Звездни Компромати - Май'24

  • 266 044
  • 2 418
  •   3
Отговори
# 1 770
  • Мнения: 1 610
Аз пък имам други спомени от раздялата на Иван и Вихра. Може да бъркам, но така съм видяла/усетила аз нещата. В годините когато се развеждаха Вихра нон стоп пускаше статии и даваше интервюта, колко лош е Иван. Накрая той излезе и даде едно интервю в което показа чатове как тя го тормози, не му дава детето и иска повече от това с което се споразумяват. Тоест, те се разбират тя да взема някакъв апартамент, после се отмята и казва, че иска и друг. В един момент били се разбрали той да вземе детето, тя 5 пъти го лъгала и овъртала и все нещо не му го давала . Точно тогава му се обадили от каското, че колата и е била оправена и да отидел да си я вземе (колата е била лизингова, на негово име, но реално Вихра си я е карала), та той отишъл и и взел колата. Спомням си думите му " Аз плащам за всичко, оставил съм им достатъчно за да не променя стандарта си на живот по никакъв начин, тя е майка на детето ми и искам да се чувства добре, накрая те за пореден път ме лъже, че ще ми даде детето да го видя".
Може да си спомням само малка част от всичко, но от тогава Вихра ми е противна (да ме прощава, ако не съм права)
Аз бях решила да не сключвам брак, за да не ми се налага да събирам нашите. В крайна сметка решихме, че ако се оженим на вила, ще имаме оправдание да не каним 200 човека. Та поканихме само родителите си ( от семейството) без баби и лели и т.н Въпреки, че нашите не се бяха виждали 20г и баща ми реши да дойде с жена си, всички се държаха толкова добре, че сватовете ми после ми казаха, че съм ги лъгала за отношенията им. Е, само тогава са се събирали заедно след развода, но не съм имала никакви драми, даже всички си говореха и се забавляваха. Явно заради нас всички решиха да се държат дружелюбно. Реално нашите не са и скарали нещо, но стандартното, баща ми си намира друга жена докато е женен за майка ми Joy Никога не са си говорили след раздялата, но аз съм ходила при баща ми стотици пъти (живее в чужбина)
Общо взето зависи си от хората.

# 1 771
  • Мнения: 1 451
Е разбира се, че ще направим съчинение по картинка, все пак сме в клюкарската тема. Иван е като златната кокошка, бившата монетизира развода, колкото успя, наистина обикаляше вс телевизии на времето, настоящата май пие от обяд и скубе колкото може. Нека има и щедри и работливи мъже, ама от хрантутници.

# 1 772
  • До морето
  • Мнения: 7 158
Изобщо нямам такива спомени аз.
Вихра мълча до последно, а вече се шушукаше, че Иван е с "колежката". Бомбата гръмна когато двамата млади влюбени  дадоха едно интервю за 24 часа на един покрив, снимани на фона на залеза. Дори и след това Вихра мълча. Та те дори работиха още няколко месеца заедно в предаването по Нова. Такъв цирк и унижение беше. Дори само заради това, че ме е поставил в тая ситуация пред цяла България, бих му изкарала дроба през носа на този любовчия.
Накрая тя даде 1 (едно) интервю на Миглена Ангелова, в което се появи с булчинската си рокля и символично я съблече в ефир. Доколко това е проява на добър вкус е друг въпрос.... и обясняваше, че детето й всяка вечер питало Къде е тати и тя я лъжела, че още водят късното предаване с Андрей и затова го няма.
Също така  ясно помня как Иван даде едно изключително гнусно интервю на Карбовски, в което обясняваше, че жена му не готвела, гледала си само фейсбука, била харманлийско селянка, защото казвала бонбонА, а не бонбон, и най-вече била злобна, щото не му давала детето да се вижда НЕ С НЕГО, а с Ирина!!!!!! ( Има огромна разлика). А пък те с Ирина били едно цяло, рязбираш ли....и такъв прекрасен човек била.....Недоумяваше просто защо така прави тая лоша Вихра и му пречи на щастието. После ходи и при Хикселка и там се жалва.....и там сума ти гнусотии наговори, а двете Опри цъкаха с език.

А за апартаментите бяха 2 съединени един до друг и трябваше да се събяра стена или да се вдига, там вече не помня...

