Плам пламти! Котел бълбукай! Адска смес мехури пукай! Майска вещерска и спортна

  • 70 770
  • 1 974
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 777
Уинде, голям мъж си отгледала, да ти е здрав и разумен! Наздраве!
Днес май е ден за уволнения. И ММ е безработен от днес. Очертават се интересни месеци..
Дано всичко се нареди в крайна сметка и наистина е за добро!
Лане, и на теб късмет желая!
Палчета за всички болни дечица и всички нуждаещи се 🤞🏻🤞🏻

# 631
  • Мнения: 18 739
Ма какво става, девойки и младежо…Даже първо или петнайсто число на месеца не е в понеделник. Кофти тръпки са това. Дано скоро се похвалите с нови начинания - лични и на половинките!

Да е честит младежът на Wind.

# 632
  • Наблизо
  • Мнения: 6 382
Здравейте Simple Smile

Първо Уинд,да е здрав и щастлив!

Второ..пожелавам на всички свободни нови и вдъхновяващи начинания съвсем скоро!

Донси,е значи е добре!
Аз пък си купих билет за самолет миналата седмица и сега е със 100 лева по-малко.Много ме е яд.


Дайде моля идеи къде да заведа детето..Нито на басейн,нито на детски клуб,на детска площадка абсурт.За кино е твърде малко и няма да издържи цял Фил ,а и ми се иска нещо не на екран.

Много пари похарчих този месец,а трябва да давам и за лекарства..И то много.Омммммм

# 633
  • Мнения: 777
Зоологическа?

# 634
  • Наблизо
  • Мнения: 6 382
Нашата я затвориха..Имаме една с домашни животни,буквално си си в обора,но от училището ще ги водят в понеделник.
Трябва да карам 70 км за да идем до най-близката..
Накрая ще идем в Кауфланд.

# 635
  • Мнения: 2 855
Лан, Артемис е права. Щом те съкращават от днес за утре без предизвестие минимум 4 месечно обезщетение ти дължат. Виж чл. 331 от Кодекса на труда. Много е важно да се знае точно по кой член ще е прекратяването, защото ако е заради съкращаване на щата обезщетението е за по-малко време но пък имаш право  продължително време на обезщетение за безработица  (мисля че беше година). Само не подписвай по чл 325(по взаимно съгласие). И още нещо, ако е съкращаване на щата, трябва да закрият бройката и мислял че поне 6 месеца да не я разкриват. Не съм сигурна за продължителността точно, но нямат право да назначават служител и на същата длъжност за това време.

# 636
  • Мнения: 12 440
Лане, кураж! За добро е. От опит го казвам.
На всички стискам палци 🍀🍀🍀
Бърд, ❤️
За повече, няма сили. Лека.

# 637
  • sf
  • Мнения: 10 258

Донси,е значи е добре!
Аз пък си купих билет за самолет миналата седмица и сега е със 100 лева по-малко.Много ме е яд.

За това не гледам цените, щом вече съм си купила билет. 😃

# 638
  • София
  • Мнения: 14 290
Уинд, да ти е живо и здраво порасналото момче.
Лан, послушай девойките. Ако трябва и с адвокат се консултирай. Надявам се са те осигурявали на пълната ти заплата.
Погледни го така, ще имаш обезщетение, лято идва и ще можеш да му се насладиш.
И ние пуснахме климатика, но МН нещо объркал и духаше яко студено, добре че се усетих.
Хем ми се спи, хем нещо ми се гледа.

# 639
  • Мнения: 10 913
Добро утро.
Благодаря за съветите и палчетата!Документите са подписани, вземам си обезщетение и напред. Каквито било- било,всичко свърши няма какво да го мисля.
Кло, за крем виж Shiseido какво предлагат Wink
Аз отивам да си правя кафе. Simple Smile

# 640
  • Мнения: 11 020
Добрютру!

Уинд, честит да е рожденика! Жив и здрав, и успешен!

Лан, много съжалявам, че така са се развили нещата. Гадно е.
Дано имаш възможност сега на спокойствие да се огледаш и да намериш по-добро.
А нищо не пречи да пишеш на големите шефове един "прощален" мейл, какво се случва реално. Макар от моя опит рядко им пука, но ти ще си си казал, а това е важно.

Азалия, и на вас успех! Бързо да намери по-добро ТМ.

Бютифъл, мина ли заразния период на варицелата?

Кло, аз съм доволна от Ла рош.

# 641
  • Мнения: 12 241
Добро съботно утро!

Днес съм с пълна програма по разкрасяване. Благодаря за помощта за крема на всички, които се включиха.
Имайте хубав и слънчев ден!

# 642
  • Мнения: 9 219
Добро утро!
   Уинд, на патерица, но от сърце, да ти е здраво момчето!Успешен , смел в сбъдване на мечтите и добри хора да среща по пътя си!
   Лан, вземи малко въздух и намирай новата работа.Силно вярвам,че когато се затвори една врата, се отваря друга.
Азалия, успех и на ТМ!
   Пия кафе, ще ходя на пазар-нова пръскачка, нов грил тиган, разсад домати и пипер, нещо за хапване.Ама първо кафето, че снощи такива хубава вечер си спретнахме с децата и една приятелка, до 3 ч. Ама беше хубаво и напоително!

# 643
  • Мнения: 2 855
Добро утро.
Баницата се пече, аз пия кафе и строя планове за деня. Пазаруване, готвене и прочие части на ОИ.
Засега грее слънце, дано така да е през почивните дни.
Азалия и ТМ да си намери по-добра работа, и на Сис мъжа също.
Гадно си е, едно е сам да си решил да си вземеш багажа, друго е да те изненадат така.

# 644
  • София
  • Мнения: 18 800
Добро утро.
Уинд здраво да е детето и да не слуша много.

Лане, за добро е душо ще видиш.

Мен ме събуди држурния от РУ, била съм паркирала и преча, да преместя автомобила. Слизам, те хората с една бетонпомпа пред мен си наливат бетон.
Само дето ме събуди тоз.
Поне е слънчево.

Малко от Лунар.

Общи условия

Активация на акаунт