Daite mi savet sina mi Alex nespira da povru6ta.

  • 928
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 157
И щерка ми повръщаше много. на 4 мес и давах 10 дни едни прахчета и след тях почти спря. На около 6 мес спря съвсем да повръща и връща. След прахчетата само връщаше по 2-3 пъти на ден.

# 16
  • Мнения: 216
Нашият син е почти на 3 месеца, но след като навърши първият си месец започна да повръща почти след всяко кърмене и аз също много се притесних. Но както виждам явно това е нормално за малките бебенца. Педиатърката ни препоръча да му давам по 2-3 капки Reglan (Degan-едно и също е) поне половин-един час преди хранене по 2 пъти на ден, защото спомагало нещо за храносмилането. И наистина, когато му дам след това не повръща. Но е опасно лекарството да не се предозира, защото не е съвсем безвредно. Така че съм доволна от него, наистина има резултат  Heart Eyes.
Ако искаш попитай и твоята педиатърка какво ще ти каже.
Успех ви желая  newsm10 !

# 17
  • Мнения: 267
Аз мисля, че наистина ти трябва второ мнение, но не от друг педиатър, а от хирург!И ако наистина е тази клапичка, хирурга ще ти каже най-добре! Понеже пишеш, че се храните и с АМ по колко му даваш ? Да не го прехранваш?Нали знаеш как се дава АМ-1+месеца+0
Стискам палци всичко да е наред

# 18
  • Мнения: 3 116
Рефлукс се доказва с ехограф от гастроентеролог, само за информация  Hug

# 19
  • до канала
  • Мнения: 518
големият ми син беше така до 1 год. гастроентериолога каза да го поставям на високо и изписа кленово мляко ами....подобрение никакво принудих се да го захраня на 3м на 4м всички хранения бяха заместени /повръщането продължи до 1год когато яде каквото и да е мляко/

# 20
  • Мнения: 941
прахчетата мисля че се казваха Мутилиум,но на моя Алекс не му действаха въобще.Отиди на гастроентеролог,да му направят ехография,може да има гастроезофагиален рефлукс(това,което ти казаха за клапата в стомахчето).За Фризовом съм за с 2 ръце(въпреки,че и с него пак повръщаше)Спокойно,щом е жизнен и наддава,не се притеснявай Peace знам какво ти е,преживяла съм го #Crazy

Общи условия

Активация на акаунт