Плам пламти! Котел бълбукай! Адска смес мехури пукай! Майска вещерска и спортна

  • 70 764
  • 1 974
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 9 217
Попи, съчувствам, никак не ги харесвам тия влакчета и прочие съоражения.
   Аз дремнах, младши иска да прави барбекю, бургери.Аз ще си доразсаждам едни доматки и краставици. Накиснала съм боб, докато разпалва жарава за бургерите, ще сварим един боб в гърне.

# 661
  • София
  • Мнения: 14 290
Аз умирах за подобни емоции с влакчета, пързалки и каквото ви дойде на ум. Като порасне внучката ще съм първа писта с нея.

# 662
  • Мнения: 18 739
С влакчета нямам проблем аз. Люлките обаче ме разбалансират. Сгреших с една и после час не бях на себе си. Затова караме на влакчета сега.

# 663
  • София
  • Мнения: 14 290
Аз единственият път, когато почти повърнах, беше от една въртележка за бебета до 3 години 🤣.

# 664
  • France
  • Мнения: 13 371
И аз като Попи
Има един вид люлеене, който ми такова таковата. Няма да ставам астронавт, то се е видяло. Joy

Ние се прибрахме. Много хубаво си прекарахме. Аз се освежих.
Скрит текст:
Явно съм мн далеч от приемането като етап от траура. В момент на щастие осъзнах, че никога няма да мога да разкажа на татко и той да се радва за мен/нас. Очите ми сами се разплакаха. И толкова яд имам в себе си. Грижливо прикрит, защото трябва да съм до децата.

# 665
  • Мнения: 9 217
Фил, Heart.
  Имам вече мънички краставички, всички домати са ми цъфнали,пу-пу.
   Мотая се из градината аз, имам някакви нещица да свърша.Ще гледам да отметнс работа днес,че утре следобед щерката са канени на РД , а аз ще гледам Кати.

# 666
  • Мнения: 10 910
Фил, приемането ще дойде с времето. Още ти е рано, имаш много гняв в себе си. Бъди сигурна, че татко ти там горе гледа как си с децата и ви се радва. И той няма как да ви каже колко е щастлив, че ви вижда. За това не се тревожи.
Съвсем нормално е да си се разплакала - ти споделяш своето щастие и това е напълно нормално. Така че не се ядосвай на себе си а се опитай да се усмихнеш. Повярвай ми, близките ни там горе ни се радват и са щастливи, когато сме щастливи и ние тук. Ние винаги ги носим в сърцата си и те споделят нашето щастие.
Така че горе главата момиче, няма за какво да се притесняваш !
Извинявам се, че така директно коментирам лична тема, ако кажете - изтривам.

# 667
  • France
  • Мнения: 13 371
Дано да ни гледа.

# 668
  • Мнения: 12 241
Фил Hug
Ако щете вярвайте, сега ставам от следобедна дрямка. Като разбита се чувствам, довечера сигурно ще броя звезди.
Чудя се какво да правя за вечеря. Сами сме малката. Питам я, какво искаш за вечеря, отговорът е Храна. А де.

# 669
  • София
  • Мнения: 14 290
Филчо, гуш. Гледа те.

# 670
  • Мнения: 10 910
Кло, направете си таратор с яйца по панагюрски. Или печени сандвичи с яйце, сирене и кашкавал. Идеи много но зависи какво харесва малката.
Фил, абсолютно съм сигурен, че ви гледа и ви помага там отгоре !

# 671
  • Мнения: 7 650
Гледат ни, Фил. Радват се с нас, плачат с нас, пазят ни.

# 672
  • Мнения: 9 217
Добро утро!
   Рано пиле рано пее.
Спокоен и топъл ден, без дъжд!!!
  Имам да досаждам пипер, да косим, селска идилия.

# 673
# 674
  • Мнения: 10 910
Вкусно !
Аз съм по задачки.

Общи условия

Активация на акаунт