Аз ще се въртя сигурно още час.

# 1 261
  • Наблизо
  • Мнения: 6 381
Фил,дано спиш.Аз съм будна.Малкото дойде в леглото,нарита ни и ни събуди.ММ пак го сложи в неговото,че утре сме на работа все пак.
Лан,надявам се час по-скоро да си намериш мястото.
Лайла,те са така..моето само падна от дивана и сме със счупена ръка.

Попи..ако ви е ужасен трафика,по-добре с метрото..Аз съм с колата,но съм на далавера-пътят ми е директен и няма задръствания с моята посока .
Бърди,леле..то май при вас дойде това.каквото ни Валя нас миналата и по-миналата седмица.Тук все още вали де.Слънце,дъжд,слънце,дъжд.Вчера малкото го взех в потресаващ вид от училище.Цялото в каааал.Още не съм изпрала обувките.

Имам толкова много за правене Sad че издишам.

Айде,ще се мъча да заспивам пак.

# 1 262
# 1 263
  • Мнения: 10 910
Добро утро!

# 1 264
  • Мнения: 1 313
Тамън си пуснах и аз Simple Smile След малко отивам годишен технически за зъби Grin
Ударно ми почва денят, днес е пълнолудие, да си знаете Simple Smile

# 1 265
  • София
  • Мнения: 10 493
Добро утро! Всички да са здрави под строй, спокойни и да им се случват днес нещата.

Чета ви и ви мисля, но не пиша, че пак моите дяволи са ми на гости в главата.

Мъгливо, прохладно и празно е в София в момента.

# 1 266
  • Мнения: 9 217
Добро утро! Тилче, направо усещам аромат на кафе.Мерси!
  Лан, успех с работата!!!!!
Хортензия, ма как забравих снощи?! Честито!Да е леко и с прекрасен финал! Аз си обожавам лелинството  !
   Болна съм, гърло и лека хрема, главата тежи.
   А утре трябва да се гледаме с принцесата. Ще видим....

# 1 267
  • Мнения: 8 153
Рано пилИ рано пеЙ.😃


Дано бурята, която се прогнозира в следобедните часове не ми прецака всичките планове. 🙏🙏🙏

# 1 268
  • Мнения: 9 217
Няма , споко! Ще вали за кратко и ще спре! Казах!

# 1 269
  • София
  • Мнения: 9 822
Много сте тихи днес. Добре ли са всички?

# 1 270
  • Мнения: 18 739
Аз ходих да взимам дребната по спешност от училище, защото я заболял корема и повърнала. Уж е добре, има апетит, но е омърлушена и ми се струва топла. Прекарах 1.2км. в задръстване, което минах със скорост на полусъединител и първа скорост. В училището попаднах на учение при бедствия и всички ученици бяха навън, та трябваше да изчакам и това. Нещо се мъчи и мен глава да ме боли. И някакви неща имам да организирам в работа, ама нямам енергия за никаква инициатива. Пък колегата, който работи с мен, е нов и още не знае къде се намира.
Лисицата е клошарствала и е носила боклуци тази нощ в градината, та събирах сутринта. Поне разгадах загадката кой си хвърля боклуците около нас и дали някой не влиза специално за целта.

Тъй. Минавам пак в тих режим.

# 1 271
  • София
  • Мнения: 9 822
Попи, кофти ден! Дано продължи по-добре , а детето да се оправя още днес!

# 1 272
  • Мнения: 7 650
Попи Hug

Операцията мина, нещата изглеждат добре. Не смея да се зарадвам, чакам официалните резултати. Но дишам. Пия кафе на пейка, но трябва да се надигам, защото имам още две спирки по пътя, а изглежда пак се кани да вали. Сутринта отново безводие, не успях да сготвя. Не съм и яла, сега рязко огладнях.

# 1 273
  • София
  • Мнения: 14 290
Сисун не се е отчитала.
Аз утре ще пазарувам, за да наготвя на децата. Пълнени постни чушки, карфиол пане, лозови сарми и ако ми остане време сух таратор и тиквички на кюфтета.

# 1 274
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 378
браво, бърди.
само на по-добро от тук нататък.

при нас е прашно. Simple Smile повече от обикновено.
затворила съм всички прозорци и врати, пуснала съм климатиците, но знам, че не помага.
каквото - такова. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт