Стилът ни според възрастта (40+) Лайфстайл тема за пораснали момичета. Май!

  • 175 268
  • 2 639
  •   1
Отговори
# 195
  • София
  • Мнения: 6 810
Сиска, честита да си и все такава прекрасна и стилна!
Харесвам и аз цвета на касата на Лайт. Другите снимки не видях.
Акустирахме и ние в Гърция.




# 196
  • Мнения: 2 165
Али, а какъв е твоя вкус за ежедневна чанта? Дай жокер.

Клое, благодаря! Heart Eyes  аз точно със захващане между пръстите търся, и тока е идеалната височина, удобен и стабилен. Изобщо модела е супер. Но! Но отново не успявам да вървя спокойно и комфортно без да си стягам десния крак за да не загубя обувката. Разходих се из магазина, но.. Освен ако няма някакъв чалъм да си "залепя" чехъла за ходилото Joy иначе ги връщам.

Полата и трябва голямо дебнене, поне тук в българската Зара.

Клеми, какви сте хубави! Хубаво да ви е!

# 197
  • Мнения: 2 610
Пинки, моите са подобни от Бата. Много са удобни бързоходки може би от тази каишка дето споменах, която държи допълнително ходилото.
Колебаех се да ги взема ли, че са изкуствена кожа. Мама каза “ Какво се чудиш, че това обувка ли е с три каишки! Вземай ги нищо, че са изкуствена кожа!” Относих ги две лета и още живот има в тях . 😁

# 198
  • Мнения: 2 165
И изглеждат като бързоходки, Клое, елегатни и семпли едновременно. Понякога ей такива ефтинджоси дълго време ни служат.
Ще търся нещо подобно.
Проблема при мен е, че през април ходих на годишншния си преглед за проследяване на остеопорозата, ами имам леко влошаване, като прибавим и дегенеративно изменение в дясното ходило и оттам проблема с "носенето" на някой вид обувки, в частност чехли.
Трябва много внимателно да си избирам обущата.

# 199
  • Мнения: 5 461
Кло, твоите изглеждат много по-стабилни с тези три каишки.
Пинк, като облечеш бялата рокля, дай снимка, моля те. Имам я в кошницата, но постоянно изчезва в моя размер. Да знам да я дебна ли;)
Лайт, много сте хубави, страхотни снимки сте си направили! Аз те харесвам повече със светла коса, обаче.
Чудесно решение е взел абитуриентът за специалност тук и магистратура в чужбина. Към втори - трети курс, ако иска да започне стаж в България с удоволствие ще му съдействам.
Клеми, много сте сладки с малката. Липсва ми тази безусловна любов. Тийнката вкъщи ме обича много, но вече го показва предимно, когато иска нещо;)
Ал, панталоните не ги връщай, страхотни са.
Пепси, Мими, чудесни, слънчеви снимки споделяте. Тук се скъса да вали.

# 200
  • София
  • Мнения: 11 791
Али, а какъв е твоя вкус за ежедневна чанта? Дай жокер.
Като я видя да ме грабне.Иначе търся по-свеж цвят,подходящ за пролет-лято със средно голям размер.Да поема портмоне,документи,два чифта очила,чадър и още един куп дреболийки.

# 201
  • Мнения: 3 808
Pink, прекрасни рокли си си взела 😍
Модела в трите разцветки е много мой.
Радвам се че си уцелила цикламената красота.

Али, каква чанта търсиш за всеки ден? По бизнес? По-небрежна?
Скрит текст:
1

2

3

4

5


Чехлите на Зара ги пробвах, не мога да ходя с тях, тези на Бата изглеждат стабилни

Благодаря много за жълтата чанта на Либескинд, ще преспя и утре ще я мисля. Диафаорти 🌷🩷

Панталонките ги върнах, много ми бяха големи. Ще видя дали ще ги заменя за по-малки или за рокля, момчетата ми харесаха една на сайта днес.

Клеми, чудни сте ❤️
Разтапят ме снимките.

# 202
  • Мнения: 2 610
Да ви кажа честно не очаквах, че толкова време ще издържат. Наистина са много удобни и токът нисък и стабилен. Евтинджос, но трето лято ще изкарат.
Пинки щом имаш проблем подхождай внимателно с избора на обувки. Сигурна съм, че ще намериш удобни и красиви сандали.

Да си кажа какво още търся 😂 дълга пола със странична дълбока цепка. Нещо подобно, но не в черно.


Ако някой види да сподели. 🤗

# 203
  • Мнения: 9 889
Pink,  хубави неща си открила!
Аз извадих една забравена чанта днес. Не съм й  фен вече, но може би ще я пробвам за работна още няколко дни.
Светлината в офиса е ужасна и изглежда на петна, но днес и е сефтето.

