Искам да кажа... (218) през МАЙ 2024

  • 36 894
  • 809
  •   1
Отговори
# 570
  • София
  • Мнения: 2 168
На нас в резултат на пороя и градушката ни изгоря хидрофора и сега сме без вода. Дано утре успеят да направят нещо по въпроса.
Около нас беше навсякъде езеро. Такова наводнение отдавна не беше имало. Отиде всичко засято на свекървата …

# 571
  • Germany
  • Мнения: 8 019
Роди, ужас! Дано утре успеят да го оправят!
Сега прочетох, че е било страшно с тези валежи и бури в БГ. Дано няма много поражения!

# 572
  • На брега на реката
  • Мнения: 7 765
Добро утро!

Мони, здрав да е младежа. Късмет и успехи желая!

Селесте, много благодаря! Прекрасни снимки!

При нас вали като из ведро. Дано до обяд се извали, че след работа имам доста задачки, а ще съм без кола.

Тути, лек път, момиче!

Честит ви четвъртъко-петък! Аз ще съм на работа утре и вдругиден та ми е все тая!

# 573
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 259
Добпо утро!!!
Роди, много неприятно. Дано днес отстранят бързо проблема. 🍀
Селесте, и на мен ми хареса много Мелник.
Днес имам от 1 до 7 час....
След това трябва да отида на родителска среща на Митето, но няма да стоя, защото вечерта е балът на нашите ученици.
Изгладила съм роклята (купих си нова).
Смених идеята за обувки... (няма да съм с плавници, макар че са подходящи).
И Марти е на бал на приятелка.
Утре е балът на племенницата.
Все хубави поводи да има....
Пък ще се наспя.... някога...
Хубав ден!

# 574
  • Мнения: 14 400
Добро утро!

Мони, честит да е младежът!

И тук вчера заваля, но кротко. Днес е есен. Аз, обаче, ще си облека рокля!

Спокоен ден, банда!

# 575
  • Мнения: 1 213
Добро утро и от мен 😊.

Мони, да е здрав, разумен и успешен рожденикът с малко закъснение!

Роди, много неприятно, дано по-бързо се отстрани проблемът.

Селесте, много хубави снимки 🥰.

Карз, вас да ви подмине варицелата, макар, че не знам кой е по-добрият вариант. Аз докато се натуткам да ваксинирам малката и тя я изкара още в яслата.

Да се похваля, че е приета в градината в квартала, баща ѝ вчера ходи да я запише и на 5ти юни имаме родителска. Чувам смесени отзиви, дано да сме от доволните.

Утре и ние сме на бал на братовчедка ми. Михаела видя, че роклята на абитуриентката е с пера и продължава да ме пита дали утре може да я гушне и да летят заедно 😂.

Стана дълго, оставям ви да тръгваме към яслата и после на работа.

Хубав ден да имате всички 😘!

# 576
  • София
  • Мнения: 2 168
Бел, честито за приема! Дано всички сте доволни от мястото и отношението!
Иначе ние снощи тествахме едно рокерско заведение по пътя за Сливница. Все го подминавахме досега.




Хубав ден и повече слънце и от мен за всички!

# 577
  • Бургас
  • Мнения: 6 656
Добро утро!

Бел, разсмя ме с летящата рокля Simple Smile
Честита ви градинка! От доволните да сте!

Роди, дано лесно, бързо и не на последно място евтино отстранят проблема!

Лин, как е екскурзиантката? Носи ли се още аромат на шампоан около нея?

Карз, не знам какво да ти пожелая; по принцип колкото по-рано се изкара варицела, толкова по-добре, ама пък дали баш сега е моментът...

Боби, тежък ден те чака, но поне ще завърши празнично.

Тути, лек път днес!

Слънчево е тук, ще направим задължителната разходка в парка. Приключихме с обиколките, макар че има още какво да се види, но с автобус толкова; днес и утре лежерно, и в събота дОма.

# 578
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 927
Добро утро от мен! С тези дъждове ми е едно мързеливо, ама толкова мързеливо, че чак не мога да се позная. М
Роди, бързо да ви решат проблема, че без вода е…..леко казано неприятно.
Вчера се видях с приятелки, все едно не се виждаме с години, не можем да се наприказваме.
Започнах да уча Калино на планиране на ваканции, но тайно от него и аз ровя, че още му нямам вяра.
С непрекъснатите дъждове не можем да настроим поливната система. Искам да облекча доведената ми дъщеря от ръчно поливане. С тези 2 деца, само моите цветя и липсват.
Днес ми е нещо минорно, а имам толкова неща да свърша. Добре. Че са списъците ми със задачи, да ме изкарват от такива състояния.

# 579
  • Germany
  • Мнения: 8 019
Добро утро!
От днес закривам празничният сезон у нас. Много хубаво беше, но каталясах. Не знам как щях да оцелея, ако бях на работа. Сега малко почивка, а другата седмица с малкият ще попътуваме. При нас е слънчево и приятно. Дано задържи така, че ми писна от дъждове.
Хубав ден на всички!

# 580
  • На брега на реката
  • Мнения: 7 765
Добро утро и честит празник!

Мари, днес ли беше бала?

Ели, а при вас?

Ние имаме 3 училища и снощи беше бала на  първото.Довечера и утре вечер са другите две.
Ходихме с Палечка да гледаме принцесите. Ама какви очички беше ококорила и каза, че и тя ще е принцеса и познайте кой трябва да купи балната ѝ рокля? Joy
Разбира се, че баба и трябва да е червена! Heart

Хубав ден, момичета!

# 581
  • Мнения: 39 740
Добро утро!
Да, Буб, днес е балът. Стискайте палци всичко да мине по вода, но не и по дъжд!
Днес е рожденият ден и на Калино! Да е здрав, да не тормози много майка си, да се снима в още много продукции и всичко друго, което си е наумил да го сбъдне!
Съни, вашият бал мина ли?
ЕлиТ, концертът мина ли? Кога е вашият бал?
Хубав ден от мен!

# 582
  • На брега на реката
  • Мнения: 7 765
Мари, весело да мине и незабравимо, но без капка дъжд!

Здрав да е Калино и майка му, по-често да ни радва с кадри от негови участия. Успехи и късмет!

Последна редакция: сб, 25 май 2024, 06:42 от Бубoлина

# 583
  • Бургас
  • Мнения: 6 656
Добро утро! Честит празник!

Марѝ, пожелавам ви един прекрасен ден, без капка дъжд! Сега, за да ми завидят момичетата още повече, ще кажа, че съм видяла роклята преди тях Stuck Out Tongue Winking Eye Чакам си обаче снимка в пълния ѝ блясък.

Ели, Съни, Бъни, по един готин младеж ще видим ли от вас?

Честит рожден ден на Калин! Да е здрав, щастлив, все така деен и успешен!

Снощи щяхме да ходим да гледаме абитуриентите, но след сутрешната дълга разходка и последвалия басейн нямахме никакви сили. Довечера се надявам да успеем, стига манифестацията да не ни се проточи много дълго. Вики не е свикнала на такова ходене, направо ѝ спирам тока тука Joy , но гледа да не мрънка много, защото тя единствена се прибира с покупка след всяко излизане.

Слънчев и спокоен да е денят ви!

# 584
  • Мнения: 14 400
Добро утро и честит празник!

Маре, весело да ви е днес!

Честит рожден ден на Калин!

Както си мечтаех днес да се наспя, снощи легнах късно и котешката аларма ме хвана ненаспана. След малко отивам на АГ, после на маникюр и сигурно ще предремя следобеда.

Общи условия

Активация на акаунт