Стилът ни според възрастта (40+) Лайфстайл тема за пораснали момичета. Май!

  • 176 673
  • 2 639
  •   1
Отговори
# 2 205
  • Мнения: 2 195
Ани, дали Guess са качествени или не си показва личния опит. Ето, че ти си доволна веднъж от една покупка, сега отново се чувстваш комфортно от друг продукт на марката. Не трябва да се влияем чак толкова много от мненията, не само тук. А често го правим, задраскваме даден бранд, а пък то качеството е паднало навсякъде. Ако са чак такъв боклук, отдавна да сме прочели за тяхната ликвидация.
Много си стилна и днес! Бялата риза, ммм е красива. И новите стилето, разбира се ! Heart

ДХЗ, Joy две години, две години не са те спирали органите ли?
И да бързаш и да не бързаш, винаги си шик. Heart

Чета последния си чаршаф, викам си, че някой с изпуснала... Мими,  извинявай! Heart Кога се върна и пак на срещи и партита тръгна? Пак ще отпрашиш за южната съседка. Сандалите за ежедневието са хубави.

Последна редакция: пн, 27 май 2024, 18:54 от Pink Dress

# 2 206
  • Мнения: 3 685
Агент, и аз не харесвам каноли. Не си сама. Италианците имат къде по-добри десерти.

Станахме четири с Мими! Съгласна за десертите. Аз и аранчини не обичам. Мога да ям, но не съм уау. Виж за миди душата си давам

Скрит текст:
На много места съм яла и много съм опитвала аз да ги приготвя. Тези бяха божествени 😍

Пинки, часовника е от миналата година. Каишката е нова. В момента съм с оригиналната силиконова. Просто исках нещо сврачешко.
Обувките на пепеляшка са красиви да ги гледам на витрина.
Както и тези, които снимах и забравих да покажа


Ани, две години ежедневно съм с едно портомоне на марката. Изкуствена кожа, но  е без забележки.

# 2 207
  • Мнения: 23 424
Копче, идвам, колко му е.🤗
Пинки, 🥰.
GB, чантата е супер.Още като я показа исках да ти кажа.

Последна редакция: пн, 27 май 2024, 18:02 от ДХ3

# 2 208
  • Мнения: 9 933
Kopche, чантата е bovine leather с вътрешна част от памук.

https://www.johnlewis.com/ted-baker-kaelyin-mini-studded-baguett … _BwE&gclsrc=aw.ds

# 2 209
  • Sofia
  • Мнения: 7 052
G£B, честита, много е хубава! Харесвам продуктите на Ted Baker. Чанти, портмонета, палта..

Тези десерти, които споменавате не съм пробвала. Тестени сладкиши никога не могат да ме изкушат. В Италия пробвах само джелато на 2-3 места и изобщо не ме впечатли.

# 2 210
  • Мнения: 29 207
Карън и тук сме на едно мнение, тестото не е моето...изобщо сладките неща! Виж мидички, мммм, количества сериозни изядох в Гя, едните в соса имаше чушки, неочаквано добра комбинация!


И аз приготвям често вкъщи! Моите са с бяло вино, по моряшки!

Ани, ДХЗ, много сте красиви.
G&B чантата наистина сладурска, бих предпочела без топчетата, но пак е супер.
Пинк, какви партита, жива работна среща, само да си губя времето, после се налага да седя да дописвам след работа! Simple Smile И какво ще обличам, смотано време.
Копче, и мен ми предстои кухня,  вече не мога да я гледам тази, но както казва ММ време за ремонти няма...! 🤣
ДЗХ като свърши при теб да идва у нас! 🙃
ДЗХ сериозно ми трябват консултации за кухня! Wink

# 2 211
  • Мнения: 417
Здравейте пак:) Днес е дъждовно и ви наваксвах. Кого видях кого запомних, не мога да изброя всички, със сигурност:
Роки - много фина визия и хубаво съчетание, някак меко си пасват тоновете черно и другия, и косата и очилата се вписват.. абе елегантно
Копче - готина рокля, нали си имам афинитет към деним /както казах от недостатъчно въображение Satisfied/, наистина е свежа
Кативита - красиви рокли и фон и всичко
Ани - официална визия не ми е сила, от години не нося токове, нямам нюд обувки, ноо тези даже и така съчетани ми харесват Smiley

Още 1 глас за мицеларна вода за бели кецове Smiley  Чисти наистина, особено ако е за бързо освежаване на страничния борд, обира се по-лесно без да се мокри подметката.

За златисти сандали видях въпрос, от Габина имам едни сполучливи с най-удобната стелка дето съм обувала, но са стар модел. Все пак ме подсетиха, та те имат доста златисти модели най-различни нюанси/подметки. Някои са по-особени модели, но до вкус. Имат онлайн магазин, иначе физически Варна, за другаде не знам. Удобните, които визирам, са такъв тип подметка, моите са ниски.
Скрит текст:

Шофьорската книжка хаха спомени, мислех че съм рекорд с 6 месеца просрочие Scream Smiling Imp Поне се усетих сама "навреме".

