Звездни Компромати - Май'24

  • 266 298
  • 2 418
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: 865
След рд й е казала. Ето клип:
https://youtu.be/UAwkmCPUhX8?si=gP689a9RocKd95iD

# 571
  • Мнения: 2 086
Гала казва, че са направили бебето на рождения и ден, който е на 13 февруари, казали са и след това. Ако е така, снимката на Мари с корема е в 3ти месец.

# 572
  • Мнения: 12 694
Изглежда много повече.

# 573
  • София
  • Мнения: 4 329
Мари е с едър кокал, прилича на баща си. Нормално си изглежда за бременна.

# 574
  • Брюксел / София
  • Мнения: 2 515
Аз очаквам сега една сватба - тип “циганска” = три дни яли, пили и се веселили с целия псевдо елит преди раждането на Мари. Шегувам се. Явно младите се обичат, дълго време са заедно, бебето е нормално продължение на връзката им. Дано само Гала и Джуджи = двете квачки не превърнат предаването в семейно. Не че не се е случвало де, когато Стефан участваше и Мари се включваше често, ама ако могат сега да ни спестят подобно нещо ще е супер Simple Smile

# 575
  • Мнения: 6 024
Мари е казала на Гала "Мамо, извинявай, че не ти подарихме нещо за рождения ти ден, но тогава ти изработвахме подаръка". Гала казва "Те са искали да си направят бебе, което се е случило на рождения ми ден"....
https://www.vbox7.com/play:53fe2a800f

Аз съм в потрес как може такива неща да се говорят първо в ефир и второ Мари да отиде да каже в прав текст на майка си, че на рождения ѝ ден е правила секс. Blush

# 576
  • Враца
  • Мнения: 2 405
Мари е казала на Гала "Мамо, извинявай, че не ти подарихме нещо за рождения ти ден, но тогава ти изработвахме подаръка". Гала казва "Те са искали да си направят бебе, което се е случило на рождения ми ден"....
https://www.vbox7.com/play:53fe2a800f

Аз съм в потрес как може такива неща да се говорят първо в ефир и второ Мари да отиде да каже в прав текст на майка си, че на рождения ѝ ден е правила секс. Blush
И за мен преминава първо- границата на близост и споделяне с майката, и второ- границата на споделяне с широка публика. Но хора всякакви... Гала май е доста по-умерена, не говори за личния си живот особено, но Мари явно е решила да кара през просото.

# 577
  • Мнения: 433
При този вид на Мари, 99% ще е момиче. На кого ли ще го кръстят Simple Smile

ДжуГали ☺️

Е бива ли и подарък да не подари на майка си, която я дундурка,докато този момък я е взел,поне цветя можеше.

# 578
  • Мнения: 2 086
Е, какво потресаващо има? На мен снаха ми ми сподели кога са изработили бебето😂

Последна редакция: пт, 10 май 2024, 20:01 от Чи лу

# 579
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 628
То щото Гала не знае откъде идват бебетата, какво се превземате! Жена на почти 30 години, нормално е да прави секс, пък било то и на РД на майка си, вярвам, че са го правили насаме все пак, не заедно с цялата рода, за да ви скандализира.

# 580
  • Мнения: 3 821
Отново е време за любов! 💕
Срещаме ви с Мадлен и Нидал Алгафари - разговор за късмета да срещнеш правилния човек и силата на доверието между двама души.
"Любовта е..." - събота, 09:30 ч., по bTV!

# 581
  • Мнения: 8 708
Въх! Тези хора що така се излагат?!

# 582
  • Мнения: 940
😂ужаст..
Да не излезе ,че го е снимала тя😵💫

# 583
  • Мнения: 1 452
😂ужаст..
Да не излезе ,че го е снимала тя😵💫
Това е много добро.
Започнахме да нормализираме ненормалното- увиснал дядка има голи снимки с жрица, а жена му обикаля телевизиите да обяснява каква любов има по между им и дава акъл на половин България как да си живеят живота. То всъщност явно е голяма любов, за да търпиш такова публично унижение, но очевидно само от едната страна е любов, от другата не знам как се нарича.

Последна редакция: пт, 10 май 2024, 22:13 от Honey1980

# 584
  • Мнения: 940
Е като онази водеща(забравих й името)..обяснява как с мъжа й вървели един към друг, вечна любов но да…не живеели заедно😵💫.

Общи условия

Активация на акаунт