Последна редакция: сб, 04 май 2024, 16:36 от G&B

# 204
  • Мнения: 3 808
Много е хубава чантата 😍
Идеална за работа.

Моята черна работна В.Уестууд е почнала леко да лепи на дръжките, Сафиано кожата нещо-нещо и става след определен брой години 🫤 Еднa Coccinele също така сe развали

Последна редакция: пт, 03 май 2024, 23:31 от Al Georgieva

# 205
  • Мнения: 23 379
Ал, днес бях при тапицер и работи с кожи.Мога да питам а ремонт на дръжки.

# 206
  • Мнения: 3 808
Деси, много си мила Hug

Ще я нося така, още става, но вече не искам чанти от такава кожа.

Тази на G&B е от практически вечна кожа, имаме една стара Полини от същата, още изглежда добре.

# 207
  • Мнения: 2 165
Покупките не са от едни път, поръчвах, връщах и което си оставих само него споделих.

G&B, страхотна ти е чантата!
Ал, първата чанта ммного ми хареса. Не се отказвай от панталонките, хайде разчупи малко, ей тъй измежду роклите Heart Eyes

Клое, удобни са защото тока им е такъв - центриран в основата на петата и отделно е със стабилната квадратна форма в основата си. Или с две думи котешки ток. И се сетих, че имам такива - меки и леки, пак Алохас.

Ама и палчето е здраво обхваното.

За тази от вас която може да ходи на тази височина... Магни Wink
Alohas
Hispanitas

Hispanitas изобилстват от такива.
https://www.hispanitas.com/en/shoes/ladies/heeled-sandal
Във Варна има магазин, в който се предлагат доста модели на марката. Срещу Стария чинар на х-л Черно море.

Последна редакция: сб, 04 май 2024, 12:43 от Pink Dress

# 208
  • София
  • Мнения: 793
Сиска, Клое - Честити рожденни дни (макар и със закъснение за единия) много здраве, късмет, успехи във всички начинания и вдъхновяващи моменти!
Добре дошли на новите момичета, да ви е приятно с нас!
Агентче респект, уникални снимки а какво тяло извади направо ми скри шапката!
Лайт, и аз да подтвърдя, че според мен ти е много добре цвета на косата, пък то така и така боята ще започне да пада, като не искаш не я подновявай. Много хубави снимки видях, както и не съм се съмнявала, я кажи как я чувстваше роклята - нали е на Дика - аз ходих да я гледам в магазина, но материята ми се видя някак остра - имаше нещо като метализирана нишка, която на допир не ми хареса и ми се стори че ще дере, като не съм мерила де, само пипнах материята.
Мими, много хубави фотоси ти прави мъжа хич не се оплаквай, повечето тук можем точно от обратното да се оплачем.
Мими, Клеми приятна почивка в южната съседка, да си починете добре!
Ал, благодаря за новата  ( то вече амнайта страница де) тема, много ми хареса с роклята, но наистина незнам какво те притеснява в по-късите рокли, според мен спокойно можеш да си носиш.
Пропускам сугурно и още момичета, та за всички Hug

# 209
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 691
Кажете кой от тези балмове е за суха кожа?
Веси , за суха кожа с две ръце бих препоръчала Beauty of Jonseon https://kocos.bg/bg/Pochistvasht-balsam-Beauty-of-Joseon-Radianc … -Balm-80gr-.p2941 имат и олио , което също е прекрасно https://kocos.bg/BEAUTY-OF-JOSEON-Ginseng-Cleansing-Oil-210-ml-1-2261. Да не говорим, че и супер икономично. Една опаковка ми стига за 4 месеца ежедневно ползване.

Благодаря на всички за мненията, много ми харесаха различните гледни  точки и погледи . Изобщо не ми беше минала през ума асоциацията със средновековието Simple Smile

Лайт, прекрасна си  и този цвят ти стои много добре. Ако искаш да избягаш от червения оттенък пробвай 6.1 или 6.71. Това синьо ти стои много добре. Попътен вятър и много успех на прекрасното ти момче.

GB, много ти благодаря , страхотна си, ще те чакам с нетърпение лятото Simple Smile

Пинк, страхотни неща си показала. Аз успях да хвана полата С размер в магазина, но не ми се занимава с шивачи и не я взех. Бялата рокля с рязаната дантела е много красива. Внимателно с избора на обувки, щом имаш такива проблеми .

Ал, изпуснах те с роклята и късите гащи Sad моля те метни снимки на ЛС😘

Последна редакция: сб, 04 май 2024, 00:36 от ani_d

Общи условия

Активация на акаунт