Иначе не видях всички абитуриенти и семейства, но и само споделянето е зареждащо, благодаря! Напоследък почти не ходя на бал, нямам близки в такава възраст, а емоцията липсва. И доста изненадващо дойде 1 абитуриентска покана покрай родителите ми. Няма да е на самия бал, само събиране с познати, младежът не ме познава/ помни, ама пак се вълнувам Innocent  Хубав повод, но малко филм, че е този уикенд край София, а ние сме далеч пръснати. Та се оформи лудница, задачи преди това имам, логистика подаръци, трябва и да измисля някакво облекло, а атмосферата не съм сигурна каква е, климата в планината съвсем  Smile  Ако стигна до някакви идеи ако трябва ще ви питам...
Плюс е, че май ще си открадна няколко часа в София навръщане, обичам да се шматкам и по магазини и център. Стъпя ли там, Варна ми е като село Sweat Smile

# 2 212
  • Бургас
  • Мнения: 2 121
Karen , те канолите не бих казала че са тестени, по-скоро преобладава крем и тънка хрупкава коричка. Аз опитах за първи път преди две години в Бергамо и бях възхитена, много ми харесаха. Тази година от Милано накупих с различи пълнежи, обаче бяха ужасни, с някакъв мазен крем. Изхвърлих ги, а изключително рядко ми се случва.
Кажете къде се продават заготовките, не съм срещала?
Иначе и миди обичам и всякакви морски храни Simple Smile))
Ани, много красиви и елегантни обувки, а щом са ти и удобни, какво повече да иска човек.
G&B, супер е чантата. И аз хем искам нещо подобно, хем само портфейла май няма да ми събере Sad
ДХЗ, доста с закъсняла с преиздаването на документите, ама сега поне двете наведнъж Wink Все пак не е зле да се проверят документите от време на време, че в най-неподходящия момент може да се установи липса или изтекъл срок

# 2 213
  • Мнения: 29 207
А, такова чудо като при нас няма, стягаме се за Турция, аз търча за лири, ще празнуваме РД на приятели, тоалети, подаръци, вечерта приготвяме паспорти и ММ ами моят е изтекъл, как да не го убиеш.🤣
Това по времето, когато се ходеше с паспорт там. Wink

# 2 214
  • Мнения: 127
Сутринта писах, писах и ми изчезна всичко. Сега наново.
Честити да са ни абитуриентите, попътен вятър и много успехи.
На Галчудо синята рокля много ми хареса, още повече че е и на плисета. Разкош.
На Лайт роклята също е чудесна, весела и цветна, точно като за абитуриенско парти.
Аз бях със синята рокля и сако, можеше и по- лежерно, но като за изпращане биваше. Иначе, градинското парти мина чудесно, с много музика, балони и украса- правих топки от тишу хартия Simple Smile. Моя мъж каза каква е тази щуротия, да не сме на бебешки рожден ден Simple Smile)))

Децата пускаха даже и от онези китайски балони с пожелания.

Времето в събота беше на ръба да запръска, ту печеше, ту се чумереше, но се получи. Съседните два дена бяха дъждовни и студени. Така че, доволна съм.
Ето за кратко още малко  снимки

Последна редакция: пн, 27 май 2024, 19:33 от Tit*

# 2 215
  • Мнения: 23 424
Tit, на добър час, много хубава снимка!🌹
Мими, знаеш къде съм, пращай да я мисля тази кухня:

# 2 216
  • Мнения: 2 195
ДХЗ, ма и чепик показа! Hug
При вас не вали ли вече? При нас почти цял ден, в офиса си пуснах печката....май месец сме Confused

Тит, на добър час и на твоя красавец!

Миди не обичам.

https://cannoli.bg/shop/lakomstva-ot-siciliq/kanoli/cannolo-medio/
Доста се е покачила цената на празните каноли. Преди време ги купувах за 5 лева същите.

# 2 217
  • Мнения: 127
Благодаря ви, момичета.
Да ви покажа и розите си, че са в разгара на цъфтежа си.


# 2 218
  • до морето
  • Мнения: 2 350
Една българка, която живее дълги години в Рим ,има влог. Правих каноли по нейна рецепта- много вкусни и лесни. Ако някой се интересува.
https://www.youtube.com/watch?v=IXI3CUS8afE&t=2s

Последна редакция: пн, 27 май 2024, 19:40 от hrrisss

# 2 219
  • Мнения: 23 424
Ау, красота, Тит.При мен тепърва цъфнаха.Но аз съм малко извън града и нависоко.
Пинки, дежурните сандали,много обичам.
Хриссс, ще се пробва!!!Ама това ме води към нещо на Нотино.

Общи условия

Активация на акаунт