Плам пламти! Котел бълбукай! Адска смес мехури пукай! Майска вещерска и спортна

  • 70 655
  • 1 974
  •   1
Отговори
# 1 395
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 366



казах ли ви, че Горинич учи И немски?
е, другат аседмица е изпита Simple Smile мамин златен, тюрлю гювеч е при него вече. Simple Smile

# 1 396
  • Пловдив
  • Мнения: 41 017
Ммммм, Хортенз! Пак ми напомни за едно от нещата заради което се влюбих в държавата в която си Heart Eyes Heart Eyes

# 1 397
  • USA
  • Мнения: 2 167

Никакви снимки не видях😭
Само на Мисти и Хортензия😍
Панди, аспержите са лесни, махаш крайчето там където се отчупва само като прегънеш. Аз не беля, няма нужда, но не знам  българските какъв сорт са. После направо в тигана с масло и малко сол.
Друго не им трябва.

Последна редакция: пт, 31 май 2024, 22:11 от SkyBlue

# 1 398
  • Наблизо
  • Мнения: 6 372
Сос оландез много им отива!

Мерси,момичета Simple Smile

Днес обаче,за да ми махне хубаво впечатление от вчера,се въргаля по пода в Декатлон.

Така се набумках на обяд,че още ми е лошо.

Малкото обаче подяде баща си този следобед,че той яде късно вкъщи,тъй като беше на работа сутринта.Наше си е.

Браво на Горинич Simple Smile немският е много полезен език!

Последна редакция: сб, 25 май 2024, 21:15 от BeautifulM

# 1 399
  • Мнения: 2 853
Прекрасни деца видях! Успех на всички в живота!
Хортенз, добре, че извадих кюфтетата от фраера, картофите са почти готови, а салатата чака да я овкуся. Един гладен тийн само идва да наднича и пита 100 пъти кога ще е готово.
Браво на Горинич!

# 1 400
  • Мнения: 9 189
Стискам палци на Горинич!
   Хортенз, на тва как му викате? Кво да опитват отиващите при вас?Нещо типично?
   Ооооо, Бюти, за пода пък въобще не споменавай.Пе кое дете не е близало плочки?
     Пържа и аз неназовимото, пържени кюфтета, днес ще е е калорийна бомба.
   Младши е с гаджето и техните на вилата им, с част от родата.
   Ние гледаме волейбол и аз готвя.
   Мтъй!Наспорт , с Аперолче !

# 1 401
  • Мнения: 12 362
Бюти, и аз така ги обичам аспержите - с холандез.

ХортензиЯяяяяяяя! Може ли да дойда на екскурзия и аз?

# 1 402
  • Мнения: 870
Аспержите най - много ги обичам запечени, така че връхчетата им да хрупкат леко. Мням. Със сос холандез наистина много вървят. Има едни лилави аспержи, тях най - много харесвам, но не са толкова разпространени.

Май успях да видя повечето снимки. Много красиви абитуриенти видях, супер сладък малък котак и разкошни гледки.

Сис, мисля те. Дано всичко е наред.

# 1 403
  • Варна
  • Мнения: 2 787
Успех на Добревото момче!

Ох, пък аспежи ще трябва да се прежаля и аз да пробвам как се готвят. Много били антиоксидантни.

На Хортенз нещата изглеждат вкусно, пък аз как съм се "преобърнала".... тука колко процента са киселинообразуващи... Само това калкулира мозъкът ми. Брей, как се върти тоз живот. Преди малък брой години единствено щях да се питам с какво пиенье върви всичкото туй.

Мойте деца качиха днес връх Ботев. Горда съм някак си.

# 1 404
  • Мнения: 1 980
Поздрави

Дебне кокошките, пуснати малко на свобода...

# 1 405
  • Мнения: 12 362
Тия кокошки, ще да са страшни 😀

# 1 406
  • Мнения: 1 980
Нахални и лакоми са. Като се разсее котката, ходят да я кълват..

# 1 407
  • Мнения: 1 230
Хубави абитуриенти видях аз, да са здрави, щастливи и успешни в каквото им е на сърце, да имат и много късмет децата.
Тез котаци, ако ги види моето момиче, има да иска, ама у нас не ни дават животинка още...
Аз спах през деня с Т и сега ще пия чай, ще си чета новите книги и току виж съм се приспала пак.
Лека и мека на вас Heart

# 1 408
  • София
  • Мнения: 10 476
Мойто чаве ся ми писа, че половин час си правила очната линия, писнало й да си прави и прическа и ще е със спусната коса и няма да е с обувките и роклята, а директно с маратонките и дънките. Значи всичко е наред. Утре пали джапанките в седем без нещо към друг град за друг бал и после пак директно в лагер. А аз не спах две нощи и съм като разглобена. Черните кръгове под очите ми са до пъпа. Га бях млада и аз?

# 1 409
  • Мнения: 9 189
Добро утро!
   Пия кафе, гледам за Мачу Пикчу по бТВ.
   Мисля днес да се заровя в градинчето малко. Ама първо кафето....

Общи условия

Активация на акаунт