# 1 773
  • Мнения: 10 354
Странно, но и аз помня точно същото. Вихра и тя може да се е излагала, но пред Внчовото представление, нейното е останало на заден план.

# 1 774
  • Мнения: 8 128
Интервюто на покрива беше вече официалното признаване, че Стрина е в “играта”. Клюките си вървяха, бая си ги дъвкахме тук преди да го дадат. И двете страни се държаха изключително грозно през цялото време след това. Помня, Вихра във всяко интервю, което даваше докато още беше в розовия балон, обясняваше, как тя спи да късно, Иван е човекът, който буди сутрин Ава, прави закуска и я води на училище. Много беше горда с този факт.
И защото стана дума за училищата на децата (вътре- и внеутробни) на Ирина, пак да питам- въпросната гимназия на Ава- Златарски, не е ли частната такава, или има и друга със същото име?

Иначе и на мен ще ми е интересно как ще протече балът на вътреутробните като му дойде времето. Предполагам, поддържат връзка с баща си, а раздялата у Сарачинови също не е минала без драми и циркове.

Дъщерята на Стефчо Галкин същото дете ли е, с което  бившата му жена е бременна, когато той я зарязва?

# 1 775
  • Мнения: 4 176
Е Вихра от много високо падна тогава, дано да е успяла да се изправи. Със сигурност и тя си има вина за раздялата с Иван.
Но интервюто на Иван и Стрина в 24 часа и аз го помня. Много беше грозно

# 1 776
  • Мнения: 18 835
Навремето всичко тръгна от онова грозно и напълно излишно интервю на Иван и Ирина в 24 часа, цирковете станаха след това.

# 1 777
  • Мнения: 3 303
Те си стоят нещата за Иван и Ирина...

Залеза и 24 часа:

https://woman.bg/article/2023080311311395888

Преразказ на това при Карбовски:

https://lifestyle.bg/bulgarian/ivan-ne-iskam-da-plashtam-drehite … ika-na-vihra.html

Те Вихра и Иван тъкмо бяха сключили зрелищно брак, няколко месеца по-късно се влюбил и "аз тая жена Вихра от години не я обичам". Astonished

# 1 778
  • Sofia
  • Мнения: 26 672

Дъщерята на Стефчо Галкин същото дете ли е, с което  бившата му жена е бременна, когато той я зарязва?
Да.

# 1 779
  • Мнения: 1 610
Значи аз си спомням края на раздялата, признавам си, никаква клюкарка не съм. Все се чудех, защо Иван го отнася повече от Вихра.
Да, дъщерята на Галкин е същото дете. Него го гледах при Тото и там разказва "забавна" история за запознанството им. Но и много интересна история за запознанството с жена му. Там драми не съм чула да има и вече колко е вярна тази история не искам да гадая

# 1 780
  • Мнения: 2 812
Аз не видях нищо лошо да е направила Ирина, тя също е гледала Ава, ходили са на семейни почивки, самото дете си я приема от години, не виждам проблем.
Миналото си е минало, да са живи и здрави!

# 1 781
  • Мнения: 3 299
Стринка е царица на покровителското държане. Уж е страшно мила и дори смирена, а всъщност леко те слага под себе си 😎

# 1 782
  • Мнения: 18 835
Не знам какъв ПР е била, но желаният публичен образ не ѝ се получава. Концепцията е добра, обаче реализацията все куца.

# 1 783
  • Мнения: 2 663
Съвсем нормално е, където са парите там да е пищният купон.
Не ми допадна Вихра с дънките и черната блузка мимоходом да изпраща единственото си дете.
Все едно е случаен минувач...
Или трябва да събуди съжаление у нас.

# 1 784
  • На морето!
  • Мнения: 5 792
Изядохте я Стрина, че целунала доведената си дъщеря на снимката, че поляла вода от кофа и, че с Иван са направили грандиозно изпращане, а не е с дънки и туника!
Вярвам, че и Вихра ще събере родата, очаквам и от там снимки, но все пак смятам, че Ава, вече на 19г, сама е казала как иска да й организират бала, тя е момиче с характер, баща й я обожава и със сигурност всичко е организирано според нейните желания.
Иначе аз харесах и двете момичета- дъщерята на Иван и на Ирина, млади, красиви, високи и стройни, не виждам драмата и причина за чак такова възмущение.

Общи условия

Активация на акаунт